Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 418 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910111213141516
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 309 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    480
    113 mesaja 286 teşekkür aldı
    Alıntı bilgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    feza usta,haklisin,onlari biliyorum,ben hatay/antakya liyim evim de (daire) orada,komsularimla konusuyorum,antakya harici diger,depremzede il lerde hatta ilcelerde basvuru yapilabiliyor,antakyada tapu dairesi yikilmis bir sistem hatasi varmis,komsular afad merkezine sormuslar,hatanin giderilmesi icin bakiyormuslar,bir veya iki haftaya düzelecekmis,hakkimizda hayirlisi olsun,saygi ve sevgiyle
    tapu bilgileri sadece kagit üzerinde degil dijital sistemdede mevcut, hatanin sadece o bölge icin yasanmasi tuhaf olay.
    Bas vuru bitis tarihi 28.07.2023 kadar daha zaman ve umarim hata kisa sürede giderilir, hakkimizda hayirlisi olsun.

2. feza üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,910
    497 mesaja 1,427 teşekkür aldı
    Alıntı feza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tapu bilgileri sadece kagit üzerinde degil dijital sistemdede mevcut, hatanin sadece o bölge icin yasanmasi tuhaf olay.
    Bas vuru bitis tarihi 28.07.2023 kadar daha zaman ve umarim hata kisa sürede giderilir, hakkimizda hayirlisi olsun.
    bu tapu isleri uzadikca uzar öyle bir zihniyet varki kendilerini halen secimlerde saniyorlar

verdikleri sözleri yerine getiriceklermi sizce? 50bin üzeri insan öldü Allah gani gani rahmet eylesin

kalanlara Allah sabir versin, tek kendi belediyelerinin oldugu yerlere destek vermesinler insan ayrimi yapmasinlar

herseyi cok cabuk unutan bir millet olduk malesef, yinede yardimlarinizi esigemeyin arkadaslar, ates düstügü yeri yakiyor malesef

Hatay ve Adıyamana İçme suyu ihtiyacı had safhada. Acil yardım vakti.

5. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Önümüz kurban , kurbanlarımızı Almanyada kesip buzluklara koymak yerine mümkün olduğunca Deprem bölgelerine gönderelim, burda hepimiz ALLAH (cc) çok şükürler her an istediğimiz vakit gidip en iyi etlerden alıyoruz.

7. 3 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,645
    1,616 mesaja 3,318 teşekkür aldı
    Burdan kurbanlik eti nasil deprem bolgesine gonderiyoruz..
    Kurbani tr de kessek bu olabilir..
    Almanyadan tr ye kesilmis eti kim gonderiyor..

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Onu bunu bilmemde iyi para var herhalde bu kurbanlık işinde.

Bugün Radyo 7'de durmadan kurban bağışı reklamlar vardı.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,645
    1,616 mesaja 3,318 teşekkür aldı
    Usta bu isin ticaretini yapan serefsizlerde var tabi .
    Ama kurbani bu isde para var diyerek kotulemek cok tehlikeli bir mesele...senin duydudun reklamlar bagis kampanyasi yapiyor..parasini oraya gonderiyorsun onlar senin kurbanini senin adina kesiyor,,sen yani beyefendilik yapiyorsun ve esine dostuna ve kahvehanelerde anlatiyorsun ben de kurban kestim diye..
    Bunun adi vurdum duymazlik kurbani,,gerci hepsini bir kaba koymayalim ama biz her isimizde rahat oldugumuz icin bu kurban meselesindede cok rahatiz..ilgi ve alaka bukadar..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    480
    113 mesaja 286 teşekkür aldı
    Alıntı deniz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tapu isleri uzadikca uzar öyle bir zihniyet varki kendilerini halen secimlerde saniyorlar

verdikleri sözleri yerine getiriceklermi sizce? 50bin üzeri insan öldü Allah gani gani rahmet eylesin

kalanlara Allah sabir versin, tek kendi belediyelerinin oldugu yerlere destek vermesinler insan ayrimi yapmasinlar

herseyi cok cabuk unutan bir millet olduk malesef, yinede yardimlarinizi esigemeyin arkadaslar, ates düstügü yeri yakiyor malesef

Hatay ve Adıyamana İçme suyu ihtiyacı had safhada. Acil yardım vakti.
    konutlar yapilir ama genis zamana yayilacagini tahmin ediyorum.
    yapilan ve yapilmakta olan konutlar öncelikle cadir/konteynerde yasayan hak sahibleri olan vatandaslarimiza öncelik taniniyor/taninacak.
    enkaz kaldirma ve yeni yapilanmada belediye ayirimi yapilacagini zannetmiyorum, malum %8 oy aldigi Defne´de 60 günde(tam kapasite olmasada) 300 kisilik hastane yaptilar.
    11 ilde yeni alt yapi ve yeni konut yapilmasi bu eko. durumda kolay degil, Allah devletimizin ve vatandaslarimizin yardimcisi olsun.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta bu isin ticaretini yapan serefsizlerde var tabi .
    Ama kurbani bu isde para var diyerek kotulemek cok tehlikeli bir mesele...senin duydudun reklamlar bagis kampanyasi yapiyor..parasini oraya gonderiyorsun onlar senin kurbanini senin adina kesiyor,,sen yani beyefendilik yapiyorsun ve esine dostuna ve kahvehanelerde anlatiyorsun ben de kurban kestim diye..
    Bunun adi vurdum duymazlik kurbani,,gerci hepsini bir kaba koymayalim ama biz her isimizde rahat oldugumuz icin bu kurban meselesindede cok rahatiz..ilgi ve alaka bukadar..
    Hangi kuruluş olursa olsun, radyoda veya televizyona para vererek reklam yapıyorsa vermem.

Reklam etmeyen yerlere veriyorum. Son olarak LÖSEV'e vermiştim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    202
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    arkadaslar mehaba ,antakya da , hak sahipligi basvurusu yapiliyormus,sistem acilmis,ben bügün basvurabildim,benim gibi antakyali olanlara haber etmek istiyorum,saygilar ve sevgilerle.

14. 2 kişi bilgili üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)