Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

Sifre Güvenliginiz

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TL Hesabina Doviz yollamak

Yeni Üye BOZO_GS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    7
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

TL Hesabina Doviz yollamak

Arkadaslar merhaba,

Ben gecen hafta Ziraat Bankasi TL hesabina yurt disindan isvicre franki yolladim. Para 4 gundur yatmadi, ziraat bankasini aradik daha giris gozukmuyor diyorlar. Buyuk ihtimalle uzun surer diyorlar.. normalde banka kendi kurundan tl ye cevirip yatirmasi gerekmiyormu? Bu olay basina gelen oldumu ve nekadar bir sure beklediniz acaba?

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    161
    11 mesaja 15 teşekkür aldı
    Merhaba arkadasim. REVOLUT denen bi app var, kayit oluyosun, burdaki banka hesabindan REvolut hesabina para yatirdiginda, TRdeki ziraat bankasi hesabina 3 euroluk bi ücretle 1000 euro yolluyabiliyosun, para ayni gün hesapta oluyor. ve hicbir ücret alinmiyor Trdeki bankada, ama yapi krediye yolarsan bilemem, arkadasa yolladim ücret kesmis yapi kredi bankasi. ziraatle yapiyorum 2-3 yildir sorun yasamadim. tavsiye ederim. bu bankalarin protokolleri insani yipratir, bosverin bunlari benim sahsi fikrim.

4. bauber41 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    39
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Benzer derdi bende 15.04. den beri yasiyorum
    Postbankdan Yapi krediye
    Oradaki Hesap TL buradan EUR olarak gönderdim
    HATA
    o tarafda EUR hesabi olucakmis
    iki kere alici sordu gelmemis gelmezde askida dagilmis
    SUCHAUFTRAG baslattim Postbankdan
    bana karsi tarafdan ingilizce gelev cevap gönderiyorlar
    ben bununla bir sey kazanamam dedim- lutfen parayi geriye benim hesba yatirlisin diye rica ettim-
    dün yine mektu geldi
    kusura bakmayin siz bizden memnun kalmadiniz sikayetcisiniz falaln filan üc hafta bize zaman taniyin
    simdiye kadar masraflar
    8EUR havale parasi
    21EUR Suchauftrag parasi
    arkadasin yaptigi tavsiye bende tasdiklerim
    ne desek simdik bos
    su deyim simdik uyar gibi...
    türkün akli sonradan gelir

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    333
    255 mesaja 371 teşekkür aldı
    ben western union ile euro cinsini ziraat bankasi tl hesabina gönderiyorum.
    en fazla iki gün sürüyor.

Üye Egal77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    56
    27 mesaja 61 teşekkür aldı
    Revolut app üzre Tr deki hesabınıza TL yada Euro olarak gönderebilirsiniz 3€ ödedim 1000€ ya herkese tavsiye ederim,şimdiye kadar hiçbir problem olmadı.
    Saygılarımla
    Egal77

8. 2 kişi Egal77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    80
    67 mesaja 87 teşekkür aldı
    türkiyede herhangi bir bankada TL hesabi olanlar hic sorunsuz Döviz hesabi acabilir ve o hesaba döviz gönderebilir yukarida yasanan olaylar yasanmaz bu kadar basit.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    6 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı Egal77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Revolut app üzre Tr deki hesabınıza TL yada Euro olarak gönderebilirsiniz 3€ ödedim 1000€ ya herkese tavsiye ederim,şimdiye kadar hiçbir problem olmadı.
    Saygılarımla
    Egal77
    Hayirli Bayramlar Kardesim,
    tavsiye üzerine revolut üye oldum.Bana cok karisik geldi, Türkiyedeki döviz hesabima Almanyadan Euro aktarmak istiyorum.
    Revolut üzeri nasil olacak bulamadim.Hep TL olarak gönderiyor.Ben Euro olarak göndermek istiyorum.
    Sen nasil yaptin, yardimci olursan sevinirim.

