Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 460 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mardin Turu

Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    2 mesaja 3 teşekkür aldı

Mardin Turu

Slm Arkadaslar,

seneye Nisan ayinda Mardin,e gitmeyi düsünüyorum . Frankfurt - Istanbul Istanbul-Mardin Gidis-Dönüs.
    Mardinde ilk defa gitdigim icin Tur ayarlamam lazim. Benim sorum nasil ayarlamam lazim varmi bilgisi olan.
    Simdi Almanyadanmi ayarlim hepsini Türkiyedenmi.

Cevaplar icin tesekürler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    59 mesaja 99 teşekkür aldı
    Usta boş ver turu kendin git,tur koşturtmacıdan başka birşey deyil,cok güzel bir şehir Mardin ben bu sene gittim çok beyendim,ama tur olunca zamanları kısıtlı şehri doğru dürüst göstermeden ve yerli yemeklerini yedirtmeden diğer şehre geçtik,bizimki Güneydoğu turu idi hep koşturmaca geçti,bir daha tövbe tur ile ,kendim gideceğim.

4. 2 kişi torpido üyemize teşekkür etti:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Augsburg'da Paradise Reisen var. Tur düzeliyor ve Reisebüro'nun sahibide beraber hep yanında gidiyor.

6. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Teşekkürler, dediğin dogrudur kendimiz gidip gezeriz . Kafamıza göre takılırız

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Alıntı dersimlix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, dediğin dogrudur kendimiz gidip gezeriz . Kafamıza göre takılırız
    Tur şirketlerin hepsi üç kağıtçı kendi anlaşmaları olduğu mağaza ve restaurantlarda götürüyorlar prim almak için.

Bi de doğru düzgün gezdirmiyorlar hızlı hızlı gösterip geçiyorlar…

En iyisi Mardin’e gidip kendin keşfetmek, telefonlar için güzel uygulamalar var …

9. atsiz77 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    20,744
    169 mesaja 483 teşekkür aldı
    Selam kardesim , torpido usta dogru söylüyor ...
    Turla gittinmi bagimli oluyorsun , her istedigini rahat yapamiyor daha uzun ve sakin bakamiyorsun ...
    Madem mardine gideceksin , bir araba kirala git görülecek yerlere sor sorustur öyle daha iyi olur... Bazi yerler var gitmesi zor ama önemli ...
    Tur yapanlar zor kompleksli yerleri pas geciyorlar ... git tek tek vakit ayirarak sakin sekilde neyi meshursa onlarida ekle daha iyi... tatlisi , yemegi vs. vs....

11. steve üyemize teşekkür edenler:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Arkadasim

bir cok arkadasin da söylemis oldugu gibi turu bos birak araba kiralayip, kafana göre takil en güzeli.
    bende gecen sene gittim toplam kac günlügüne gidiyorsun ve sadece Mardinlemi sinirli önemli olan bu.
    Ona göre kendine bir Rota cizebilirsin.

Mardin Midyat ismine aldanma pek gezilecek yeri yok yarim gün bile yeterli, Sila Konagi disinda pek birsey yok.
    Mardin Eski Carsisi basli basina güzellik Park sorunu var sadece onu da Sakip Sabanci Müzesinde Park ederek halledebilirsin. bir iki gün ile görülecek her yeri görebilirsin.
    Mardin Morleyi görmeyi unutma , Doboo Restauranti var Eski carsi icinde gittiginde yenilecek herseyden dene tavsiyemdir.
    Dara Köyü bu köye mutlaka git, bir Köy Evinin altinda zindan var ve köyün genelli tarihi muhtesem bir köy bence en güzel yerlerden birisi burasi.
    Mor Gabriel Manastirina, Beyaz Su bu, buralarada gidebilirsin.

Nasip olursa bir aksilik olmazsa Seneye Karavan Kiralayarak 1 Ay Tur kendimce planliyorum. Karavan oldugundan istedigim yerde konaklama sorunu olmayacagindan rotamda duruma göre degisebilir.

Herseyden önce Gitmek görmek istedigin yerleri belirle konaklamalarida kendine göre ayarla Arabani da kirala gez derim.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Ya turlar bence kötü degildir. Birsey ile ugrasmiyorsun. Seni heryere götürüyorlar. Birde yalniz gezmekde can sikici olabiliyor. Grupta hic yoktan yalniz degilsin.

Birde yaslilar icin birebir bence.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    59 mesaja 99 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya turlar bence kötü degildir. Birsey ile ugrasmiyorsun. Seni heryere götürüyorlar. Birde yalniz gezmekde can sikici olabiliyor. Grupta hic yoktan yalniz degilsin.

Birde yaslilar icin birebir bence.
    Hayata bir daha turla gitmem onlara bağımlı oluyorsun. Yaşlılarada pek iyi davranmıyorlar geç kaldıklarında kendim bire bir şahit oldum hata adamlar ile bu konuda tartıştım.
    Konu torpido tarafından (26 Aralık 2022 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Bilmiyorum. Ama benim paylaştığım ilanda Augsburg'daki Reisebürodaki sahibi kadın başlarında gidiyor. Augsburg'da çok seviliyor. Bir kötülüğünü duymadım. Belki senin dediklerini bildiği için oda başlarında gidiyordur. Tur sahibi olunca kolay kolay yanlış birşeyler yapamazlar bence.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    309
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Bende Bu sene kervan tur la doğu karadeniz turu yaptım gayet güzel ve eğlenceliydi tabi en önemli şey sizinle dolaşan tur operatörün iyiliği.
    Gayet eğlenceliydi. Bir kerede Güney Doğu turu düşünüyoruz ama fiyatlar bayaa uçtu bu sıralar.

Gesendet von meinem SM-A528B mit Tapatalk
    Konu Galaxy3764 tarafından (26 Aralık 2022 Saat 09:29 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Teşekkürler cevaplar icin, seneye inşallah giderim. Tavsiye icin tsk.
    Iyi senelere

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    136
    39 mesaja 80 teşekkür aldı
    Kervan turla 07-15.10.23 güneydoğu turuna 13 kişi ilk kaydı yaptirdik. Gidenler hep Kervan turu tavsiye ediyor. İnşallah memnun kalırız.mardinde iki gece kalacagi. Dediginiz gibi fiyatlar baya uçmuş.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    309
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Alıntı matrix64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kervan turla 07-15.10.23 güneydoğu turuna 13 kişi ilk kaydı yaptirdik. Gidenler hep Kervan turu tavsiye ediyor. İnşallah memnun kalırız.mardinde iki gece kalacagi. Dediginiz gibi fiyatlar baya uçmuş.
    Biz cok memnun kaldik.
    Mustafa Yilmaz tur operaturumüzdü kendisinden cok memnun ayrildik.Bir ihtimal bizde Güneydogu turu planimiz var.

20. Galaxy3764 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)