Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mannheimda bir Türk Annesinin Gözleri öNünde Polis Tarafindan Öldürüldü

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    266
    205 mesaja 532 teşekkür aldı

Mannheimda bir Türk Annesinin Gözleri öNünde Polis Tarafindan Öldürüldü

Degerli Beceriksizler

Dün Mannheim sehrinde Bir Türk Annesinin gözleri önünde Öldürüldü Polis Tarafindan

Ayni Amerikadaki filmlerde gördügümüz gibi Keyf icin dizinden ayagindan vuralabilicekken zevk icin öldürüldü

Polis isteseyde engelleyebilirdi ,türkün elinde bicak varmis ama polisle mesafesi 5-6 metre uzaklikta ve polise saldirmiyor

Kimseden ses cikmadi ( Artik bizde Amerikadaki zenciler gibi avlanacakmiyiz ) Polis zevk icin Türk Avina mi Cikacak Almanyada

Sizlerin fikri ney olayi nasil degerlendiriyorsunuz .

2. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    32
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Evet hic silah kullanmadan da etkisiz hale getirebilirlerdi, adamın elinde tabanca yok üzerinde bomba yok, direk ateş açmaları kasten adam öldürmek,eger Almanyada hukuk varsa bu polisler yargılanacaktır.

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    Konu bu mu Arkadaşlar?

6. 3 kişi Prens-66 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye fantoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    410
    371 mesaja 1,176 teşekkür aldı
    Konu fantoma tarafından (10 Ocak 2024 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Adami resmen delirtmisler..
    Isler video da goruldugu gibi basit degil .arka plani cok degisik..
    Adamin aile de problemleri varmis..eve girmesini yasaklamislar..isin icinde jugendamt da var..
    Ayrica tahsis ettikleri evde oturmasina da izin verilmemis..
    Turk gazete ve tv lerde herzaman gordugumuz turk dusmanligi propagandasi..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    63 mesaja 108 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adami resmen delirtmisler..
    Isler video da goruldugu gibi basit degil .arka plani cok degisik..
    Adamin aile de problemleri varmis..eve girmesini yasaklamislar..isin icinde jugendamt da var..
    Ayrica tahsis ettikleri evde oturmasina da izin verilmemis..
    Turk gazete ve tv lerde herzaman gordugumuz turk dusmanligi propagandasi..
    Bunlarin altinda hep ayni neden var. Erkek cocugunu basi bos yetistirmek. Erkek cocuguna cok fazla yetistirirken özgürlük vermek. Özelikle blucaginda.

Kizi eve kapatan, erkek cocugunu cayira salan yetistirme metalitesi halen cok.

Erkek hic hayatinda maglubiyet yeniligi görmezse, mahallede baska cocugu dövünce babasi "aslanim" derse, yetisken oluncada kendi yenilmez sanar. Sonra ilk malübiyetde böyle olur.

Vallahi ben sirf annesine aciyorum. Ana yüregi. Adama hic acimiyorum. Mutlaka cinnet geciresiyi kadar bir sürecten gecmistir ama o sürece varasiya kadar bir cok halt yemistir yoksa durduk yere Jugendamt merakli degil sende cocugu falan uzak tutmasi.

Tabiki polis ayagina sikabilirdi belki, ama ben polise fazla suc bulmuyorum. Polise karsi siddet artiyor. Bunun altinda polisden korku kalmamasi yatiyor. Polis yerine ben olsam bende silaha sarilir vururdum. Saniselik olay. Tabiki öldürücü sekilde olmasaydi daha iyidi.

Mannheim'a hic gitmedim. Ama Almanya'nin bircok yerine gittim. En pis yer NRW, daha dogrusu Ruhrgebiet ve sonra Berlin geliyor. Bizim Bayern en temizyerdi burayida bozmaya basladilar. Hele yabancilar, Türk, Arap, Irak'li, Afganli hepsi sapitmis. Güzelliklen maalesef yola getiremiyorsun artik.

Annesinide anlamiyorum. Polis hadi korkuyor. Annesi ne korkuyor oglundan? Kalkip anasinida bicaklayacak degil ya. Git üstüne kulagindan cek tut.
    Konu Birbey 3.1 tarafından (10 Ocak 2024 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

10. 2 kişi Birbey 3.1 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    266
    205 mesaja 532 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlarin altinda hep ayni neden var. Erkek cocugunu basi bos yetistirmek. Erkek cocuguna cok fazla yetistirirken özgürlük vermek. Özelikle blucaginda.

Kizi eve kapatan, erkek cocugunu cayira salan yetistirme metalitesi halen cok.

Erkek hic hayatinda maglubiyet yeniligi görmezse, mahallede baska cocugu dövünce babasi "aslanim" derse, yetisken oluncada kendi yenilmez sanar. Sonra ilk malübiyetde böyle olur.