Daha önce PARAGÖNDER vardi isbankasinin gayet rahat Euro gönderiliyordu Tr deki Döviz hesabina, zaten tek islevi buydu.
    Daha sonra RUUT diye bisey oldu, ilk zamanlar Euro gönderiliyordu direkt kendi bankandan.Simdi RUUTta hesap acman lazim falan filan
    Western Union Tr olarak yatiriyor TR deki hesabina

Bana senede birkac sefer lazim oldugunda Euro göndermek icin bir app lazim(izin parasi veya Tr deki su fatura elektrik vs)
    Uygun bir app yok simdilik
    Konu no51 tarafından (Bugün Saat 09:55 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    154
    185 mesaja 414 teşekkür aldı
    Alıntı no51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavsiye üzerine revolut üye oldum.Bana cok karisik geldi, Türkiyedeki döviz hesabima Almanyadan Euro aktarmak istiyorum.
    Revolut üzeri nasil olacak bulamadim.Hep TL olarak gönderiyor.Ben Euro olarak göndermek istiyorum.
    Sen nasil yaptin, yardimci olursan sevinirim.

Daha önce PARAGÖNDER vardi isbankasinin gayet rahat Euro gönderiliyordu Tr deki Döviz hesabina, zaten tek islevi buydu.
    Daha sonra RUUT diye bisey oldu, ilk zamanlar Euro gönderiliyordu direkt kendi bankandan.Simdi RUUTta hesap acman lazim falan filan
    Western Union Tr olarak yatiriyor TR deki hesabina

Bana senede birkac sefer lazim oldugunda Euro göndermek icin bir app lazim(izin parasi veya Tr deki su fatura elektrik vs)
    Uygun bir app yok simdilik

Ben daha dün RUUT ile Isbankasindaki Döviz hesabima 9.999€ gönderdim.Aktion vardi hatta 17.43€ ya gönderdim.
    Ve benden hesap acma falan istemedi.(Ama ben uzun süredir kullaniyorum RUUT'u)
    Konu Haziran tarafından (Bugün Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.

12. Haziran üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    6 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı Haziran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha dün RUUT ile Isbankasindaki Döviz hesabima 9.999€ gönderdim.Aktion vardi hatta 17.43€ ya gönderdim.
    Ve benden hesap acma falan istemedi.(Ama ben uzun süredir kullaniyorum RUUT'u)
    Ruut app silmistim valla kafami kizdirmisti, bu sene icinde 999.- € göndermistim, gecen hafta izine gitmeden göndereyim dedim,
    Limit aşıldı verifizieren yap dedi (tasdikledik kimlikle), yaptim yine limit doldu RUUT konto ac dedi, acmadim sildim Appi.
    Simdi sen böyle yazinca tekrar yükleyip girdim, VE oluyor yani istedigim miktarda dedigin gibi 9999.- icin € 17,43 istiyor.Ben tabii bu kadar göndermeyecegim.
    Neden o zaman olmadi neden simdi oldu bilmiyorum.Belki beni RUUT konto acmaya zorladi.
    Bari bu firsati kacirmayayim.Revolut cözemedim zaten.
    Yazman cok iyi oldu ,sayende isimi görebilecegim.Tesekkürler
    Konu no51 tarafından (Bugün Saat 10:20 ) değiştirilmiştir.

14. no51 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    154
    185 mesaja 414 teşekkür aldı
    Alıntı no51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ruut app silmistim valla kafami kizdirmisti, bu sene icinde 999.- € göndermistim, gecen hafta izine gitmeden göndereyim dedim,
    Limit aşıldı verifizieren yap dedi (tasdikledik kimlikle), yaptim yine limit doldu RUUT konto ac dedi, acmadim sildim Appi.
    Simdi sen böyle yazinca tekrar yükleyip girdim, VE oluyor yani istedigim miktarda dedigin gibi 9999.- icin € 17,43 istiyor.Ben tabii bu kadar göndermeyecegim.
    Neden o zaman olmadi neden simdi oldu bilmiyorum.Belki beni RUUT konto acmaya zorladi.
    Bari bu firsati kacirmayayim.Revolut cözemedim zaten.
    Yazman cok iyi oldu ,sayende isimi görebilecegim.Tesekkürler
    Yanliz RUUT'un seninde dedigin gibi limiti var ben o Limiti kendim 10.000€ yükselttirmistim 3 yil kadar önce ozaman ismi RUUT degildi..
    Haydi isin görüldüyse sevinirm.Sanada hayirli Bayramlar!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)