Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vestel Bayisinde Aldigim ürün ile alakali yasadigim sorun.!

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    20,744
    169 mesaja 483 teşekkür aldı
    Bütün avrupa hastaneleri bir bir kapatirken ilac sektörü ilac bulamazken , alternativ ilac kakalarken kimseden ses cikmiyor. Fakat avrupali akin akin sac icin dis icin göz icin Türkiye ye gelirken gözünüzü kapatiyor agzinizi aciyorsunuz.
    Benimde burada alman markalarla sorunum oldu maalesef cözemediler . Neymis efendim ayni marka aleti %20 ucaza verelim yenisini alin dediler. Lafa bak 23 aylik makina bozulmus ,telefonla gereken yeri bulana kadar , makina yerine ulasana kadar garanti gecmis.
    Sonrada yollarin %90 i Hastanelerin %90 i ,Trafigin % bilmem kaci ... Yapmayin ya bu kadar kendi irkinizi ve halkinizi assagilamayin. Devlet ne yapsin bir firmaya ulasamadiysan. Ülke batmis millet yatmis mis mista mis...
    Bizi bu hale kimler getirmis, ne zaman getirmis , niye getirmis ve Avrupaya bizi muhtac etmis ona bakin. Biz bunun sebeni caresini arayalaim. Polonyalilar ayri , arnavutlar ayri , lübnanlilar ayri bir mafya olmus . Avrupada artik avrupali istenmiyor su an.
    Az kaldi sizin begendiginiz hastasi oldugunuz avrupa bize gelecek. Begenmeyen burali olsun , hoslanmayan gitmesin. Tabi ki icimizde bir cok kötü insan cikiyor. Cünkü biz eskiden beri cok karisik bir ülkeyiz. Fakat avrupada ama gizli ama acik acik yabanci düsmanligi, kiskanclik , ismlamafobi gibi hastalikllar yok mu ? Su an ülkemiz ucak, araba , beyaz esya , Tarim ve konfeksiyon da cok ileri... Yollarimiz ,köprülerimiz , Hastanelerimiz , bankalarimiz eskiye nazaran cok daha iyi . Siz saniyorsunuz sadece bizim ülke de durum kötü. Peki neden bütün dünyadan bizden kötü olan ülkelerin insani Türkiye yi tercih ediyor? Yapmayin Allah askina ... Bizi bu hale bile bile getirdiler . Biz hasta ile ugrasirsak virus u bos birakirsak bosa kürek cekeriz . Ben Türklügümden gurur duyuyorum ve insanimi cok seviyorum. Ne kadar kötü de deseniz en merhametli en vicdanli bizim halkimiz. Bu bütün dünyada denendi . Fakirimiz bile ac insana ne olursa olsun yardim elini uzatiyor ... Tamam bazi konularda haklisiniz ama bir kac cürük yumurta icin tüm sepeti atmayin.

