Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 468 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı

Depremzedelerimiz için Evim Yuvan Olsun Kampanyası...

Evim Yuvan Olsun Kampanyası,
    AFAD rakamlarına göre hala 2milyon kişi çadırlarda yaşıyor,
    Biz gurbetçilerin çoğunun, sadece izinlerde kullanmak için aldığımız evlerimiz var, boş duruyorlar.
    Gelin bu evlerimizi depremzedelere açalım, boş duran evler depremzedelerin büyük bir ihtiyacını karşılayacak
    Sadece kısa bir anlığına empati yapın, bir gece aniden deprem olsa, bütün varlığınız gitse, güç bela canınızı kurtarmış olsanız, kalacak evde yok, milyonlarca insan çadırda, yağmur yağsa, soğuk olsa durum felaket, wc-duş sırayla yapılıyor, yemek dagıtımı yapılıyor, o çok sevdiginiz aile kahvaltısı hayal olmuş, ve bir gurbetçi size evini açıyor, gel kardeşim yaran sarılana kadar evim yuvan olsun diyor…
    Devletimiz harika bir kampanya başlattı, devlet destek ve güvencesiyle evinizi depremzedeye verebilirsiniz
    Ben Kayseri’deki evimi verdim, Kahramanmaraş’tan cok ihtiyaçlı bir aile oturuyor, 37 yaşlarındalar, çok uzun süredir hayal ettikleri bebek 5 aylıkken, ancak güc bela geçinirken deprem olmuş, herşeyleri yok olmuş. Hamile bayan ve yarı felç olan Nine, 4 kardeş bir çadıra yerleşmişlerdi, şimdi benim daireye gelirken sadece iki valiz getirdiler, herşeylerini kaybetmişler
    Devletimizinde çok yardımı var, siz de istediğiniz gibi yardım edebilirsiniz, sadece evi verebilirisiniz, aylık maddi yardım verebilrisiniz, Devletimiz güvence veriyor, hem eşyalarınız-eviniz sigortalı, hemde istemediginiz zaman devlet güvencesiyle evden çıkıyorlar,
    Biz gurbetçiler çok yerlere yardım etttik, gelin evlerimizi depremzedelere açalım, evlerimiz yuvaları olsun

https://ytb.gov.tr/haberler/evim-yuvan-olsun-kampanyasi

2. 6 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)