Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 714 gün önce başlatıldı .Bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Sorununuz bu konu ile ilgili degilse Forumu aratip sonuc alamadiysaniz yeni bir konu baslatmanizi tavsiye ederiz....
Sayfa 206 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4427 adet sonuctan sayfa basi 4,101 ile 4,120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Coronavirus COVID-19 anlik takip

Üye Casanova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    68
    ALdigi Tesekkürler : 263
    @ eXcEsSiVe_EvIL

Yani sen Gesundheitsamtda calisdigin icin yukardaki doktordan daha iyi biliyosun durumu
    Bu arada benim ev doktorum bile (20 senelik) doktorum asi olma dedi ama dogru ya sen Gesundheitsamtda
    Calisiyorsun sen daha iyi bilirsin.

Bu arada rob skibanin hristiyan olmasi önemli degil dedikleri cikmis mi? Cikmis!
    Coronadan öldügunu nerden biliyorsun ? Testler 100% dogru mu?
    Ama dogruya sen Gesundheitsamtda calisiyorsun sen bilmiceksinde kim bilecek…

Jacques Attali de yalan diyosun adamin kitabinda yaziyor onu bile inkar ediyorsun…

teyit.org (faktencheck turkiye) de var onlarin teyit ettigi hersey dogru mu?
    Valla size kimse yardim edemez….

Bundan sonra burada hic birsey yazmayacagim.
    Bakalim neler olacak siz her 4 ay asi olmaya devam edin.
    Isterseniz her ay asi olun zaten hazirsiniz buna.

Bye bye
    Konu Casanova tarafından (29 Kasım 2021 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi Casanova üyemize teşekkür Etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    ALdigi Tesekkürler : 11
    Alıntı Casanova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ eXcEsSiVe_EvIL

Yani sen Gesundheitsamtda calisdigin icin yukardaki doktordan daha iyi biliyosun durumu
    Bu arada benim ev doktorum bile (20 senelik) doktorum asi olma dedi ama dogru ya sen Gesundheitsamtda
    Calisiyorsun sen daha iyi bilirsin bundan sonra burada hic birsey yazmayacagim
    Bakalim neler olacak siz her 4 ay asi olmaya devam edin .

Bu arada rob skibanin hristiyan olmasi önemli degil dedikleri cikmis mi? Cikmis!
    Coronadan öldügunu nerden biliyorsun ? Testler 100% dogru mu?
    Ama dogruya sen Gesundheitsamtda calisiyorsun sen bilmiceksinde kim bilecek…

Jacques Attali de yalan diyosun adamin kitabinda yaziyor onu bile inkar ediyorsun…

teyit.org de var onlarin teyit ettigi hersey dogru mu?
    Valla size kimse yardim edemez….

Bye bye
    bence sen kendine yeni bir ev doktoru ara, ben doktor degilim ve kendi tespitimi dile getirdim,
    rob skibanin hristiyan olması benim icin çok onemli, çünkü paylaştığın vidyoda 2:38 dan sonra Allahın oğlunu (tövbe) dünyaya bu sebepten dogru göndermediğini ve hergün incil okumaya devam edeceğini dile getiriyor, tabi sen bunları kabullenmekte özgürsün ama herkesin üstüne gidipte bir akıllı senmişsin gibi davranamazsın...

5. eXcEsSiVe_EvIL üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    94
    ALdigi Tesekkürler : 414
    Usta yazdigin mesaji kac defa degistiriyorsun ben sayamadim ? Benimle alay eder gibi yazdiklarini yeni gordum.

Bu arada @eXcEsSiVe_EvIL i de bos gecmemissin

7. Rammstein üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    68
    Alıntı eXcEsSiVe_EvIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sen kendine yeni bir ev doktoru ara, ben doktor degilim ve kendi tespitimi dile getirdim,
    rob skibanin hristiyan olması benim icin çok onemli, çünkü paylaştığın vidyoda 2:38 dan sonra Allahın oğlunu (tövbe) dünyaya bu sebepten dogru göndermediğini ve hergün incil okumaya devam edeceğini dile getiriyor, tabi sen bunları kabullenmekte özgürsün ama herkesin üstüne gidipte bir akıllı senmişsin gibi davranamazsın...

2:38 den sonrasina bende katilmiyorum ama ondan önceki dedikleri dogru cikmis mi ?
    Önemli olan orasi!

Elhamdülillah Müslümanim
    Yazmicaktim ama böyle de kalamaz!

kendinize iyi bakın Her ay asi olmayi unutmayin!!

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    2,820
    ALdigi Tesekkürler : 5,534
    2:38 den sonrasina bende katilmiyorum ama ondan önceki dedikleri dogru cikmis mi ?
    Önemli olan orasi!