2. 3 kişi steve üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tolga1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal yuvasi
    Ettiği Teşekkür
    46
    63 mesaja 134 teşekkür aldı
    Alıntı steve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün avrupa hastaneleri bir bir kapatirken ilac sektörü ilac bulamazken , alternativ ilac kakalarken kimseden ses cikmiyor. Fakat avrupali akin akin sac icin dis icin göz icin Türkiye ye gelirken gözünüzü kapatiyor agzinizi aciyorsunuz.
    Benimde burada alman markalarla sorunum oldu maalesef cözemediler . Neymis efendim ayni marka aleti %20 ucaza verelim yenisini alin dediler. Lafa bak 23 aylik makina bozulmus ,telefonla gereken yeri bulana kadar , makina yerine ulasana kadar garanti gecmis.
    Sonrada yollarin %90 i Hastanelerin %90 i ,Trafigin % bilmem kaci ... Yapmayin ya bu kadar kendi irkinizi ve halkinizi assagilamayin. Devlet ne yapsin bir firmaya ulasamadiysan. Ülke batmis millet yatmis mis mista mis...
    Bizi bu hale kimler getirmis, ne zaman getirmis , niye getirmis ve Avrupaya bizi muhtac etmis ona bakin. Biz bunun sebeni caresini arayalaim. Polonyalilar ayri , arnavutlar ayri , lübnanlilar ayri bir mafya olmus . Avrupada artik avrupali istenmiyor su an.
    Az kaldi sizin begendiginiz hastasi oldugunuz avrupa bize gelecek. Begenmeyen burali olsun , hoslanmayan gitmesin. Tabi ki icimizde bir cok kötü insan cikiyor. Cünkü biz eskiden beri cok karisik bir ülkeyiz. Fakat avrupada ama gizli ama acik acik yabanci düsmanligi, kiskanclik , ismlamafobi gibi hastalikllar yok mu ? Su an ülkemiz ucak, araba , beyaz esya , Tarim ve konfeksiyon da cok ileri... Yollarimiz ,köprülerimiz , Hastanelerimiz , bankalarimiz eskiye nazaran cok daha iyi . Siz saniyorsunuz sadece bizim ülke de durum kötü. Peki neden bütün dünyadan bizden kötü olan ülkelerin insani Türkiye yi tercih ediyor? Yapmayin Allah askina ... Bizi bu hale bile bile getirdiler . Biz hasta ile ugrasirsak virus u bos birakirsak bosa kürek cekeriz . Ben Türklügümden gurur duyuyorum ve insanimi cok seviyorum. Ne kadar kötü de deseniz en merhametli en vicdanli bizim halkimiz. Bu bütün dünyada denendi . Fakirimiz bile ac insana ne olursa olsun yardim elini uzatiyor ... Tamam bazi konularda haklisiniz ama bir kac cürük yumurta icin tüm sepeti atmayin.
    Konuyu anlamamışsin usta galiba tam olarak , Türkiye de sağlık sektörü iyi iyi olmasının tek sebebi nakit ödüyorsun Bura'da aynı hizmet var ama 3 4 katı fazla ,sorun insanların vurdum duymazligi işlerinin uzmanı olmaması uzman olan da müdür olup senin ona ulaşmanın imkansız durumda olması yurtdışında yaşan biri olarak 9rda yasasan .mutlaka bir tanıdık dayı amca bulunur iş yürüsün diye, neyse konu sapacak çok değişik iyi hafta sonları
    Konu tolga1903 tarafından (19 Ağustos 2023 Saat 17:27 ) değiştirilmiştir.

5. tolga1903 üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,733
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Demokrasi nedir diye sorsak cevap veremeyecek bir insan kalkmis burada "Ülkemizi kötülemeyin" diyor. Ayni kisi gecmisteki yönetimin ne kadar kötü oldugunu söyleyip aninda kendisiyle celiskiye düsüyor ama farkinda degil cünkü siyaset gözünü karatmis.
    Eski yönetim dedigi sey de nedir?
    1950 den önce CHP tek partiydi, bu partinin icinde yüzlerce Menderes vardi, Menderes de zaten CHP milletvekiliydi. Sonrasinda cok partili dönem basladi, sene 1950, Menderes kendi partisini kurdu, 1950 den beri en fazla iktidarda olan partiler hangileri?
    DP - Menderes
    AP - Demirel
    ANAP - Özal
    AKP - Erdogan
    bu partilerin temeline bakalim, kimler bu partilere oy verdiler? Su an AKP ye verenlerin dedeleri verdiler, babalari oy verdiler ama simdi kalkmis onlari begenmiyorlar. Celiskili degil mi?
    Ayrica bu partiler AKP nin gecmisidir, hep ayni yönetim mantigi. Ben CHP yi savunmuyorum, tam tersi, bence CHP ile AKP caktirmadan birlikte calisiyorlar, danisikli dögüs var, hepsi durumlarindan memnunlar.
    Elestirmek vatana ihanet degildir, tam tersi vatani seven elestirir, neden elestirir? Cünkü gördügü aksakliklarin düzeltilmesini ister yoksa zaten umurunda olmazdi. Sevmeyen biri kötüye gidisi gizlice, sinsice izler ve gülerdi sanirim.
    Benim düsüncem bu yönde, siyasete giriyorsun diyene de asil siyasete girmek, elestireni vatana ihanetle suclamaktir, cünkü tuttugu parti iktidarda oldugu icin elestirenlerin sesini kesmeyi amacliyor, asil siyaset budur.
    Devlet ile parti ayni sey degildir, bunu da kafalara sokana degin iyice tekrarlamak gerekiyor. Devlet kalicidir, bizimdir ama yönetim sürekli degisir ve bugün bizim olur, yarin olmaz, degisken bir sey cünkü ama Türk devleti hep orada kalir.
    Konu mxm tarafından (19 Ağustos 2023 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

7. mxm üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    264
    204 mesaja 528 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haveri68 usta herşey karakter meselesi.

