Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2375 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kolum agriyor tennis arm hastaligi teshisi kondu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye melih1998 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    30
    23 mesaja 41 teşekkür aldı
    Sa Ben 2014 de ameliyat oldum.pismanim Arkadaslara katiliyorum imkanin oldugu süre ameliyat olma.alternatif tedavi ile iyi olmayi dene,Ben Hala iyi olmadim Acil sifalar diliyorum

2. melih1998 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    21,223
    178 mesaja 498 teşekkür aldı
    selamunaleykum arkadaslar....
    öncelikle rahatsizligin ne oldugunu kesin bilmek ve ona göre önlem almak gerekir. yukarida da bir arkadasin dedigi gibi dirsegin ice bakan kismi ise golferarm disa bakanida tennisarm ... kaslarin ucundaki lifler kemige yapisan kisimlari uzayinca iceride yanma yapan bir aci veriyor . evet buz iyi geliyor fakat bu cok ilerlemis ise ameliyat sart. (golferarm). ben sol kolumdan golferarm olmustum. uzun zaman cektikten ve her yolu denedikten sonra ameliyat oldum. Ambulant yapilan bu ameliyattan sonra kol bir hafta yada on gün kadar alciya aliniyor . gerilen lifleri eski uzunluguna getirmek icin krankengymnastik yapiliyor. 3 ila 4 hafta isten uzak kalindiktan sonra yavas yavas calismaya baslaniyor . fazla zorlamadan 2 ila 3 aydan sonra normale dönebiliyor. tabi bu kisinin yaptigi ise ve koluna nasil baktigina bagli....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)