Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 460 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebay kleinanzeigeden Airpods pro 2 . Nesil satin aldim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    533
    62 mesaja 148 teşekkür aldı

Ebay kleinanzeigeden Airpods pro 2 . Nesil satin aldim

Hayirli geceler arkadaslar ,
    Benim Kiz icin Airpods pro 2 , nesil ebay kleinazeigeden satin aldim .
    Ambalaji acilmamis yeni , almadan önce apple aradim ve seri numarasini verdim ,
    telefondan ve ayni zamanda kendim internet üzerinden baktim originalmi diye .
    Ve nette original seri numarasi verdi ve ayni zamanda apple hotlineden de bana dediler original diye ve satin aldim 150€
    Satan kisi genc bir oglandi 20 en fazla 23 yaslarindaydi melez biriydi ve bir yerde bulusup aldim. Rechnungu o an bulamadi ve bana whatsapp üzerinden pdf olarak yollicagini söyledi.
    Simdi problem su ,

1.Kulaklikar aslinda güzel calisiyor, sadece konusurken sesim karsi tarafa fazla net ve anlasilir gitmiyor ( Airpods hic anlamam )
    2. Airpods kutusu wo ist appindan ton wiedergabe kututa calismiyor , yani kutu ses vermiyor.
    3. Kulakliklara ton wiedergabe yapinca ikisindende ses geliyor ama görüntü sadece sag taraftan ses geldigini gösteriyor , kulakliklarin ikisi kutuda oldugunda ikisindende yine ses geliyor ve görüntüde iki kulakliklarindan sag ve solun calistigini gösteriyor.
    4. Wo ist appinda airpods suchen yazmiyor gelmiyor direk route cikiyor aramak istedigimde rota aciliyor Route , bildigimiz yol tarifi ( Navigation )
    5 . Kulakliklarda sesi acmak veya sesi kismak bir türlü yapamadim sarkiyi durdur calistir ama calisiyor.

Iphone 11 ios 16,2 versiyon .
    Airpodslari apple aradim birlikte fabrika ayarina aldik nafile .
    Iphone 11 netzeinstellunglari zurücksetzen yaptik oda olmadi.
    Bugün belki 10 defa apple hotlineyi aradim hepside ayni seyi söyliyor Original ve garantin var kafana takma. Seri numarasi kopyalanmis olsaydi bizim sistem hemen görürdü diyorlar . 29 sali günü icin apple storeden termin yaptik.
    Kulakliklar 20.09.2022 alinmis applden dediler .
    Kartonda seri numarasi , kulakliklarin kutusunun icinde , ve ayarlardan üc yerdende ayni seri numarasi .
    Youtubede baktim videolara fake gibi görünüyor kartonun gramaci görüntüsü , yedek kulak uclari vesayre
    Ne yapabilirim soguk su icmekden haric .
    Kizimda baya bir hayal kirikligina ugradi aglayip duruyor

2. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Eğer fake ise fazla yapacak bi şey yok, ilanda faturası olduğu ve onuda satışta teslim edeceği yazıyormu? Tekrar satıcıyı arayıp sordunmu fatura nerde diye?

Satıcının ismi adresi vs elinde varsa şikayetçi olabilirsin…

Apple git bakalım onlarda orda ne diyecekler…

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    533
    Faturasi elinde oldugunu yalniz suan kiz arkadasina gidicegi icin Airpodslari yanina almis ,
    Kiz arkadasinin oraya geldigimde onu whatsapp dan yazdim geldi , verdi ve gitti.
    Faturasini daha sonra whatsapp üzerinden yolliyacagini belirtmisti.
    17.12.2022 satin aldigim gün , o günü bana cep numarasini
    Istedim ve verdigi gün aradigimda direk telefona cikmiyordu kapaliydi yada sebeke cekmiyordu. Yalniz whatsapp üzerinden arayip konusabiliyordum , benim yegenlerde cep numarasi farkli whatsapp numarasi farkli oldugu icin iskillenmedim .
    Vertrag yapiyorlar sonra vertaga cikis veriyorlar whatsapp numarasi deyismesin diye öyle kullaniyorlar.
    Whatsappdan ariyorum birkeren caliyor es klingelt yaziyor hemen kapaniyor,
    Mesaj attiyom iki tik oluyor ama geri dönüs yok .
    En son persembe whatsappdan online olmus

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 8 teşekkür aldı
    Bence 150 Euroya hayatda kimse Airpods Pro 2 satmaz. Yeni fiyati 300 Euro ve Internetde en ucuz faturali simdiye kadar görülen fiyat 249 Eurodu. 220-230 Euroya alsaydin, belki orijinal derdim. O Fiyata 1. nesil bulunabilinir belki, ama kutusu acilmamis Airpods Pro 2. yi 150ya satan kisi ya o kulakliklari bir yerden calmistir, yada sahtedir.
    Birsey piyasasa degerinden cok cok ucuzsa, o saticidan uzak duracaksin…