Elhamdülillah Müslümanim
    Yazmicaktim ama böyle de kalamaz!

kendinize iyi bakın Her ay asi olmayi unutmayin!!
    Dostum uzun uzun ispata gerek yok..
    Asisizlar birar varyant fabrikasidir..
    Tum dünyada bu böyledir..
    Afrika insanini hor girup asi vermeyenler en büyük sucludur..
    Omikconda bu fabrikanin ürünüdür..
    Varyantlar kazan kazan projesine dönüstü..
    Sen ben kafamizi kuma gömüp korkuyla yasarken,yeni bir varyantin kimlere yarafigini anlama kabiliyetimizi kaldirdilar..
    Soru su;
    Dünyayi kimler yönetiyor
    Krizleri kimler cikariyor..
    Kimin hisseleri varyantlarda tavan yapiyor
    Hangi sirketler zarar eyiyor..
    Anliyoruzki hala yeterli para kazanamamis olacaklar ki varyantlar gelmeye devam edecek..
    Konu webci tarafından (29 Kasım 2021 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.

10. 2 kişi webci üyemize teşekkür Etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    74
    ALdigi Tesekkürler : 5
    BenceAsisizlar birer varyant fabrikasi degildir.

Alman halkinin %70 i cift asi olmustur. Buna ragmen vaka sayisinda nerdeyse dünya birincisi.

https://odysee.com/@TeleSantana:1/vi...-28_12-35-47:f

simdi de herseyin üsünü kapatmak ve korku salmak icin omecronu cikardilar.

Buyrun güney afrika saglik bakaninin aciklamasi:

https://odysee.com/@AugenAufMedienAn...erSuedafrika:2

12. 2 kişi Hasan1 üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye Tugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    319
    ALdigi Tesekkürler : 116
    Aslinda bu varyant diye korku imparatorlugu yaratilan enteresan isimli viruslarin isimleri bile tesadüf degil,bundan sonraki Omega,nedenmi..Cünkü Omikronda tipki Delta ve digerleri gibi Omeganin bir parcasi..
    https://www.wikiwand.com/de/Griechisches_Alphabet

14. Tugay üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    466
    ALdigi Tesekkürler : 693
    bende biraz önce hem 3. biontech asimi, birde normal grip asimi oldum.
    hepimize nasip olur insallah :-)

16. 2 kişi Cengiz Bond üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    705
    ALdigi Tesekkürler : 740
    Alıntı Cengiz Bond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende biraz önce hem 3. biontech asimi, birde normal grip asimi oldum.
    hepimize nasip olur insallah :-)
    Eger grip ve diger rahatsizliklar olursa Corona asisina baglama.
    Genelde grip asışı olanlar bir haftaya yakin süreç civarinda grip oluyorlar.

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    818
    ALdigi Tesekkürler : 4,751
    Bugün krankdim baska bir nedenden. Saat 15:30 Personalabteilungden telefon geldi. Gecen Persembe bana gelen müsterilerden birinde corona cikmis. Gesundheitsamtda sormus nerelere gittin diye. Benide söylemis. Ben ve müsteri hepimiz FFP2-Maske tasimamiza ve arada cam olmasina ragmen isyeri PCR-Testi yapmami istedi. Gesundheitsamt mecbur kosmadi karantine falan, ama benim calistigim devlet kurumu devletden daha kati bir kural izledigi icin eve yolladi. Ayligimi ödüyorlar tabiki. Bende birsey yok. Schnelltest kabul etmiyorlar. Evde Schnelltest yaptim. Negatif. Illaki PCR-Test istiyorlar. Parasi neyse öderiz dediler.

Canima minnet bende bir iki gün evde yatarim kimden kötü.

19. Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,394
    ALdigi Tesekkürler : 11,650
    Diyelim ben hasta oldum ve hafif geçirdim ben niye aşı olayım birisi bana bunu açıklasın lütfen!
    Kisinin immun sistemi hergün ayni mi? Ya da yasli ile genc biri ayni hastaligi ayni agirlikta mi gecirir? Yani mantik ariyorsan cevabini kendin de bulabilirsin. Su ana kadar kac tane asi oldun, simdi degisen nedir? Kuduza yakalansan kosa kosa 4 doz asi olacaksin, tetanoz bulassa yine 5 doz asi olmak zorundasin, tetanoz asisini her 10 senede bir de yenilemek gerekiyor. Bir sürü asi cok sayida dozla amacina ulasiyor, yeni bir sey degil ki bu.