Bak görüyorsun, eleştiriyorum, eksikleri gösteriyorum, ona bile tahamüllü olmayan insanlar var.

Sanıyorlarki sen veya ben ülkemizin kötülüğünü istiyoruz.

Ya benim ülkemde niye herşey kaos olmaya mecbur?

Niye trafiğim kaos?

Niye siyasetim hep kaos?

Niye futbolum hep kaos?

Niye hastanelerim çoğu kaos?

Niye yollarımın yüzde 90ını kaos?

Niye benim bölünmüş yollarımda at, koyun, traktör, incirci, çanak çömlekci geziyor?

Niye hava yollarım, misal Corendon, Sunexpress, Pegasus hep sağı solu oynuyor?

Niye benim marketlerim hep fırsatcılık peşinde?

Niye, niye, niye?

Hepsinin altında karaktersizlik yatıyor.
    Usta zeka meselesi sen ben ülkemizi birinci ligde görmek istiyoruz öbürlerinin umurunda bile degil ama olsun adama sorsan empati nedir kendini asmak nedir kompleks kapris nedir inanki birisini dahi bilmez burda iskembeden salla yiyenlar ama ben yememn.

Ettiği Teşekkür
    264
    ustalar esas tufan bir nisan (yazin bir yere Neler olacak ) 01.2024 cünkü istanbulu alabilmek icin su ülke feda ediliyor ( secimden öncede böyleydi ) biriken borclar dönmeyecekyapimayan zamlar yapilacak 5 ceteye akan pararlar akacak ben akp oy verenleri o gün görecegim ellerim kirilsada vermeseydim diyenler boarda cogalacaklar yaninlan insallah ben olurum .

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    116
    144 mesaja 324 teşekkür aldı
    Valla is AKP veya CHP degil.
    CHP olsa basta onlarda aynisini yapacak.
    Sorun bizim Insanimiz.Basa kim gelirse gelsin belirli bir süre sonra ayni zihniyete dönüsüyor.Basta devrimci, özgürlükcü, demokrat, yenilikci gibi oluyorlar sonra yine tipik bir Türk modusuna dönüsüyorlar.

Ben bugüne kadar AKP'yi savundum ve Oy verdim.Sayin Erdogani bizden biri gibi gördüm.Farkli dedim.Ha birsey yapmadimi? Coook seyler yapti.Yapmadi dersem yukarda Allah var.Ama hatalarinida söylerim.
    AKP bu Ülkeye cok iyi seyler yapti yollar, köprüler, hastaneler en önemlisi IMF'ye borcu kapatti bir soluk aldik.Paramizin arkasindan 6 tane sifiri atti Paramiz deger kazanmisti.Ekonomi iyiye gidiyordu.
    En düsük Emekli ayliklari 400-450 € ya kadar gelmisti. Insan basina düsen Milli gelir 12-13.000 $ olmustu.
    inanin is yerinde Yunan is arkadaslarim dahi Türkiyenin ekonomisinin cok iyi oldugunu, erdoganin isi iyi yönettigini söylerlerdi, bizde gururlaniridk.
    Ama ne zaman Fetö ile kiliclar cekildi hersey kötüye gitti.demek ki Fetöcü eskiyalar götürüyormus herseyi.
    Fetö olayini iyi yönetemedi.Hala Fetöcüler bizi disardan etkiliyor.
    Sonra AKP'nin yaptigi bir kac hata bugün Ekonomimizin zayiflamasina neden oldu.
    bakin bir daha diyorum ben AKP'ye oy verdim devamli.Son secimde oy kullanmadim!
    AKP'nin yaptigi hatalar:
    1- Avrupa ve ABD'ye yapilan elestirileri TV ekranlarindan yapmayacakti.Tamam Erdoganin söyledikleri hakli seylerdi ama Ey Avrupa, Ey Amerika diye meydan okumayacakti.O yaptigi konusmalar devamli Türkiyeden yabanci yatirimlarin cekilmesine sebep oldu.Bakin putine TV ekranlarina cikip hic Ey amerika, Ey Avrupa diye üst telden bagiriyormu.Hayir sessiz kaliyor ama yapacagini yine yapiyor.

