Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 491 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Black Week: 8GB + Telefonie- und SMS-Flat + VoLTE & WLAN Call für 5,99€ mtl. | 12GB für 8,99€ | 18GB für 11,99€

Moderator Ozanonur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dergah
    Ettiği Teşekkür
    1,633
    345 mesaja 2,437 teşekkür aldı

Black Week: 8GB + Telefonie- und SMS-Flat + VoLTE & WLAN Call für 5,99€ mtl. | 12GB für 8,99€ | 18GB für 11,99€

Evet Arkadaslar, Black Week kampanya dolayisi ile aranizda SIM Karte tarfiesi lazim olacaklar icin güzel bir Kampanya.

Daha önce görmediğim koşullarda bazı oranlar elde edebilirsiniz. Şu anda aramalar ve SMS için sabit bir ücretle 7GB8GB tarifesini 5,99 € karşılığında bulabilirsiniz. Eğer 7GB veya 8GB yeterli değilse, 8,99 € karşılığında 12GB tarifesini de alabilirsiniz (aksi takdirde 10GB alırsınız), tabii ki aramalar ve SMS için sabit bir ücret dahil. Bağlantı ücretleri de düşürüldü ve şu anda sadece 9,99 € tutuyor - tarifeyi aylık olarak iptal etmek istiyorsanız. Tarifeyi 24 aylık bir süre için alırsanız, bu ücretten feragat edilir.

Ayrıca Allnet ile 18 GB tarifesini ayda 11,99 € karşılığında bulabilirsiniz. Sim.de'nin son teklifi, Allnet ile 14,99 € temel ücret karşılığında 25 GB tarifesidir. Tüm ücretler, normal haftalara göre önemli ölçüde olmasa da daha ucuzdur. Bu nedenle, Drillisch'e geçmek veya Drillisch'te kalmak istiyorsanız, Siber Hafta boyunca kesinlikle en iyi teklifleri bulacaksınız.

Sayfaya buradan ulasabilirsiniz: Tikla

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye PEKSANLITÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    106
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Burda,AYNI Firma in Angebot 'lari.https://www.handyvertrag.de/. https://www.premiumsim.de/

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    o² alan iki kere düşünsün.

5. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    711
    38 mesaja 65 teşekkür aldı
    Selam Arkadaslar,
    Ben yakin zamanda 1 ay önce buradan cocuklarima vertrag yapmitim ucuz diye , kisa zaman icinde Sim karti geldi ,
    Sim kartini takmadan Online olarak bazi aramalari Online üzeri kapatmak istedim misal Yurtdisi aramalarini engellemek gibi ,
    Benden 15€ ücret istediler , bend eoyüzden herseyi Iptal eettim , her isleme okadar para verdikten sonra ucuz olmasini bir anlami yok .
    Sizleri sadece bilgilendirmek istiyorum
    S&S

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Sağolda, ama isimde verseydin daha iyi olurda.

Sana tavsiyem fraenk al. 8 GB aylık 10 Euro. Ama D1-Netz.

Avrupa Birliği dışında diğer ülkelerde kapalı.

8. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    711
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolda, ama isimde verseydin daha iyi olurda.

Sana tavsiyem fraenk al. 8 GB aylık 10 Euro. Ama D1-Netz.

Avrupa Birliği dışında diğer ülkelerde kapalı.

Hocam ayni yer , neticede Bunlar Drillisch Online GmbH bagli, cocuklar istemeden olsa TR deki akrabalari ararlar diye kapatmak istemistim, ve diyer Optionlari kapatmak da para ile

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Sim.de diyorsan, ücretsiz kendin appden kitliyorsun. Şuanda baktım.

Bu arada fraenk aynı şirket değil. Drillish'e ayit değil. Congstara ayit ve congstarda Telekoma ayit.

Ama başka Drillishlerede baktım ücretsiz kapatabiliyorsun.

Bir yanlışın var bence.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    711
    @Birbey 3.0
    Hacom ben handyvertrag.de kontar yapmistim , bu sirket Drillische bagli ,
    Sim kartini takmadan önce https://service.handyvertrag.de bu sayfaya girip Auslandgespräche deaktivieren edecektim , ve bende 15€ keseceklerini yaziyordu , bazi optionlar bedava idi bazilarida para ile ancak yapilabiliniyordu , oyüzden bende hepsini iptal ettim.
    Daha önce cesitleri firmalardan Handy vertrag yapmistim , para karsiliginda bu islemleri yapildigini görmedim.

Simd.de nin Agb sinde bu sekil yaziyor sim.de ist eine Marke der Drillisch Online GmbH, oyüzden uyarmak istedim

Moderator Ozanonur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dergah
    Ettiği Teşekkür
    1,633
    345 mesaja 2,437 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o² alan iki kere düşünsün.
    Kulandigin Sehirde bagli. Bu her Anbieter icin gecerli. o2 son 2 yilda Vodafoneu geciyor ve 2. Sirayi aliyor.
    Bir yerde Vertrag yapmadan önce ister o2 olsun olmasin Netzabdeckunga bakarsin ve Freikarte imkanin varsa alir kulanir denersin.

Beni yanlis anlama herkezin özgür fikri olabilir buna saygi duyarim. Seninkinede duydugum gibi. Ama yazma seklinde sanki konuyu baslatana camur atarcasina bir algi yaratiyorsun. Bunun yerine mesela "Ben o² yu XXX Sehrinde / Bölgesinde kulandim hic memnun olmadim" gibi cümleler kurarsan karsindakinede daha bir saygili olur diye düsünüyorum.

Alıntı enes67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaslar,
    Ben yakin zamanda 1 ay önce buradan cocuklarima vertrag yapmitim ucuz diye , kisa zaman icinde Sim karti geldi ,
    Sim kartini takmadan Online olarak bazi aramalari Online üzeri kapatmak istedim misal Yurtdisi aramalarini engellemek gibi ,
    Benden 15€ ücret istediler , bend eoyüzden herseyi Iptal eettim , her isleme okadar para verdikten sonra ucuz olmasini bir anlami yok .
    Sizleri sadece bilgilendirmek istiyorum
    S&S
    Drillisch Anbieterlarda böyle islermleri Online Portal veya App üzeri ücretsiz yapabiliyorsun. Telefon acip kapatmasini istersen ücret aliyorlar.
    Biyerden tabiki Parayi cikarmaya calisiyorlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)