Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 490 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 90 li 2000 yillardaki gibi

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    193 mesaja 329 teşekkür aldı

90 li 2000 yillardaki gibi

Ne zamandir bu soru aklimda
    sormak icin biraz cekindim aama yinede sorayim

90 li ve 2000 li yillarda zor satlar altinda (parca parca bölünmüs halde)filmler ve muzikleri görmemisler gibi indiriyorduk
    Bazen bir film indirmek 2-3 gün sürüyordu,ama simdi hersey cok hizli indirildigi halde

halan aramizda öyle film ve muzik indirenler varmi ?

Ben sahsen 10 seneyi gecdi öyle bir merakim kalmadi,Online dinliyorum veya filmlere online bakiyorum

2. batum üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye arapkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    276
    58 mesaja 76 teşekkür aldı
    Alıntı batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

90 li ve 2000 li yillarda zor satlar altinda (parca parca bölünmüs halde)filmler ve muzikleri görmemisler gibi indiriyorduk
    Bazen bir film indirmek 2-3 gün sürüyordu,ama simdi hersey cok hizli indirildigi halde

Ben sahsen 10 seneyi gecdi öyle bir merakim kalmadi,Online dinliyorum veya filmlere online bakiyorum
    Bende indirmiyorum artik hersey elimizin altinda spotify olsun youtube olsun flat internet var hersey internet üzerinden bakiyorum

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Aynen ilk indirdiğim film Herr Der Ringe VCD olarak, artık bende uzun zamandır film indirmiyorum hepsi zaten Online mevcut Kodi üzeri rahatlıkla izliyorsun.

Ama bunun büyük bi dezavantajını fark ettim, eskiden bir film açar ve sonuna kadar izlerdik, şimdi ilk 5-10 dakika beğenmeyince kapatıp başka bi film açıyorsun yani film seyretmenin zevki kalmadı.

6. atsiz77 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    328
    244 mesaja 358 teşekkür aldı
    evelden TV de film cikinca basina oturup bakardik, simdi zaten online var, istedigimiz zaman bakariz diye hem tv de hem online bakmiyoruz.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    15 mesaja 42 teşekkür aldı
    Batum Usta. Siz 2000 2008 yillarini yazmisin dogru urasirdik indirekt icin.

Bende 1978 1988 yillarini yaziyim Beta, 2000 lik VHS Video kasetlerine, yarin sabah verilecek diye saat 2 Veya 3 bakilirdi.
    O günlerde gecti.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    49
    44 mesaja 71 teşekkür aldı
    Alıntı batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Önceleri pek Oneklick Hosterler yoktu.Genelde Sirketlerin anonymous olan ftp lerine giriliyordu.Veya Programlarda Warez sizelerinden para ile siparis veriyordun.
    Evet dogru Filmler uzun sürüyordu.Ama bu demek degilki Internetin hizlanmasi ile hersey cok hizli iniyor.

Eskiden filmin boyutu 500MB ydi simdi ise 30-50GB arasi.Aslinda bu dogru bir bakima az bucuk merak.Ama indirdigim Filme bakiyorum ben.
    Ayrica arkadaslar arasinda server aksamlari benim aciliyor. Onlarda bakiyorlar.

Eskiye nazaran PC de az oyun onuyorum denebilir,Dolayisi ile pek bir sey indirmiyorum oyun bakimindan.
    Ama niyede en iyisi Film bende arkada devamli DLC Server de calisiyor.

Online Stream kullanamam evde 3 PC 1PS4 1 tane xbox devamli acik oldugu icin.Indirme konusu bende genelde geceleri oluyor acikcasi :-)

Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    14 mesaja 23 teşekkür aldı
    Bende artik indirmiyorum yaklasik 15 senedir. Eskiden ne zaman harcardim deli gibi basinda beklerdim .

Tecrübeli Üye gezgin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    39 mesaja 68 teşekkür aldı
    gecdigimiz seneler eskiler herzaman özlenecekdir, hep öyle degilmi zaten ne varsa eskilerde var diyoruz her defasinda

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    eskiden film indirmek cok zahmetli oldugu icin bakmasi da cok zevkliydi, artik hic film bakmiyorum.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    30 mesaja 52 teşekkür aldı
    benim Bordda en sevmedigim özellik tersten gitmesi olmustu. ingilterede araba kullanmak gibi . biri bir konu yaziyor okumak icin hep yukari kaydiriyorsun. arapca gibi de diyebiliriz. mesela biri bisey yazmis . ilk mesaj 8. sayfada oraya gidip geri geri geleceksin .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)