Vallahi ben sirf annesine aciyorum. Ana yüregi. Adama hic acimiyorum. Mutlaka cinnet geciresiyi kadar bir sürecten gecmistir ama o sürece varasiya kadar bir cok halt yemistir yoksa durduk yere Jugendamt merakli degil sende cocugu falan uzak tutmasi.

Tabiki polis ayagina sikabilirdi belki, ama ben polise fazla suc bulmuyorum. Polise karsi siddet artiyor. Bunun altinda polisden korku kalmamasi yatiyor. Polis yerine ben olsam bende silaha sarilir vururdum. Saniselik olay. Tabiki öldürücü sekilde olmasaydi daha iyidi.

Mannheim'a hic gitmedim. Ama Almanya'nin bircok yerine gittim. En pis yer NRW, daha dogrusu Ruhrgebiet ve sonra Berlin geliyor. Bizim Bayern en temizyerdi burayida bozmaya basladilar. Hele yabancilar, Türk, Arap, Irak'li, Afganli hepsi sapitmis. Güzelliklen maalesef yola getiremiyorsun artik.

Annesinide anlamiyorum. Polis hadi korkuyor. Annesi ne korkuyor oglundan? Kalkip anasinida bicaklayacak degil ya. Git üstüne kulagindan cek tut.
    Tek Kelimeyle pes Olaylari nereden alip nereye bagliyorsun Bu gün ona sikarlar yarin sana bana sikarlar bunun adi cinayat insan avlamak ayni Amerikadaki zenciler gibi ,Ama Bu kafa bunu Hakediyor gibi gösterirse Birde Polisi savunursa Bundan sonra Cok yasariz bunlari .

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    Polislerinde bir yere kadar sabrı var. Efelenmek maalesef bizim kültürümüzde var. Niye her boka efeleniyoruz? Yukarıda yazdığım gibi. Kültürümüzde erkek cocukları kral gibi yetiştiriliyor. Sonuç'da bu. Yani lafı nerden nereye getirdiğim yok. Hergün toplumuzun içinde kavga dövüş cinayet. Almanya'da 1 sefer oluyorsa bizim kültürümüzde günde 500 tane. Hiç düşündün mü biz niye agresif bir kültürüz? Bana niye hiç sıkmıyor polis? Rahat durusan ne Türk polisi nede Alman polisi adam silah çekmez. Bunalım falan hikaye. Bunalıma bir günde aniden girmedi. Üzün bir süreç.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Siz agzinizla kus tutsaniz,melek olsaniz bir yabancisiniz..afd doguda basini aldi gidiyor,simdiden asylleri suriyelileri ve daha sonra yabancilari kancik kanunlarla nasil atariz zihniyeti ve planlari gizlice devreye sokulmus durumda..
    Biz ne yapabiliriz..
    Hicbisey yapamayiz..cunku istasyona gelen tren kacti..
    Turkiyeye bir bakin,orada bile huzurumuz yok...
    Yani problem biz kendimiziz..insanlarimiz saygisiz sevgisiz,aile ici siddet diz boyu,,en ufak bir konuda ortalik ates cemberi..ailede sicakligi ve sevgiyi bulamayan gencler baskidan bulanip evden kaciyor,,zorla evlendirilenler veya isteksiz evlenenler aylar gecmeden gemiyi batiriyor..herseyiyle;
    Tv sinden tutda sosyal medyasina kadar heryerde ukalalik diz boyu..bizler hal ve hareketlerimizle almanyada irkciligin ekmegine yag suruyoruz..hak etmedigimiz paralarla mal mulke sahip oluyoruz,medyada herkes profesor olmus..
    Tek kelimeyle aile binamiz yikilmis,,
    Bunun sorumluluguda;
    Insanlarin devamli beyin satin almalari,ozguven olmamasi..
    Konu webci tarafından (12 Ocak 2024 Saat 14:55 ) değiştirilmiştir.

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    @webci, @haveri68 ve @Birbey 3.1!

Konuyu daha fazla koyulaştırmamaya Dikkat edelim!!

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    Webci işte sorun biziz dediğin gibi.

Polis tabiki ayağına sıksa daha iyi. Almanya artık eskisi gibi polis olmak isteyen düzgün öğrenciler bulamıyor.

Niye bulamıyor, çünkü kazanç az, risiko git gide çoğalıyor, sonra birde başın belaya giriyor.

Eğitimsiz Türk, Arap, Lübnanlı, cingen cabbar her yere doldu.30-40 sene önce bu yoktu. En fazla serhoş ve trafik ile uğraşıyordu. Şimdi öyle değil.

Vurulan kişiyi tanımıyoruz ama Jugendamt çocuğun göstermiyorsa babasına demekki o baba bir piskopat. Bunu polisde biliyor. Onun eminim ilk vakkasıda değildir. Herşeyin aktında yanlış eğitim yatıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)