Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 424 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SAC KIRAN Tedavisi

Tecrübeli Üye xedox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    920
    69 mesaja 138 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sakal olan yerlerde çıkmıştı 2 yerde haut doktoruna gittim verdiği kremler fayda etmedi. Sarımsağı sorunlu bölgelere sürtüp yara oldu. 3.de fe belli aralıklarla yapmıştım 1 yıl geçmeden yeniden sakal olmiyan yerlere sakal geldi . Acele etmeyin 1 yıl sürüyor kılların çıkması

Gesendet von meinem SM-N986B mit Tapatalk
    Aynen kardes Sarimsagin banada cok faydasi olduydu.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye delitürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    308
    50 mesaja 75 teşekkür aldı
    Kına yakmak faydalı olabilir

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sakal olan yerlerde çıkmıştı 2 yerde haut doktoruna gittim verdiği kremler fayda etmedi. Sarımsağı sorunlu bölgelere sürtüp yara oldu. 3.de fe belli aralıklarla yapmıştım 1 yıl geçmeden yeniden sakal olmiyan yerlere sakal geldi . Acele etmeyin 1 yıl sürüyor kılların çıkması

Mantıksız. Sarımsağın içinde ne var belli. Bir yıl etkisi olma şansı yok. Bence placebo.

Tecrübeli Üye player6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,107
    63 mesaja 105 teşekkür aldı
    Selam arkadaslar sonuca varan oldumu? Tavsiyeleriniz nedir?

Bana cortison tropfen malesef yaramadi doktor hizlandirmamis icin igne basmaya baslicak 5 ayda TRIAM 40MG ismi
    Her 4cu hafta igne yicekmisim sac kiran olan yerden.

Kendi kendime düsunuyorum sarimsakami baslasam diye ama herkez onuda degisik degisk yapiyor sizce sarimsaki nasil yapmam gerekiyor?

Tuza bandiripda yapanlar var sizce bu yöntem iyimi?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    45 mesaja 66 teşekkür aldı
    arkadaslar ben ramazan ayinda tr gittim bir arkadasla sac kiran icin nette arastirmalar sonucu bir doktor önce muane sonra bu uzun bir sürec denildi vede testler yapildi onlar kendilerine göre testlere bakiyor sonuc olarak bize ( unamity 4 mg ) tavsiye etti acikcada söyledi uzun bir sürek tabiki 3 ay sonra ister yüz yüze ister kamarali olarak görmek istediigni söyledi ama bu ilac pahali bir ilac hic bir sigorta benim bildiigm ödemiyor yurt disinda daha pahali kullanan arkadaslar varsa sonuc söylerlerse bizede bilgi olur bende bilgi amacli sizlerle paylastim
    not 6 kullanilacak bu ilac yaninda farkli ilaclarda var ama krem onlar pahali degil krem gibi sürülecek cinslerden
    Konu antika tarafından (25 Nisan 2023 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.

7. antika üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Alıntı antika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben ramazan ayinda tr gittim bir arkadasla sac kiran icin nette arastirmalar sonucu bir doktor önce muane sonra bu uzun bir sürec denildi vede testler yapildi onlar kendilerine göre testlere bakiyor sonuc olarak bize ( unamity 4 mg ) tavsiye etti acikcada söyledi uzun bir sürek tabiki 3 ay sonra ister yüz yüze ister kamarali olarak görmek istediigni söyledi ama bu ilac pahali bir ilac hic bir sigorta benim bildiigm ödemiyor yurt disinda daha pahali kullanan arkadaslar varsa sonuc söylerlerse bizede bilgi olur bende bilgi amacli sizlerle paylastim
    not 6 kullanilacak bu ilac yaninda farkli ilaclarda var ama krem onlar pahali degil krem gibi sürülecek cinslerden
    Baska arkadaslarda yazdi 100%100 sariksam kullanirsan yeniden belli bir süre sonra yeniden killar cikiyor. Dene banada krem vermişti doktor faydasi olmamış ti sarimsak sürdükten belli bir süre sonra yerine yenide killar geliyor

9. 2 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,107
    Bu sarimsaki sürmeden önce eski deriyi nasil kazidin? Bu sarimsaki hergün mu yapmamiz gerekiyor?

Ettiği Teşekkür
    1,107
    sarimsak ve tuzla 3-4 gün hergun sac kiran yere sürdum yara cikasay kadar 1 hafta dinletirdim deriyi kabuk bagladi kendisi düşey kadar bekledim
    Bu uygulamayi yaklasik 3 ay yapdim saçlarım cikmaya basladi allaha şükürler olsunki

Sarimsak tuz sürtuyorsunuz öylece yatmaya gidiyorsun sabah kalktinizda elma sirkesi sürun sac kiran tarafa tekrar 5-10 dk bekletin sonra sacinizi yikayiniz ben kendim Sebamed kulandim 5,5ph wert oldu icin tavsiye ederim

12. player6767 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    Baska arkadaslarda yazdi 100%100 sariksam kullanirsan yeniden belli bir süre sonra yeniden killar cikiyor. Dene banada krem vermişti doktor faydasi olmamış ti sarimsak sürdükten belli bir süre sonra yerine yenide killar geliyor

sarimsaki nasil kullandiignida söylersen sevinirim tsk ederim
    Konu antika tarafından (28 Haziran 2023 Saat 19:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Ettiği Teşekkür
    1,107
    Sarimsaki ortadan kesiyorsun ustam tuza bandirip sac kiran bölgeye sürtuyorsun 15-20dk ben her 5dk bir yeni sarimsak kesiyordum taze olsun diye bu uygulamayi yazdim gibi haftada 3-4 gün yapiyordum beya bir yaniyor disini sikman lazim artik ben yaklasik 2 aydir yapiyordlum hemen faydasini gördum 2 euro kadar büyüktu suan 2 cent kadat bir delik var üzerinde ince ince kılarda cikti cok sukur

Hijyene de dikat et cok önemli ben her hafta 1kere yatarken yastimi kilifini değisdiriyorum elinle o bölgeden uzak tut cok kaciniyor..yara olan yeri eleme kendisi düsuyor kabuk ve sebamed kulan 5.5ph.

Aksamlari yatarken yap bu uygulamayi öyle yat kalktıkdan sonra elma sirkesiyle o yeri pamukla iyice yidir 5-10 dk sonra sacini yika.

15. player6767 üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Daha dün Bild.de de okudum.. amerika da %100 yariyan bir ilaç üretilmis..

17. talo176 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 247 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dün Bild.de de okudum.. amerika da %100 yariyan bir ilaç üretilmis..
    Bu Baricitinib Olumiant ilaci mi? O ise gecen sene cikti ama almanya da kendi doktorlar yaziyor ama Krankenkasseler kabul etmiyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    Alıntı cassano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Baricitinib Olumiant ilaci mi? O ise gecen sene cikti ama almanya da kendi doktorlar yaziyor ama Krankenkasseler kabul etmiyor.
    bunu kullanan varmi aramizda ltf bilgi verirmisiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)