Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2694 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Su Filtresi taktirdim simdi Filtresini nerden satin alabilirim?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    215
    67 mesaja 121 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene doldu diye hemen değiştirmene gerek yok. Su kalitesi nezaman değişir ise ozaman değiştir, ben öyle yapıyorum.
    bekle ağustos ayında Türkiye'den alırsın, burda yan kesicilere yedirme boşuna paranı.

eBay baktınmı orda değişik filtreler satılıyor yeterince. İllaki aynı şirketin olmasına gerek yok.
    Atsiz Usta bu konudya yaniliyorsun. Filtre degisimi bulundugun yerin su kalitesine göre degisebilir. Bulundugun sehir, bölge , sokak hatta bulundugun binanin ne kadar eski oldugu bile filtre degisimini etkiler.Mesela Köln de Ehrenfeld, Nippes, Niehl gibi semtlerde filtreler makinanin kalitesine göre en fazla birsene zor dayanirken, Dünnwald, Holweide, Mülheim gibi Ren nehrinin bu tarafinda olan semtlerde enaz iki sene hatta 3 sene bile gidebiliyor..

Konuyu acan arkadasa yazdim ben, waterlife in Köln de satis temsilciligini yapmaktaydim. kendisine ve filtre yada Su aritma cihazi alacak arkadaslara yardimci olabilirim.Tüm Almanya, ve Belcika genelinde yardimci olurum.

Selamlar

2. Cologne üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)