Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 468 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    53
    23 mesaja 104 teşekkür aldı
    Allahım sabır versin geride kalanlara yardım eylesin. Sahipsiz çocukların başka ellere düşmeden Devletin koruması altına alınsın.
    Hala mucizeler gerçekleşiyor. Gördüğümüz duyduğumuz çocukların söyledikleri tüyleri diken diken ediyor.

Allahım birdaha böyle acı yaşatmasın.
    Allah Devletimize zeval vermesin.

Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar ailevi nedenler değil. Bu yazdıklarım küçük illerde yaşananlar.

Terör ile göç başlamış olabilir. Ama son 20 yıldaki göç ile alakası yok. Almanya'da küçük bir şehirdeki hastanede ömde gelen bir profesör bulursun. Bizde düzgün ameliyat yapan doktoru bulamıyorsun.

Türkiye'de küçük ilde yaşamak demek = 2. sınıf hizmet almak demek.

Ya Allah aşkına ülkedeki saçmalıklara bak. İstanbul'da tıpı bitir, Erzurumda bitir, ikinci sınıf doktor gözüyle bakılıyorsun. Neymiş İstanbul üniversitesi daha iyi eğitim veriyormuş. Bu açıkca devletin acizliğini gösteriyor. Ne demek orda okuduğun tıp ile Hakkari'de okuduğun aynı olması gerekmiyor? Gerekiyor. Ama öyleyken devlet buna önlem almıyor, eğitim düzeyini aynı noktaya çekmiyor.

Türkiye'mizde her konuda eksiğimiz var. Herzaman yazarım: Türkiye'de herşey var, ama hiç birşey tam yok.

Nedersek diyelim. Bilim diyork 6-7 yıl içinde İstanbulda büyük deprem olacak. Şimdiden ülkece geçmiş olsun. En az 2.000.000 ölü çıkar maalesef.

Bizde bu ahbap çavuş ilişkilri olduğu sürece hiçbirşey değişmez. Tek çare olayı Japonlara devredeceksin, aynı araç muayenesinde TÜV devrettiğimiz gibi. Biz maalesef herşeyi bu ahbap çavuş ilişkisi ile yüzümü bulaştırıyoruz.
    Böyle birşey olamaz. Bizim doktorlarımız 2. Sınıf muamelesi görmüyor onu merden çıkarıyorsun?
    Ben herzaman devlet hastanesine gittiğimde özeldeymişim gibi ilgileniyorlar. Doğu Anadolu olsun veya başka iller olsun.
    Hepsi birinci sınıf kalitede doktorlar.

İstanbulu geç; almanyadan bile (almanlar veya yabancılar) türkiyedeki doktorları övüp bitiremiyor. İstanbuldan bahsetmiyorum. Kayseri olsun veya başka ilimiz olsun. Devletimiz 4 4lük iş çıkarıp Gençleri pırıl pırıl yetiştiriyor. Baksan hepsi bu almanyadaki doktorlardan bile daha iyi.

Yani cümleleri seçerken biraz dikkat etmemiz gerekiyor. Devletimiz bugüne kadar ne yaptıysa doğru yapmıştır.

2. cuno611 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)