Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 425 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurt Dışında Bakıcı arayorum

Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Yurt Dışında Bakıcı arayorum

Slm beyler ben anneme bakaca Yatili bakici arayorum annem felc geciridi sag tarafa tutmuyor
    araniz böyle bir denemi var. simdiden tsk.

2. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Geçmiş olsun ilk önce, Rabbim acil şifalar versin teyzemize.

Usta Almanya’da bulunduğun şehirdeki pflegedienst irtibata geç derim, yatılı kalacak birini bulman nerdeyse imkansız gibi geliyor.

Sağlık sigortası ile irtibata geç onlarda sizleri yönlendirir, bakıcı günlük belirli saat aralıklarda gelir anca.

Burda Dortmund’da rahmetli bi amca vardı o da 10 seneye yakın felçli yatalak ne konuşuyor ne bi yerine hareket edebiliyordu çocukları kendi aralarında anlaşıp yanında kalıyordu.

4. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye aqua05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    113
    46 mesaja 67 teşekkür aldı
    Alıntı afyonlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm beyler ben anneme bakaca Yatili bakici arayorum annem felc geciridi sag tarafa tutmuyor
    araniz böyle bir denemi var. simdiden tsk.
    Kardeş geçmiş olsun.Biz kayın valideye Türkçe bilen birini Moldawien den getirdik.Kayın valide felçli değil yalnız hiç bir şey yapamıyor 85 yaşında Gelen bayanın Aylığı net 1300 Euro yatılı haftada yarım veya 1 gün izinli 1300 Euroya göre Krankenkasse ve emekli aylığını ödüyoruz gelen bayan çifte vatandaş Bulgar pasaport u var.Yemesi içmesi hepsi bize ait.Allah yardımcın olsun senin ve annenin inşallah düzelir.

6. 6 kişi aqua05 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Rookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    334
    57 mesaja 78 teşekkür aldı
    Alıntı aqua05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş geçmiş olsun.Biz kayın valideye Türkçe bilen birini Moldawien den getirdik.Kayın valide felçli değil yalnız hiç bir şey yapamıyor 85 yaşında Gelen bayanın Aylığı net 1300 Euro yatılı haftada yarım veya 1 gün izinli 1300 Euroya göre Krankenkasse ve emekli aylığını ödüyoruz gelen bayan çifte vatandaş Bulgar pasaport u var.Yemesi içmesi hepsi bize ait.Allah yardımcın olsun senin ve annenin inşallah düzelir.
    Bu tür problemler hepimizin başına gelebilir, onun için bilgi paylaşımı değerlidir.
    Bakıcıyı nasıl buldun tanıdık aracılığıylamı, yoksa aracı kurum üzerindenmi.

8. 5 kişi Rookie üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)