Alıntı Haziran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim yaptigim bu sayfanin icerigini https://www.vakitci.com/vakit2.php?id=4908 ayarlandigi gibi APK de göstermek.
Bastan sona bir Android APK degil.Iyi tarafi tek bir sayfa olmasi ve bunun APK acilinca cikiyor olmasi yani hic bir menü falan olmamasi.

Cünkü bu devamli bir TV de gösterilecegi icin Menüsü falan olmasin diye düsündüm.Bu isi yapan bir cok app var tabiki ama hepsinde menü olayi var, Uygulamayi acinca menüden ayar yapip istenen sayfayi bulup TV ekranina fixleyeceksin falan, bunun icin fernbedienung gerekecek. Camiilerde devamli Fernbedienung bir dolapta sakli tutuldugu icin ugras olmamasi icin böyle düsündüm.
Tabiki bir cok App var piyasada bu isi yapacak.

Sehir secme olayi istenirse istenen sehri APK icine koyup sunabilirim.Veya baska Internette istenen bir Sayfayi APK icine gömüm sunabilirim.

Raspberry i duydum ama hic kullanmadim.Aslinda bu tür yerlerde bir Laptop veya PC takmaktansa cok kücük ve ucuza mal edilebilecek bir yöntem.

Ama zaten TV de Android Sistem var ise veya Andoid bir Stick veya box takili ise gerek yok benim yaptigim apk Android 6'dan sonrasinda calisir.
Rasberry küçük bir PC Android, Linux veya Windows işlem sistemi yüklenebiliyor. 50€ civarı

Play Store de bir süs app var ama benim hoşuma diyanetin ki gitti

Tam ekran daha detaylı.

Ayarlarnırsa Namaz Vakitlerinde ezan da okuyor

Bluetooth ses sistemi var ...

Data nın www.vakitci.com dan alındığını gördüm..

Acaba Diyanetin Appi FireTV de çalışırmı denemedim bir de onu deneyeyim.. Hatasız çalışırsa mükemmel olur

Seninde eline sağlık uğraştın

App FireTV yüklenmesine rahat yükleniyor

Açılışta Pil Ayarı na izin ver noktasını aşamıyor

Maus taktım yine olmadı