Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 488 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devre Mülk Antalyada

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    14 mesaja 18 teşekkür aldı

Devre Mülk Antalyada

Selam abiler, Devre Mülk ile alaka malumat almak isterim. Varmı acaba aramızda Devre Mülk alan. Tatil yapılabileğimiz bir yer mesela Antalya olabilir. Nekadar sağlam acaba, değer mi değmez mi. Bi öğreneyim dedim

2. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Bosver. Koy cebine parayi, git tatiline. Bir tapuyu 100 kisiye paylastirmakdan baska birsey degil. O yatacak ayni yatakda iki hafta, sonra sen gireceksin o yataga. Sonra daire eskiyecek, birisi bende tadilat icin para yok suan diyecek, baskasi kapiyi bozup gidecek. Öyle sey iyimi olurmu. Iki üc sene gideceksin, sonra sikilmaya baslayacaksin hep ayni yer. Zaten düzgün bir halt olsa okadar gurbetci alirdi.

4. 4 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Kral67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    787
    458 mesaja 2,982 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosver. Koy cebine parayi, git tatiline. Bir tapuyu 100 kisiye paylastirmakdan baska birsey degil. O yatacak ayni yatakda iki hafta, sonra sen gireceksin o yataga. Sonra daire eskiyecek, birisi bende tadilat icin para yok suan diyecek, baskasi kapiyi bozup gidecek. Öyle sey iyimi olurmu. Iki üc sene gideceksin, sonra sikilmaya baslayacaksin hep ayni yer. Zaten düzgün bir halt olsa okadar gurbetci alirdi.
    Adamın dibisin Birbey hocam yüreğine sağlık nokta.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı BiBakipCikicam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam abiler, Devre Mülk ile alaka malumat almak isterim. Varmı acaba aramızda Devre Mülk alan. Tatil yapılabileğimiz bir yer mesela Antalya olabilir. Nekadar sağlam acaba, değer mi değmez mi. Bi öğreneyim dedim
    27 sene önce Antalya kemere simena tatil köyünde 9000 dolara devre mülk almıştım tım diyorum bir defa dahi tatil yapamadım. Aldıktan sonra 3 sene izine gidemedim 4. Sene gittiğimde tatil yapmak istiyorum diye mudürüyete gittim benden 4 senenin bakım parası için 900 dolar ve o zaman 2 hafta tatil yapmam içi 450 dolar istediler ben ise 2 hafta tatil için 4 yıldızlı Halbpension içinde 350 Mark vermiştim. 15 sene sonra beni icraya vermeye kalktılar. Bakım parası için. Tam tamına 9500 dolar istediler. Bende hesabını yaptım tatil yapmadığım 15 senelik tatil için 15000 dolar istedim. Çünkü başkasına kiraya verdiler devre mülkü. Avukatla anlaşıp yüzünde küfürü bastım. Bir daha aramadilar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)