Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Krankgeld 480 Euro az ödüyor

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    126
    33 mesaja 59 teşekkür aldı

Krankgeld 480 Euro az ödüyor

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim krankkasse 480 Euro az ödüyor geçen yıl omuzdan ameliyat oldum temmuzda daha önceleri ve geçen yıl 2250 Euro ödüyorlardı 4 haftalık bu yıl 1769 Euro ödüyorlar bu arada işden de çıkış verildi mahkeme falan da bitti bu kadar az ödemeleri normal mı neye dayanarak yapıyorlar bilmiyorum ne yapmalıyım bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    199 mesaja 339 teşekkür aldı
    Alıntı dadaloglu3865 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim krankkasse 480 Euro az ödüyor geçen yıl omuzdan ameliyat oldum temmuzda daha önceleri ve geçen yıl 2250 Euro ödüyorlardı 4 haftalık bu yıl 1769 Euro ödüyorlar bu arada işden de çıkış verildi mahkeme falan da bitti bu kadar az ödemeleri normal mı neye dayanarak yapıyorlar bilmiyorum ne yapmalıyım bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim
    En dogru cevabi Krankenkasse verir
    arayi ver
    bunda cekincek bir sey yok

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı dadaloglu3865 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Krankengeld'den sonra önce Arbeitslosengeld aldiysan otomatikmen Krankengeld Arbeitslosengeld ile ayni oluyor.

Burada gaye bence bu, Arbeitslosengeldim hemen bitmesin, hemde daha fazla para alayim deyip yalanci kranka cikanlari engellemek.
    Sözüm meclisten disari.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (18 Temmuz 2023 Saat 21:53 ) değiştirilmiştir.

5. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    126
    Alıntı batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En dogru cevabi Krankenkasse verir
    arayi ver
    bunda cekincek bir sey yok
    Mail yazdım daha cevap gelmedi

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    126
    [QUOTE=Birbey 3.0;310261]Krankengeld'den sonra önce Arbeitslosengeld aldiysan otomatikmen Krankengeld Arbeitslosengeld ile ayni oluyor.

Burada gaye bence bu, Arbeitslosengeldim hemen bitmesin, hemde daha fazla para alayim deyip yalanci kranka cikanlari engellemek.
    Sözüm meclisten disari.[/QUrank halen kranklasse dan alıyorum iki hafta önce 3 hafta kura gittim tedaviye devam edin diye rapor verdiler yani kranka devam büyük ihtimalle tekrar omuz dan ameliyat olacağım doktor öyle dedi kurdaki prof.den Termin aldım hayırlısı olur inşallah geçen yıl 2250 ödeyen kranklasse eden 480 düşürdü onu öğrenmek için yazdım

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    126
    cevaplarınız için teşekkür ederim iş yeri aylık brut ve netti yanlışlıkla az göndermişler aradık iş yerini ve kranklasse yı düzeltip bu zamana kadar eksik gönderdiklerini iade ettiler normal olarak düzeltme yaptılar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)