Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 468 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    60 mesaja 103 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağol kardeşim. O kadar insanoğlu fanatikleşmişki herkes bir taraf seçmiş, (sözde) dindar kısım bir tarafda, (sözde) Atarürk'cüler bir tarafda. Ama iki tarafında ortak yönleri: Ne onlar dindar, nede öbürler Atatürkcü. Herkes futbol takımı gibi takım tutuyor. Ama ana ortak yönleri ikisinde: Temelinde hepsi aynı kafa. X gelmiş, Y gelmiş yine bu çark böyle devam eder.

(Sözde) Atatürkcüleri savunmuyorum, ama tribünde "istifa" diye bağırmak artık suç olmaya başladı. Şunu öğrendim ben bu olaydan, önceden sporda siyaset vardı, şimdi siyaset yok sırf iktidar var.

Eski boardada demiştim, bu T. C. kimkik olayı belki hizmet açısından çok güzel ama o kadar büyük bir bilgi hazinesiki şuanda tribünde kim bağırdığı belli olacak ve stada alınmayacak.

Dikkat ediyorum yazdıklarıma kac kişi teşekkür ediyor diye. 1 veya 2 kişi ancak. Teşekkür peşinde değilim, ama bana kaç kişi ne söylemek istediğimi anladığını bana gösteriyor.

Bakın göreceksiniz, iktidara yakın olan müteahhitlerin yüzde 99,9 berat edecek.

Yüzde 99,99% yine yazdığımı anlamayacak.

Amin değip değip deprem cadırları satanlara devam alkış tutun.

Beni ne (sözde) dindarlar sever, nede (sözde) Atatürkcüler sever. Sevmesinler. Allah, eşim ve çocuklarım sevsin yeter.
    Kardeş futbolda siyaset olmamalı sen bildiğin işi yap hükümet işine karışma politika o….. işidir bugün kavga ederler yarın barışırlar.Senin benim aklım ermez politikaya, sen merak etme hepsi haketiği cezayı alacak kurtuluşları yok, 99 depreminde bu hükümet başta yoktu, o zaman mühendislere-mütahitlere ne oldu onu bi araştır, madem yargılıyorsun adaletli yargıla.
    Deprem üzerinden siyaset yapanları eleştir muhalefet olacak ama adaletli olacak,sabah kalk hükümet akşam yat hükümet olmayacak,halka birşeyler vaad etki meyvesini topla öyle deyilmi?
    Konu torpido tarafından (28 Şubat 2023 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)