Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 448 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye cinnah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    20 mesaja 35 teşekkür aldı
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalar bu depremin daha büyügü silide olmus ve bunun 125 kati daha büyügü ve ölü sayisi 500 Türkiyedeki sayi resmi 42 bin gayri resmi 200 bin siz hala estek kerestek diyorsunuz Deprem Büyük ama bu güne kadar önlem almayan rüsvetci sistemin sucu yok mu hic ,bunu varsa eger vicdaniniza sorum idolojik olmayan vicdaniniza Konu Benim icinde kapanmistir .
    Sili´nin tüm nufüsu 20 Milyon, kalkipta karsilastirdigin yere bak, Sili´de depremin oldugu alandaki nufüs sayisini, binalarin yüksekliginide yazsana. Sahra cölünde 9 siddetinde deprem olsa kac kisi hayatini kaybeder?

90´li yillarin Türkiye´si bugünün Türkiye´sinden daha iyi degil mi? Sizleri Türkiye´de üretilen herhangi bir aletle uzaya götürsek getirsek, ben öyle birsey görmedim duymadim dersiniz.

Kur-an yaziyor, Onlarin gözleri var görmezler, kulaklari var duymazlar. Bu kiyamete kadar hic degismeyecek.

2. 3 kişi cinnah üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)