Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Unterhaltsgeld

Üye
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    36
    ALdigi Tesekkürler : 11

Unterhaltsgeld

merhaba arkadaslar bilgisi olan bana yazsin ama kesin bilgisi olan benim iki cocugum var biri 12.2000 dogumlu digeri 01.2005 dogumlu bu iki cocuk eski esimden, su ana Kadar benimle yasiyorlardi oglum 2005 dogumlu annemde yasayacagim dedi gitti 3 gün önce bana jugentamttan kagit geldi 293 euro nafaka ödeyeceksin diye, maas onu bunu doldur vesaire; simdi burdaki sorum benim kiz 2000 dogumlu benle kaliyor ve okuyor bende buna nafaka alabilirmiyim.hangi yolu takip edecegim bana bildirirseniz sevinirim.7 yildir evliyim ve calisiyorum.maasim mit fahrgeld net 2009 euro kizima cocuk parasi aliyorum.birde 113 euro ev kira yardimi aliyorum. ikinci esimden cocugum yok henüz ama istiyoruz rabbim verirse .simdi aklima geldi yada ben nafaka ödemem ortadan kalkarmi bu durumlara göre eski esim calisiyor resmi nikahli degil ama kocasi var dini nikah,
    cevaplainizi bekliyorum. simdiden teskkür ediyorum.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    ALdigi Tesekkürler : 79
    Selam,

ilk önce belirtmek istedigim su:

1. Familienkasse ye bildir cocuk annesinin yaninda kalmaya basladigini. Hangi Tarihde evden cikti onuda söyle.
    2. Wohnungsamta da bildir cünkü Wohngeld yeni hesaplanmasi geliyor ve Wohngeld düser belkide hep kesilir.

Sende eski esine karsi cocuklar icin nafaka talebinde bulma hakkin var. Bunu Jugendamt üzeri yaparsin onlarda ayni senden istedigkleri gelir bilgileri esinden isterler.

Bence eski esinle anlas, cünkü cocugun biri sende biride onda. Nafaka karsi karsiya kaldirin derim. Kimse kimseye ödemesine gerek kalmaz. Eski esin anlasmaya yoksa sen Jugendamt üzeri halledecen bunu.

Selamlar

Üye
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    36
    Alıntı kayserli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,

ilk önce belirtmek istedigim su:

1. Familienkasse ye bildir cocuk annesinin yaninda kalmaya basladigini. Hangi Tarihde evden cikti onuda söyle.
    2. Wohnungsamta da bildir cünkü Wohngeld yeni hesaplanmasi geliyor ve Wohngeld düser belkide hep kesilir.

Sende eski esine karsi cocuklar icin nafaka talebinde bulma hakkin var. Bunu Jugendamt üzeri yaparsin onlarda ayni senden istedigkleri gelir bilgileri esinden isterler.

Bence eski esinle anlas, cünkü cocugun biri sende biride onda. Nafaka karsi karsiya kaldirin derim. Kimse kimseye ödemesine gerek kalmaz. Eski esin anlasmaya yoksa sen Jugendamt üzeri halledecen bunu.

Selamlar
    Merhaba cevabın için teşekkür ederim.1 ve 2. Meseleler halloldu. Eski eşim anlaşmaz ama deneyeceğim. Şimdi eski eşim ben istemiyorum derse jugentamt kaldırır mı çünkü müracaat etmiş bile birde ben baba olarak jugentamta direk gidecekmiyim yoksa randevu Mu alacağım.
    Selamlar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    ALdigi Tesekkürler : 79
    Alıntı süleymans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba cevabın için teşekkür ederim.1 ve 2. Meseleler halloldu. Eski eşim anlaşmaz ama deneyeceğim. Şimdi eski eşim ben istemiyorum derse jugentamt kaldırır mı çünkü müracaat etmiş bile birde ben baba olarak jugentamta direk gidecekmiyim yoksa randevu Mu alacağım.
    Selamlar
    Eski esin Babasiyla anlasdik derse Jugendamt aradan cekilir. Egerki Nafaka istiyorum diye tutturuyorsa sende eski eskimden istiyorum diye müracaat edersin. gelek mektupdaki kisiyle irtibata gec, malum virus sebebiyle bire bir sahsen görüsmüyorlar ama telde söylerler ne yapacagini.

6. kayserli üyemize teşekkür etti:

Üye
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    36
    Merhaba jugentamta mail yazdım. 18 yaşını geçmiş alamazsınız dedi. Avukata sordum hakkınız var dedi Kayserili arkadaşta dedi. Şimdi hangisi doğru .???

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,101
    ALdigi Tesekkürler : 2,765

uploaded

Ögrenci (veya azubis) ise alirsin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)