Alıntı bayern Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hiç birşey alamazsın maalesef Almanya’da kanunlar kadınlardan yana erkeksen dışardaki köpekten bir farkın yok kanunen hak olarak söylüyorum aynısı benimde başımdan geçti evi ben tuttum 3 aylık depozitoyu ben ödedim mobilyaları ben aldım ben dizdim evi eski eşin bir gece polisi arar sen onu dönmediğin darp etmediğin halde polise bu beni dövdü deyip seni kapıya koyar polis zoru ile evede eşyalarında üstüne koyar polis ve hakimde kadını savunur onu haklı bulur burada ve yeni dostu ile senin çalışarak aldıklarınla sefasını sürer sonra buna Müslümanlık derler insan hakları eşitlik derler dünyada eşitlik yok kardeşim haklar kanunlar kadınlardan yana kim ne derse desin
Orasi Muz Cumhuriyeti mi?.

Arkadas avukat tutmamis avukatsiz bosanan ilk kisi almanyada olsa gerek derken, elbette Avukati karsi taraf tutmustur.Sonucta 2 Avukat gerekmiyor.1 tanede yeter.
Ilk etapta Avukat tutman gerek Avukat halen tutmuyorsan o zaman yapacak bir sey yok.

Kadin veya Erkek bilemem de sen konuyu bastan yanlis yapmissin.Avukat i karsi taraf tuttu isterdigini yazdirdi sende kafani salladin büyük ihtimal.
Mahkemede Tercüman varmiydi?.Yoksa bu baglamda belki bir seyler yapabilirsin.Seni kandirdiklarina dair vs..

Hakkin yok olmaz vs.. kulak asma Avukat tut.Amtsgerichtler de bu konuda yardim veriyorlar.