Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CANAKKALE Beyaz Villalar Kooperatif üyeleri Lütfen burada bulusalim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    98
    9 mesaja 11 teşekkür aldı

CANAKKALE Beyaz Villalar Kooperatif üyeleri Lütfen burada bulusalim

selam arkadaslar..
    Basliktada belirttigim gibi buradaki TEK AMAC! Kooperatif üyeleriyle her türlü gelismeyi sorunlari cözümleri konusmak paylasmak cözüm aramak fikir sunmak.
    Burada amac Asla reklam degil!Zaten sitesine bakarsaniz 240 villa dan sadece 6 adet sanirim yer kaldi.Bu nedenle Moderatör arkadaslar Lütfen konuyu silmeyin.
    Kooperatife üye olup canakkale beyaz villalardan Pay sahibi olanlar yani ev almak icin para yatiran arkadaslara sesleniyorum.
    Misal simdiye kadar iki kez Istanbul da Toplantiya cagrildim ikisinede gidemedim,aranizda giden varmi?Katilan sayisi oldukca azdi cünkü bize yollanan Videoda gördüm.Oysa ne diyorlar genelllikle Buradan Pay sahibi olanlarin %80 yurtdisinda yasiyormus.Niye Misal Almanyada bu toplantiyi yapmiyorsunuz dedigimde DÜSÜNEMEDIK gibi gülünc cevap aldim.
    2023 bitecek dedikleri proje 2025 sarkti,misal ben 3.etaptan aldim 500.000 TL mal olacak dediler suan fiyat 2.250.000 TL oldu?!.Oysa herkes ödeme kosullari taksit sayisi ve toplamda ödenecek fiyati bilerek Pay sahibi olduk!
    Yönetim kurulu baskani Ferhan beyle de Telefonda konustum tartistim ama sonuc degismedi.Gülten Hanimla da konustum,kafaniza göre nasil fiyat arttirirsiniz diye,EFENDIM Piyasa kosullari nedeniyle arttirdik diyor.Kooperatifler kanunu oldugu icin piyasa kosullarina göre fiyat arttirabilirlermis ?!!!
    Aslinda dava acicaktim Rechtschultz Tr deki olaya bakamayiz dedi maalesef.
    Konu Kumgibi tarafından (24 Ağustos 2023 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,910
    497 mesaja 1,427 teşekkür aldı
    Alıntı Kumgibi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar..
    Basliktada belirttigim gibi buradaki TEK AMAC! Kooperatif üyeleriyle her türlü gelismeyi sorunlari cözümleri konusmak paylasmak cözüm aramak fikir sunmak.
    Burada amac Asla reklam degil!Zaten sitesine bakarsaniz 240 villa dan sadece 6 adet sanirim yer kaldi.Bu nedenle Moderatör arkadaslar Lütfen konuyu silmeyin.
    Kooperatife üye olup canakkale beyaz villalardan Pay sahibi olanlar yani ev almak icin para yatiran arkadaslara sesleniyorum.
    Misal simdiye kadar iki kez Istanbul da Toplantiya cagrildim ikisinede gidemedim,aranizda giden varmi?Katilan sayisi oldukca azdi cünkü bize yollanan Videoda gördüm.Oysa ne diyorlar genelllikle Buradan Pay sahibi olanlarin %80 yurtdisinda yasiyormus.Niye Misal Almanyada bu toplantiyi yapmiyorsunuz dedigimde DÜSÜNEMEDIK gibi gülünc cevap aldim.
    2023 bitecek dedikleri proje 2025 sarkti,misal ben 3.etaptan aldim 500.000 TL mal olacak dediler suan fiyat 2.250.000 TL oldu?!.Oysa herkes ödeme kosullari taksit sayisi ve toplamda ödenecek fiyati bilerek Pay sahibi olduk!
    Yönetim kurulu baskani Ferhan beyle de Telefonda konustum tartistim ama sonuc degismedi.Gülten Hanimla da konustum,kafaniza göre nasil fiyat arttirirsiniz diye,EFENDIM Piyasa kosullari nedeniyle arttirdik diyor.Kooperatifler kanunu oldugu icin piyasa kosullarina göre fiyat arttirabilirlermis ?!!!
    5.000.000 TL den basliyor bunlarmi?
    https://www.guncelprojebilgileri.com...beyaz-villalar
    2.250.000 TL oldu diyorsun bu paraya alirsan ucuza almis olursun
    Kooperatif isleri sakat yatirim, en iyisi uzak durmak
    Konu deniz2000 tarafından (24 Ağustos 2023 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.

4. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    98
    reklam kokan hareketler denmesin diye yazmamistim.Ana sayfa burasi
    https://cnkbeyazvillalar.com/tr/
    Mesele su:500 Bine mal olacakken benim ve bircok üyenin yazili izni alinmadan 1.25 Bin yükseltilmesi.Cünkü biz üyeler ödeme miktari icin su kadar aylik su kadar ara ödeme filan kendimizi ona göre ayarlamistik sorun burada.
    Kooperatif isi sakat haklisin ama girdik bir kere ciksan TL karsiligi parani alican,Döviz yükseldigi icin tamamen zarara gireriz....

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    192 mesaja 328 teşekkür aldı
    selam arkadaslar..

Akil var Mantik var
    Bu devirde sana 500 bin TL ye Villa mi verirler ?????????
    2,5 Milyonada vermezler

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    203 mesaja 527 teşekkür aldı
    ustam bu is yukari tükürsen biyik asagi tükürsen sakal amac seni iceri alip dediklerini kabul ettirmek ve senin gibilerin sayesinde krallar gibi yasam sürmek bence daha fazla iceri girme bu villa 15 milyona da bitmez benden söylemesi bende kücükkuyu altinoluk ta yasiyorum bu bölgeyi burada isler nasil dönüyor az cok biliyorum .

8. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    203 mesaja 527 teşekkür aldı
    reklam kokan hareketler denmesin diye yazmamistim.Ana sayfa burasi
    https://cnkbeyazvillalar.com/tr/
    Mesele su:500 Bine mal olacakken benim ve bircok üyenin yazili izni alinmadan 1.25 Bin yükseltilmesi.Cünkü biz üyeler ödeme miktari icin su kadar aylik su kadar ara ödeme filan kendimizi ona göre ayarlamistik sorun burada.
    Kooperatif isi sakat haklisin ama girdik bir kere ciksan TL karsiligi parani alican,Döviz yükseldigi icin tamamen zarara gireriz....
    Cikarsan karli olursun

10. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Kooperatif kanunda yaziyorsa ozaman göstersinler nerede yaziyor?

Bizde okuyalim.

12. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    25 mesaja 68 teşekkür aldı
    Mağduriyet yaşayanlar var.buraya bir bak.

https://www.sikayetvar.com/beyaz-vil...haber-alamadik

14. kancasis üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    192 mesaja 328 teşekkür aldı
    Ben biraz arasdirdim

Bunlar AtV Euroda Gurbetcileri dolandirmak icin profosyenelcek reklam yapmislar
    Ortada simdilik sade bu var görünüyor oda göstermelik (Alta ekliyorum)
    Youtube deki videolar hep ayni kisi tarafindan cekilip yayinlanmis

Bunlar 620 villa yapacaklarini söylüyorlar bir villa maliyeti 2.500.000,00-TL imis Link
    Villayi o fiyata yapipda sana o fiyata vermezler

isin ilginc yani 620 villa yapacaklarmis 2023 ocak ayinda bitecekmis
    ortada simdilik bir tane göstermelik insaat var

Bence bunlar Gurbetcileri dolandirdi

16. 3 kişi batum üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    98
    bazi arkadaslar ya yanlis anlamis yada hic anlamamis..
    Bende biliyorum ki bu piyasa sartlarinda 2.250 BIN VILLA ALAMAZSIN!TOPRAKTAN GIRDIGIMIZ ICIN BIZE BU Fiyat.
    SIMDI BIRISI ALMAK ISTEDE pesin 6:500 BIN den basliyor oda 1.etap...
    https://cnkbeyazvillalar.com/tr/ buraya girersen asagida güncel fiyatlar yaziyor.Pesin alimlarda gecerli..

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Hangi isimiz ülkemizde dogru gidiyorki bu dogru gitsin.

Herkes bir birini nasil carparim derdinde.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    98
    birbey arkadasim nasil kooperatifler kanunuymus o görüp anlayim dedi,bende bana yolladiklari O Kooperatifler kanunu diye PDF dosya var ama buraya nasil ekleniyor bilmiyorum bilenler söylesin en basit sekilde yükleyeyim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)