Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 512 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Elektrik hesablaması

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Benim bildiğim Horoz iki kişiler evde.

Aşırı çok bence seninki.

Başka bir arkadaşım var, onun iki kız çocuğu var yetişkin, 3500zü geçmiyor yıllık. Yani bana yinede yüksek geldi seninki. Bir ara benim eski dairede elektrik kullanmımı artmıştı. Forumda burada bir arkadaş demişdi oçak bozulunca fark etmezsin diye. Pek inandırıcı gelmemişti. Sonra bir kac hafta sonra oçakın içinde cila akmaya başladı. Ocağı değiştirince düzeldi.

Kızları olan arkadaşdada bir ara çoğaldıydı. Side-By-Side buzdolabı aldıydı o yaptıydı. Onu normal buzdolabı ile değiştirince düzeldi geri.

Yani mutlaka sende birşeyler yiyor kanatimce.

Suanda baktim, elektrige 67 Euro ve Gazada 181 Euro ödüyorum. 29 Euro ama günes enerjim oldugun icin geri aliyorum.

Stadtwerke Augsburg'da olsam elektrik 140 Euro falan oluyor. Gaz'dada Grundversorger LEW 299 Euro ödemem lazimdi.

Benimki halen eski Vertraglar ve suana kadar ne Stadtwerke Schwerin (elektrik icin) nede Montana (Gaz'dan) zam gelmemis. Vertraglarda daha bahara kadar sürüyor.
    Herhalde zam gelecek olsa simdiye kadar gelirdi. Nede olsa piyasalar biraz rahatladi. Eger öyleyse bu kis yirttik.

2. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)