2-Papaz Brunson davasinda yine cok büyük konustu ve Papazi tuttu Amerikaya geri verdi.Yani geri adim atti.Ama Amerika yine yapacagini yapti Dövizi tavan yaptirdi.

3-Suriyelileri icerde tutmak icin Avrupayla anlasma yapmiyacakti.Hepsini göndercekti Avrupaya. 6 Milyar € alacagim diye Suriyelileri icerde tuttu.

4-Ekonomi konusunda elle tutulur son 5-6 senede hic bir iyi adim atamadi.

Bunlar ne yazikki yapilan belli basli hatalar ve ben bu Hataleri tabiki elestirecegim.Simdi hemen Vatan Hainimi oluyorum?
    Ama bizim insanimizin mayasinda bu var.Bakin su an CHP'de olsa basta , IYI partide olsa basta yine aynisi olacak, belki daha kötüsü olacak.
    Cünkü biz Toplum olarak dogu kafaliligi atamiyoruz.Biraz iktidarda fazla durdukmu güc zehirlenmesine maruz kaliyoruz.
    Konu Haziran tarafından (19 Ağustos 2023 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.

11. 6 kişi Haziran üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye BuraK! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    32 mesaja 54 teşekkür aldı
    herseyi gectim, Türkiyenin DNA si ile oynuyorlar. Ülkede okadar cok arap, afgan, pakistanli varki hic normal degil. Halen sinirlar acik gelen binlerce mülteci var. Resmi olarak 4milyon sayilariymis, ama ben eminimki bu sayi 15-20 milyon vardir. Ülkeyi icten batiracaklar malesef önlem almak yerine daha cok getiriyorlar. Araplari görüyorsunuz bir aile 5-8 cocuk yapiyor. 5 sene sonra görün siz Türkiyeyi bu günleri cok arayacagiz....

13. 4 kişi BuraK! üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    @Birbey 3.0 ; bu Ülkedeki insanlar ne zaman senin söylemin ile “ Bir bayrak sallayıp Mehter çalmayı “ bırakırsa ancak belki biraz düzlüğe çıkar. Yoksa imkansız gibi bi şey, abim bu sene İzine gitti anlattıkları inanılır gibi değil kendi yaşadıkları sadece. Her vatandaşımız saatli bi bomba her an patlayacak vaziyetteler, Polisler desen keza öyle kendilerini Sherif rolüne kaptırmışlar sanki …

Ülkemiz bir cennet 4 mevsimi yaşayan ender Ülkelerden birisi Avrupa’yı Asyaya bağlayan tek Ülke.

Hem Avrupa hem Asya için vazgeçilmez bi Ülke, bu fırsatı değerlendiremiyoruz.

Şu an Türkiyede Gurbetçilere karşı çok büyük bi algı operasyonu var, Ekonomi daha kötüye gittiği sürece onların bakışları bizlere karşı daha sert olacak, sen sen ol Yabancı Plakalı arabanla Lambalarda vs. sana bulaşanlarla muhatap olma başın belaya girer.

15. 4 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Şu İstanbul depremi olursa, inşAllah olmaz ama bilime göre 5-6 senesi var, ozaman 70 sene ekonomik ve sosyal geriye gideriz. Bu Suriyeliler, Afganlar, PKK ile bir olup durumden fırsatı bulmuşken ayaklanmazsa şaşmam.

Gurbetci antipatiğine gelince. Türkiye'nin adamının karaktersiz olduğu burden belli. Gurbetciler okadar yardım topladı, TIRlar ile neler gitti, ne Türkiye Cumhuriyeti nede Türkiye'deki halk bir teşekkür etti.

Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    Biz Gurbetçileri sadece €uro olarak görüyor. Oysa sadece 1 ay Tatil sezonunda Kaç Milyon Euro giriş sağlıyoruz Ülkemize.

Ama insanlar NANKÖR Halkın 99% böyle.