Asi karsitligi nasil ortaya cikti hakikaten hayretler icindeyim, aklim mantigim bunu zerre almiyor. Ilk internet ciktigi yillarda Google vs. de isin icine girince ben sahsen insanlarin müthis bir aydinlanma yasayacagini zannetmistim, acayip yanilmisim meger, tam tersi oldu. "Aya cikmadilar" dan bilmem nelere kadar uydurma haberlere baliklama atlamaya hazir milyonlarca insan varmis meger.

Bilimsel ispatlari olmasa dünyanin düz olduguna inanan insan sayisi giderek yükselecekti ancak onlar bilimin altinda ezilip kayboldular, asi karsitlarini da ayni son bekliyor, buna zerre süphem yok.

21. 3 kişi mxm üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    535
    ALdigi Tesekkürler : 144
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Asi karsitligi nasil ortaya cikti hakikaten hayretler icindeyim, aklim mantigim bunu zerre almiyor.
    Bunlar var ya, hayat boyunca kimseden tınlanmadılar... ve bugünlerde kendilerini önemli zanediyorlar. Tınlanıyorlar. Baksana, biz bile tanimadigimiz adamlan ugrasiyoruz.

Gesendet von meinem SM-A415F mit Tapatalk

23. Serkinho üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    68
    Alıntı Serkinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar var ya, hayat boyunca kimseden tınlanmadılar... ve bugünlerde kendilerini önemli zanediyorlar. Tınlanıyorlar. Baksana, biz bile tanimadigimiz adamlan ugrasiyoruz.

yakinda veterinerde asi yapacak Sen orada ol bundan sonra.
    Tam sana uygun yer.

Bana cevap vermeyin lütfen birsey yazmicam dedim
    Bekliyelim görelim kim hakliymis.

25. Casanova üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    818
    Arkadaslar, essekten düsenin halinden ancak essekden düsen bilir.

Bir bayan arkadasim asiya karsi degildi ama temkinliydi. Kendisi corona oldu ve normal bir nezle gibi atlatti. Ama simdi babasi ve annesi corona oldu ve adam ne nefes alamiyor nerdeyse. Günlerdir atesi düsmüyor.

Hepimizde biliyoruzki artik coronanin bir cok mutasyonu var. Eminim daha bilnmeyen cok mutasyonda vardir.

Bazi insanlar diyorki corona asi olanlarida görüyoruz, onlarda corona oluyor. Arkadaslar asi demek, corona olmayacaksin demek degil. Olursan hafif atlatmak icin yapiliyor.

Ha bu asinin arkasinda dis gücler varmi yokmu biz bilemeyiz. Ama bildigimiz tek sey var suni bir hastalik olsa bile hastanede yatanlarin yüzde 80-90 asilanmamis insanlar. Bir cok istatiskler yalan söyler ama bu söylemez.

27. Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,629
    ALdigi Tesekkürler : 3,672

29. talo176 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    74
    ALdigi Tesekkürler : 5
    Merhaba,
    Bu
    Bence bu covid denen belayi bazi gücler korku salmak icin kullaniyorlar. covit19 un bir labratuvar ürünü oldugunu sanirim aslinda herkez biliyordur.

Hedeflenen sürübagisikligini hicbir ülke yakaliyamadi. cünkü asilar ise yaramadi.

Eger bir yakininzi covitden kaybettiyseniz belki bu kisinin kurtulmasi mümkün olabilirdi. Bunun icin bir dozu 1000 dolar olan monoklonalatibody asisini yaptirmak yeterli olabilirdi.

Corona oldugunuzu anladiktan en gec 3 gün icinde bunu yaptiriyorsunuz. Bu sayede hastaligi cok hafif atlatiyorsunz. bu asi ayrica sizi 3-4 ay koruyor. bu asiyi seriüretimle üretseler

daha ucuza da imal edebilirlerdi. Ancak islerine gelmedigi icin böyle bir seye girmiyorlar.

Almanya da birisi covite karsi antigen gelistirdi. Adam asisi icin onay isteyince ceza verdiler.

Peki sizce neden onay alamadi. Bence sorunun cevabi cok basit. cünkü isin icinde bill gates yok. ve asinin yan etkisi olmadigi icin istemediler. tabi isin icinde para da var.

Buyrun linki size veriyorum seyredip kendiniz karar verin:

https://www.youtube.com/watch?v=7Veh1AGIZhc&t=2s

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    2,820
    Peki dostlar cocuklarin asilanmasi hakkinda ne düspnüyorsunuz..
    5/12 yas arasi cocuklar asilanmali mi??
    @hasan1 usta o bildirdigin kaynak cok güvenirli mi,,
    Yani öyle olsa bu illeti bitirmek icin o asiyi yaptirnaya deger..
    Ana kimin bu krizde 1000 dolari var..