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    192 mesaja 328 teşekkür aldı
    Alıntı Selcukhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence 150 Euroya hayatda kimse Airpods Pro 2 satmaz. Yeni fiyati 300 Euro ve Internetde en ucuz faturali simdiye kadar görülen fiyat 249 Eurodu. 220-230 Euroya alsaydin, belki orijinal derdim. O Fiyata 1. nesil bulunabilinir belki, ama kutusu acilmamis Airpods Pro 2. yi 150ya satan kisi ya o kulakliklari bir yerden calmistir, yada sahtedir.
    Birsey piyasasa degerinden cok cok ucuzsa, o saticidan uzak duracaksin…

Herkes kendini uyanik saniyor

ama kendilerinden daha uyanik olanlarinda oldugunu unutuyor

Slberschuld

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    70
    57 mesaja 67 teşekkür aldı
    Alıntı varto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirli geceler arkadaslar ,
    Benim Kiz icin Airpods pro 2 , nesil ebay kleinazeigeden satin aldim .
    Ambalaji acilmamis yeni , almadan önce apple aradim ve seri numarasini verdim ,
    telefondan ve ayni zamanda kendim internet üzerinden baktim originalmi diye .
    Ve nette original seri numarasi verdi ve ayni zamanda apple hotlineden de bana dediler original diye ve satin aldim 150€
    Satan kisi genc bir oglandi 20 en fazla 23 yaslarindaydi melez biriydi ve bir yerde bulusup aldim. Rechnungu o an bulamadi ve bana whatsapp üzerinden pdf olarak yollicagini söyledi.
    Simdi problem su ,

1.Kulaklikar aslinda güzel calisiyor, sadece konusurken sesim karsi tarafa fazla net ve anlasilir gitmiyor ( Airpods hic anlamam )
    2. Airpods kutusu wo ist appindan ton wiedergabe kututa calismiyor , yani kutu ses vermiyor.
    3. Kulakliklara ton wiedergabe yapinca ikisindende ses geliyor ama görüntü sadece sag taraftan ses geldigini gösteriyor , kulakliklarin ikisi kutuda oldugunda ikisindende yine ses geliyor ve görüntüde iki kulakliklarindan sag ve solun calistigini gösteriyor.
    4. Wo ist appinda airpods suchen yazmiyor gelmiyor direk route cikiyor aramak istedigimde rota aciliyor Route , bildigimiz yol tarifi ( Navigation )
    5 . Kulakliklarda sesi acmak veya sesi kismak bir türlü yapamadim sarkiyi durdur calistir ama calisiyor.

Iphone 11 ios 16,2 versiyon .
    Airpodslari apple aradim birlikte fabrika ayarina aldik nafile .
    Iphone 11 netzeinstellunglari zurücksetzen yaptik oda olmadi.
    Bugün belki 10 defa apple hotlineyi aradim hepside ayni seyi söyliyor Original ve garantin var kafana takma. Seri numarasi kopyalanmis olsaydi bizim sistem hemen görürdü diyorlar . 29 sali günü icin apple storeden termin yaptik.
    Kulakliklar 20.09.2022 alinmis applden dediler .
    Kartonda seri numarasi , kulakliklarin kutusunun icinde , ve ayarlardan üc yerdende ayni seri numarasi .
    Youtubede baktim videolara fake gibi görünüyor kartonun gramaci görüntüsü , yedek kulak uclari vesayre
    Ne yapabilirim soguk su icmekden haric .
    Kizimda baya bir hayal kirikligina ugradi aglayip duruyor
    Aldiklarin Fake gecmis olsun o bosuna disarda bulusmadi seninle

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    59 mesaja 99 teşekkür aldı
    Usta Apple sana söylemiş korkma garantin var diye,fake olsaydı söylerlerdi,benim oğlanınkilerde bozulmuştu ama Apple hiç problem yapmadan aynı gün yenisini verdi sıkıntı yapma.

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Varto lu arkadaşım anladığım kadarıyla
    satan kişi original seri numarası vererek sizi kandirmis.
    Yapabiliyorsan geri iade et. Original olduğuna ihtimal dahi vermiyorum.
    Airpodpro aynısı sahtesini 20 ile 30 Euro’ya internette her yerde bulabilirsin.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    533
    Malesef cocuga mesaj attim sali günü Apple store de termin var eger fake cikarsa haberin olsun polise basvuracam diye mesaj attim whatsapp üzere , mesajimi okudu ama geri tenezür bile edip yazmadi . Baska bir cepden aradim yine cikmadi oradanda yazdim , ebay Kleinanzeige dende yazdim .
    Tahmimce fake insallah fake deyildir diyorum yoksa yarin direk apple storeden alacagim kizima söz verdim .

Apple store kac defa aradiysam hepsi aynisini söyliyorlar , fake kesinlikle deyil fake olsaydi iki telefonda ayni seri numarasindan online gözükürdü ve apple sistem hemen uyarirdi diyorlar .