18. 6 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    116
    144 mesaja 324 teşekkür aldı
    Insanlar Mutsuz, umutsuz.
    En kücük misal, burda örnegin bir AVM'ye girin kasadaki kassierlerin %70 güler yüzlü, gülüyorlar, selamliyorlar.
    Ama Türkiyede bir AVM'ye girin kassierlerin hepsinin yüzü asik. Gülümsemiyorlar, yüzümüze tuhaf tuhaf bakiyorlar.
    Cünkü 9-10 saat calisiyorlar aldiklari maas askeri ücret.Belkide altinda!!
    O gencecik kizlar, genc delikanlilar umutla bakamiyorlar yarina.Karin tokluguna calisiyorlar.
    Bu hep böylemi olur? Bir Ülkenin kaderi 100 yildir degismez mi?
    Her gelen iktidar ayni oyunumu oynar?
    Ben 18 - 19 yasina kadar TR'de yasadim.O günde ayni, simdide ayni.
    Biraz düzelir gibi oluyor Menderesin ilk dönemi gibi, Özalin ilk dönemi gibi, Erdoganin 2.dönemi gibi, ama olmuyor yine basa dönüyoruz.
    Ya ne zaman gülecek bizim Insanimizin yüzü??
    Ne zaman Gol olacak? Budami Gol degil be hakim Bey? dedigi gibi Merhum Sadri Alisikin.
    Ne zaman Gol olacak, gercekten bizler göremiyecegiz galiba cocuklarimiz bari bir Refah yasayan Türkiye görse.

Türkiyede Gurbetcilere duyulan kin yine Siyaset yüzünden.
    Yurtdisinda yasayan Türklerin Genel secimlere katilmasi nedeniyle kaybeden taraf Gurbetcilere kin besliyor.Iktidarin kazanmasini bize bagliyorlar.Ama Gurbetcilerin oyu Türkiyedeki secimlere etkisi %1 dahi degil.
    Konu Haziran tarafından (19 Ağustos 2023 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

20. Haziran üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    264
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu İstanbul depremi olursa, inşAllah olmaz ama bilime göre 5-6 senesi var, ozaman 70 sene ekonomik ve sosyal geriye gideriz. Bu Suriyeliler, Afganlar, PKK ile bir olup durumden fırsatı bulmuşken ayaklanmazsa şaşmam.

Gurbetci antipatiğine gelince. Türkiye'nin adamının karaktersiz olduğu burden belli. Gurbetciler okadar yardım topladı, TIRlar ile neler gitti, ne Türkiye Cumhuriyeti nede Türkiye'deki halk bir teşekkür etti.
    Arastir derin Gurbetcilerin göndedigi yardim kilosu 0,80 € Yemene satilmis biraz arastir baklalim neler neler satilmis Depremde .Bir insan Kizilaya kan vermiyor, Gecen Hafta babam Hastalandi kardesim randevu alamadi Babama kan verilmesi lazimdi Kirsehirde Kan bulunamada ,Ankarada iki torba kani 5 bin tl getirtik .simdi söyleyin sen güvenip kizalaya kan verirmisin cünkü verilen kani satmislar bagislanan kurban etlerini satmislar .Bunlari Söylemek Sucsa Bu sucu sürekli isleyecegim ülkem adam olana kadar .ülke sevgisini ölcen bir alet yoktur zorgünde hain olanlar kahraman kahraman olanlarda hain olurlar Ben ülkemin adam olmasi icin elimden gelen herseyi yapmaya hazirim yeterki Mülakat sahibi insanlar hak ettikleri yere gelsin.

22. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,910
    497 mesaja 1,427 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz Gurbetçileri sadece €uro olarak görüyor. Oysa sadece 1 ay Tatil sezonunda Kaç Milyon Euro giriş sağlıyoruz Ülkemize.