Varyantlarla dostlugu pekistiren adam..

https://youtu.be/5u7ONezfBzI

Omickon ver elini dünyayi kesfedelim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    535
    ALdigi Tesekkürler : 144
    @webci

Biz (eşim ve ben) sıkıntı görmüyoruz.
    12 yaşindaki kızım aşı olali 6 hafta oldu ve hic sorun yaşamadi. 8 yaşindaki kızımı en yakın zamanda yaptirmaya düsünüyoruz.

33. Serkinho üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    2,820
    Alıntı Serkinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @webci

Biz (eşim ve ben) sıkıntı görmüyoruz.
    12 yaşindaki kızım aşı olali 6 hafta oldu ve hic sorun yaşamadi. 8 yaşindaki kızımı en yakın zamanda yaptirmaya düsünüyoruz.

EyvLlah usta..
    Cok dogru bir karar..
    Cok sakinan ve corona hakkinda gerekenleri bilen 7 yasinda bir tanidik cocuk corona suan..
    Karantinada..
    Ailece herturlü dikkati olmalarina ragmen okulda cocuga bulasti,bir baska tanidikta bir kiz cocugunda okulda bulasti,ailece coronalilar..
    Yani kendini eve kapasanda malesef birgun gelip seni yakaliyor..
    Cocuklarin ikiside asisiz..
    Cocuklara asiyida dogru buluyorum..

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    818

uploaded

Cocugun asilanip asilanmamasi cok zor bir karar tabiki.

Ayni dert bendede var. Bir 4 yasinda, biri 7 yasinda.

Asilatmasan bir türlü, asilatsan bir türlü.

Cocuklar koronayi hafif atlatiyor, ama bununda da garantisi yok. Ayni yetiskinlerdeki gibi. Her nedense bazi insanlari öldürüyor, bazilarinda nezleden fazla zarar vermiyor.

Asilatsan ve birsey olsa vicdan azabi var. Asilatmasan ve hastaneye yatarsa veya Allah korusun vefat ederse dahada cok vicdan azabi ceker insan.

Beni rahatsiz eden su. O kadar asi oluyoruz, hic bir yere sorumluk bana ayit diye imza atmiyoruz. Ama corona asisinda attirtiyorlar. Kafami kurcalayan, madem yeterince diger asilar gibi test edildiyse ozaman niye abdestlerinde süphe var?

Aslinda her yetiskin asi olsa, gerek kalmayacak cocuklarin asilanmasina. Ama nedense halkin yüzde 30 - 35 inat ediyor.

Ama er veya gec herhalde mecbur asi ettirecegiz. Eminim bakacaklar asi yaptrimazsa asi cocuklari, baslayacaklar cocuk spora gidemez, yüzmeye gidemez gibi laflar.

Allah sonumuz hayir etsin.

Alıntı Hasan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Bu
    Bence bu covid denen belayi bazi gücler korku salmak icin kullaniyorlar. covit19 un bir labratuvar ürünü oldugunu sanirim aslinda herkez biliyordur.

Hedeflenen sürübagisikligini hicbir ülke yakaliyamadi. cünkü asilar ise yaramadi.

Eger bir yakininzi covitden kaybettiyseniz belki bu kisinin kurtulmasi mümkün olabilirdi. Bunun icin bir dozu 1000 dolar olan monoklonalatibody asisini yaptirmak yeterli olabilirdi.

Corona oldugunuzu anladiktan en gec 3 gün icinde bunu yaptiriyorsunuz. Bu sayede hastaligi cok hafif atlatiyorsunz. bu asi ayrica sizi 3-4 ay koruyor. bu asiyi seriüretimle üretseler

daha ucuza da imal edebilirlerdi. Ancak islerine gelmedigi icin böyle bir seye girmiyorlar.

Almanya da birisi covite karsi antigen gelistirdi. Adam asisi icin onay isteyince ceza verdiler.

Peki sizce neden onay alamadi. Bence sorunun cevabi cok basit. cünkü isin icinde bill gates yok. ve asinin yan etkisi olmadigi icin istemediler. tabi isin icinde para da var.

Buyrun linki size veriyorum seyredip kendiniz karar verin:

https://www.youtube.com/watch?v=7Veh1AGIZhc&t=2s
    Bunlarin hepsi varsayim. Ama ben inamiyorum. Niyemi, cünkü bu Corona sadece belirli bir kisiyi baglayan birsey degil. Tüm dünyayi bagliyor. Bu isten Amerikada, Israil'de ve diger büyük devletler hepsi zarar etti. Inanki gercekten bu ilac sanayinin bir oyunu olsa, Amerika ve Israili ayri tutarlardi.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (01 Aralık 2021 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 19 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 19 misafir)

Bu Konu için Etiketler