Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 470 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı Serkinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyaset spora girmedi! Ben Fenerbahçe veya Beşiktaş futbolcuları pankartlarlan görmedim. Orda bulunan vatandaşlar (Mehemet, Ahmet) suanki hükümete (küfürsüz!) tepkisini gösterdi. Bukadar! Abartılacak birşey yok.

Referandumda "bende varım" kampnayasinda kimse ağzını açmadı!

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk
    Stadyumları boşver ALLAH (cc) evi olarak bildiğimiz Camiilere kadar girdi Siyaset. Camiide arkasında kıldığımız hocaların içlerinden yaptıkları Dualarına bilene Amin derken ben kendim tereddüt ediyorum. İçindem hangi duaları etti diye, geçmişte Sümüklünün Doğum gününü Kutlu doğum haftası diye bizlere yutturanlarda aynı bugünkü Hocalar olunca insan ister istemez Dualara amin demek beni düşündürüyor.

Camiilere zaten gidemiyorsun eskiden aynı görüşte olduğunda aynı masada Çay kahve Sohbet şaka yaptığımız insanlar birden muhalif olarak görününce seninle sohbeti kesiyor başka masaya oturuyor.

Ben bunları yaşadım arkadaşlar o yüzden tüm Partilerin hepsinin alayı sadece kendi çıkarları olduğu sürece sana Dost görünüyorlar.

İsmini anmayım x bir Partinini Genel Başkanı ile aynı Sohbet odalarında sohbetlerimiz olmuştur, daha sonra Milletvekillerin yanlışlarını yazdım Sosyal Medyada birden hepsi beni takipten çokmışlar Bloke etmişler.

Avrupa’da Teşkilatlanmayı yaparken Seçimlerde Koordinasyonlar ile ilgilenirken hepsi sırtımı sıvarlardı överlerdi arayıp soranlar hepsi bi anda kayıp oldu… Benim jeton işte o zaman düştü o gün bugündür hepsinin gerçek yüzünü o zaman gördüm.

yazacak çok şey varda …..

2. 6 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)