Ama insanlar NANKÖR Halkın 99% böyle.
    usta ondan haric her ay giden parayida bir hesap etsen milyonlarca para gidiyor vatana cünkü esimiz dostumuz

anneye babaya orada yasiyan kardeslerimize ihtiyaci olan akrabalarimiza vs giden paralarin hatdi hesabi yok

ama onlara yinede yaranamazsin. usta
    Konu deniz2000 tarafından (19 Ağustos 2023 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

24. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,733
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Keske Türkiye normal bir duruma gelebilse, biz de ülkemize dönüp bildigimiz her seyi Türk genclerine aktarabilseydik ama sanirim ancak ölü bedenimiz geri dönecek. Ben kac tane ögrenci yetistirdim, kendi ülkeme katki saglamak isterdim ama olmadi. Baslarda oldukca iyi gidiyordu hakikaten, sonra birden asagi dogru yuvarlanmaya basladik, yazik. Avrupa´ ya vizesiz giris umutlari olusmustu, simdi önceden kac kere gelenlere dahi vize vermiyorlar. Gerci Avrupa´ya vizesiz giris olayina ben hic bir zaman inanmadim, bati bize Türk isletmelerini ele gecirmek icin umut dagitti,yüzlerce sirketi devraldilar sonra bizi kenara itiklediler, buna adim gibi emindim. Kasa bosalinca batinin eski bakis acisina geri döndük.
    IMF ye borcu bitiren de baska yerden alinan borctu, bunu da eklemek gerekiyor. 2002 den itibaren Türkiye´nin dis borcu en az iki katina cikti, adi ister IMF olsun, isterse baska bir sey olsun disariya borclusun, IMF ye borclu olmasan ne yazar, bu parayi illa geri ödeyeceksin. Ekonominin bu durumda olmasinin zaten baslica sebebi döviz eksikligi. Devlet maaslara zam yapiyor, ayni zamanda enflasyona yol vererek yaptigi zamlari vergi yoluyla aninda geri topluyor cünkü bunun baska yolu yok. Ürünlere zamlar konusunda dis gücler masalina da kimse inanmasin, yok öyle bir sey.
    Erken emeklilik konusu da tam bir rezillik, 43 yasinda emekli olunmaz, devletin kasasi kimsenin babasinin ciftligi degil. Az maas aldigini söyleyen emeklilere zerre acimiyorum, kendi öyle istedi cünkü. Biz burada Almanya gibi bir ülkede 35-40 sene emekli kasasina dünya kadar para ödüyoruz buna ragmen düzgün bir maas asla alamayacagiz, bir de bunu Türkiye ile kiyaslayin. 43 yasinda emekli olan birine aylik 200 Euro bile cok.
    Konu mxm tarafından (19 Ağustos 2023 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

26. 4 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,910
    bu nasil bir zihniyettir nasil bir oyun dönüyor köylümüzün buydayini neden bu hü..met almak istemiyor ??

köylümüz isyanda yaziklar olsun birzamanlar bir insan vardi insan gibi insan köylü milletin efendisidir demisti,

biraz olsun bu insanin yolundan gidin be ..............
    Konu deniz2000 tarafından (21 Ağustos 2023 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

28. 3 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    20,744
    169 mesaja 483 teşekkür aldı
    bak sen , demokrasiyi bilmezmisim...
    sen söyle bakalim neymis ? sen burada dogmussun kesin . biz chp nin , shp nin kim oldugunu kac sene iktidar oldugunu m. kemalden ismet inönü ye, inönü den celal bayar a , bayardan refik saydam a , saydamdan ahmet fikri tüzer e , ondan sükrü saracogluna ondan da recep peker e , pekerden hasan saka ya , saka dan semsettin günaltay a , ondan sonra dp menderes ve darbe ile indirilip gene ismet inönü sonra aralikli bülent ecevit ve de erdal inönü ... topla bakalim kim daha fazla kimin zamaninda neler yapilmis ondan sonra gel bana demokrasi dersi ver. Ben ilkokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiyede okudum. bundan 44 sene önce... Davulun sesi uzaktan hos gelir. ben bilirim o zamanlari karanlikta ders calistigimi, tüp kuyruklarinda uyukladigimi , cay yok yag yok sigara yok seker yok... yok da yok.. ecevitin bir konusmasi var iyi dinle... seker e % 400 , demir e % 500 zam vs.vs . demirelin attigi yalanlar vaadleri , inönünün yaptigi ve attigi Kaziklari iyi bilirim...
    ben internetten degil yasadigim hayattan yaziyorum... sen burada dogmussun her halde , alman gözüyle bakma ...