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    tahtakale de birebir aynisi ama elbette cakma, 250 TL ye satiyorlar

Moderator Ozanonur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dergah
    Ettiği Teşekkür
    1,633
    345 mesaja 2,437 teşekkür aldı
    Arkadasim üstüne bir bardak soguk su ic. Aldigin AirPodslar sahte. AliExpress de bir belirli bir isim altinda senin tarif etiklerini alabiliyorsun.

AirPodslarin herseyini original yapiyorlar. Seriennumarasi bir baska original Airpodan alinma. Ondan sen istedigin kadar Apple sor onlar tabi Original diyecektir.
    Apple Store gitdiginde de sana diyecekler bu sahte diye. Benden sana ve burada herkeze tavsiye.

Apple Airpodslari Kleinanzeigen gibi yerlerden almayin. Bunlarin sahteleri originalinden anlasilmiyor. Kendim bir kac elimde tutdum karsilastirdim.
    Bunlari sadece direkt Händlerlardan alin.

13. Ozanonur38 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    533
    Malesef Fake cikti düsündügümüz gibi , yapacak pek bisey yok .
    Polise gittim anzeige yaptim , bisey cikicagindanda pek umudum yok .
    Hayirlisi

Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,260
    281 mesaja 536 teşekkür aldı
    Alıntı varto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef Fake cikti düsündügümüz gibi , yapacak pek bisey yok .
    Polise gittim anzeige yaptim , bisey cikicagindanda pek umudum yok .
    Hayirlisi
    yaşadıklarınız elbette hoş değil hatta biraz sinir bozucu dahi olabilir, çocuğunuzun üzülmüş olması ise en kötüsü ama çocuk çoluğunuzun sadakası olarak düşünün, sağlık olsun ve geçmiş olsun.

almadan önce haberimiz olsaydı sahte olma riskini izah edebilirdik.

16. 2 kişi sadece üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    31 mesaja 63 teşekkür aldı
    Slm yeni cikan Fake AirPods lar Orginal ile hemen hemen ayni. Gecen ben 20 Euroya aldim. Telefona Orginal gibi baglaniyor. Apple syfasinda sorguladigimda Seri No Orginal gözüküyor. 1 saat in üzerinde Müzik dinleyebiliyorsun. Tavsiyem Elden almayin. Yada benim gibi Bilerek Fake alin.

Ettiği Teşekkür
    2,260
    Alıntı kowboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm yeni cikan Fake AirPods lar Orginal ile hemen hemen ayni. Gecen ben 20 Euroya aldim. Telefona Orginal gibi baglaniyor. Apple syfasinda sorguladigimda Seri No Orginal gözüküyor. 1 saat in üzerinde Müzik dinleyebiliyorsun. Tavsiyem Elden almayin. Yada benim gibi Bilerek Fake alin.
    iyi günlerde kullanın, evet sahte olanlara da orjinal Apple seri no'su yükleniyor, böylece online sorgulandığında orjinal diye gözüküyor.
    sahtelerin işlevselliğı standartlarınıza yetip, bile bile ucuz'a satın alınıyorsa neden olmasın, alan memnun, satan memnun.

orjinal diye sahtesini almamaya dikkat etmek gerek.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Valla ben 49€ ya Sony WF-C500 True Wireless aldım harika kulaklık.

20 Saat akü diyor ama denemedim ama Bass süper ..

Şimdiye kadar bir sürü denedim ..

Hoşuma giden Xiaomi iki sene önce çok ucuza almıştım

Birde bu Sony hoşuma gitti illa Apple olması gerekmiyor

benim için uzun akü ve kaliteli ses vermesi yeterli

Sony App üzerinden ayarlanabiliniyor

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Hocam, sen ben appleci olmadigimiz icin anlamayiz bu hastaligi..
    Ben kullaklik kullanmiyorum zaten, hee büyük olanlari, tüm kulagami kapsayanlari kullanirim..

Zaten yas 50 ye dogru gidiyor, net duyamiyoruz veya arada ki olan farki anliyamiyoruz..
    Konu talo176 tarafından (08 Ocak 2023 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    2,260
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben 49€ ya Sony WF-C500 True Wireless aldım harika kulaklık.

20 Saat akü diyor ama denemedim ama Bass süper ..

Şimdiye kadar bir sürü denedim ..

Hoşuma giden Xiaomi iki sene önce çok ucuza almıştım

Birde bu Sony hoşuma gitti illa Apple olması gerekmiyor

benim için uzun akü ve kaliteli ses vermesi yeterli

Sony App üzerinden ayarlanabiliniyor
    iyi günlerde kullanın, ben genelde telefon ile birtlikte gelen kablolu AKG kullaklıkları kullanıyorum, memnunum.
    kablosuz olan in-ear tipi olanlar beni, düşer/kırılır/kaybederim diye, tedirgin ediyor, almadım ama on-ear modeli olan indirimden €40'ya Edifier W820NB ANC aldım ve gerçekten güzel çalışıyor, batarya ömrü de 30st civarında, akşamları ev halkı yatınca TV izlemek için kullanıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)