30. 3 kişi steve üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    Alıntı steve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak sen , demokrasiyi bilmezmisim...
    sen söyle bakalim neymis ? sen burada dogmussun kesin . biz chp nin , shp nin kim oldugunu kac sene iktidar oldugunu m. kemalden ismet inönü ye, inönü den celal bayar a , bayardan refik saydam a , saydamdan ahmet fikri tüzer e , ondan sükrü saracogluna ondan da recep peker e , pekerden hasan saka ya , saka dan semsettin günaltay a , ondan sonra dp menderes ve darbe ile indirilip gene ismet inönü sonra aralikli bülent ecevit ve de erdal inönü ... topla bakalim kim daha fazla kimin zamaninda neler yapilmis ondan sonra gel bana demokrasi dersi ver. Ben ilkokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiyede okudum. bundan 44 sene önce... Davulun sesi uzaktan hos gelir. ben bilirim o zamanlari karanlikta ders calistigimi, tüp kuyruklarinda uyukladigimi , cay yok yag yok sigara yok seker yok... yok da yok.. ecevitin bir konusmasi var iyi dinle... seker e % 400 , demir e % 500 zam vs.vs . demirelin attigi yalanlar vaadleri , inönünün yaptigi ve attigi Kaziklari iyi bilirim...
    ben internetten degil yasadigim hayattan yaziyorum... sen burada dogmussun her halde , alman gözüyle bakma ...
    Ustam yazdıklarında haklısın, Yağ Tüp kuyrukların olmasının sebebinide yazarmısın lütfen?

O yazdığın siyasetçilerin hepsi Recep dahil beş para etmez.

32. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,910
    euro olmus 30TL bazilari daha neyi savunuyor anlamis deyilim

hergün zam üstüne zam, tabi canim zamlari ALLAH yapiyor yada dis gücler yapiyor

diyen cahiller yüzünden ülkemiz ne hale geldi, hani sevdiginiz kisi dünya lideriya

vursun masaya euroyu yapsin 10TL de görelim helal olsun diyelim,koskoca Türk devleti araplarin dilencisi oldu haberiniz yok.

Kıbrıs dahil her tarafi peşkeş cekiyorlar haberiniz yok
    torunlarimizin geleceyi yok oluyor haberiniz yok
    Konu deniz2000 tarafından (22 Ağustos 2023 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.

34. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Üye Şafak74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    23
    16 mesaja 29 teşekkür aldı
    Bu Sene Bursada Ulu Camii'nin yakında Otopark tan çıktım yanlış Yola girdim girdiğime Şok oldum Suriyeliler Komple Caddeyi istimlah etmiş heryer Arapça yazı korktum Vallahi Tehlike Büyük birileri artık dur Demesi lazım.

36. Şafak74 üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,644
    1,616 mesaja 3,318 teşekkür aldı
    Alıntı deniz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    euro olmus 30TL bazilari daha neyi savunuyor anlamis deyilim

hergün zam üstüne zam, tabi canim zamlari ALLAH yapiyor yada dis gücler yapiyor

diyen cahiller yüzünden ülkemiz ne hale geldi, hani sevdiginiz kisi dünya lideriya

vursun masaya euroyu yapsin 10TL de görelim helal olsun diyelim,koskoca Türk devleti araplarin dilencisi oldu haberiniz yok.

Kıbrıs dahil her tarafi peşkeş cekiyorlar haberiniz yok
    torunlarimizin geleceyi yok oluyor haberiniz yok
    Usta yazarken cok heyecanlisin vede asabisin..öfke yayindan cikmis ok gibidir,,sahibini ya vurur yada yaralar..kktc ye gelince bu hazayi biz kendikendimize yaptik..zamaninda bir girip tumunu almadik,yarim isler basimiza bela oluyor..abd kafasi ecevit e zamaninda girip hepsini alalim ne olursa olsun demisler,oda abd korkusundan askeri geri cekmis ve bize bu yarim isi 74 den beridir zafer olaraak yutturdular..bizim meselemiz abd çakmakli politikacilarimiz..bunlar senelerdir tr de ogrencileri birbirlerine kirdirdi,milletin anasini aglatti,tr yi fakirlestirdiler,biliyoruzki boynu azicik uzayan milleti abd hemen tras ediyor..
    Gelinen nokta bugunler..
    Simdi onu bunu suclayip langirtiya gerek yok..
    Ne demisler;
    Kendi dusen aglamaz,..

38. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)