Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2273 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cikis aldim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı musti20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm Arkadaslar

Benim bir sorum olacak sizlere..
    Is yerinde biri ile kavga ettim yani kavga sayilmaz, biri beni kiskirtti kendisini bir kac defa uyarmama ragmen vaz gecmedi ve kiskirtmaya devam etti,
    ve en sonunda dayanamadim kendisine yumruk gösterdim ve tekrardan uyardim. Sikayet üzerine isime son verildi bütün anlatmama karsin yumruk göstermenin yasak oldugunu söylediler neyapabilrim..
    Geçmiş olsun.

Ama herzaman söylüyorum, daha bir hafta önce burada uzun uzun yazdım.

Kaba kuvvet ile hak aram devri bitti. Artık zeka ile aranıyor. Konun içeriği olarak haklı olabilirsiniz, ancak vuran, vurmaya çalışan, bağıran herzaman haksıdır.

Öğrenmedik gittik şunu. Boşuna kana türkler demiyorlar.

Daha geçen gün burda forum birisi sandelyeden birisini itti diye anlatdık.

Ama bu işler cemaat imam meselesi gibi. Hergün TRT'de sözde tarih anlatma anlamınd agresif agresif dizi oynatırlarsa milletde agresifleşir. Yok Ertuğrul, yok Kurtlar Vadisi, yok Abdülhamdi, yok vatanım sensin, hergün haberlerde mehtermarşlı Afrin operasyonu, agresif agresif konuşan devlet büyüklerimiz, sonra sonuç bu.

Yapcak tek şey var. Avukat gideceksin. Dava açacaksın. Ama fazla ümitlenme. İş mahkemesinde hakimleri çoktan kendimize gıcık ettik. Gelen vatandaşlarımızın çoğu hep kavga yüzünden.

Alıntı musti20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burasi Isvicre, Demokrasinin oldugu yer, Insan hakklarini savunan memleket. (Insanin degeri yoktur. Burada Para gecerli, gözünü seveyim ben memleketimin) Düsündükce Sinir Küpü oluyorum.. Kusura bakmayin biraz sinirlendirdik.
    Birazcık kendini teselli etmeye çalışıyorsun belliki, ama kendini kandırıyorsun. Bunun, demokrasi ile ne alakası var? Madem bu kadar demokrasiye önem veriyorsun, niye yumruk gösteriyorsun? Demokraside kendi hakkını kaba kuvvet ile aramak nerede var? Ayrıca memlektimizin gözünü bizde seviyoruz, ama oradada bu böyle. Kendi adaletini kendin yaratamazsın. Aynî şeyi Türkiye'dede yap orada da çıkış veriyorlar.

Şimdi diyecekki bağzıları, bizde insanız, bir sınırı var, kendini bağzı insan tutamıyor. Katılmıyorum. Öbür milletler hayvanmıda kendini tutabiliyor? Değil.

Sorun toplumsal yetiştirilmemizde ve yaşamda. Yukarda anlattım zaten. Ayrıca kırmayı dökmeyi bir mahrifet olarak görüyoruz. Asıl mahrifet dökmeden kırmadan hakkını arayabilmekte. Kıran döken hep kaybeder. Hakim destek vermez, evde kır dök hanımda çekip gider, okulda kır dök insanı kovarlar.

Yasanın yumruğu ile vuruz, bileğinizin ile değil.
    Konu Memoli1976x tarafından (02 Mart 2018 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

2. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    73
    19 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Ama herzaman söylüyorum, daha bir hafta önce burada uzun uzun yazdım.

Kaba kuvvet ile hak aram devri bitti. Artık zeka ile aranıyor. Konun içeriği olarak haklı olabilirsiniz, ancak vuran, vurmaya çalışan, bağıran herzaman haksıdır.

Öğrenmedik gittik şunu. Boşuna kana türkler demiyorlar.

Daha geçen gün burda forum birisi sandelyeden birisini itti diye anlatdık.

Ama bu işler cemaat imam meselesi gibi. Hergün TRT'de sözde tarih anlatma anlamınd agresif agresif dizi oynatırlarsa milletde agresifleşir. Yok Ertuğrul, yok Kurtlar Vadisi, yok Abdülhamdi, yok vatanım sensin, hergün haberlerde mehtermarşlı Afrin operasyonu, agresif agresif konuşan devlet büyüklerimiz, sonra sonuç bu.

Yapcak tek şey var. Avukat gideceksin. Dava açacaksın. Ama fazla ümitlenme. İş mahkemesinde hakimleri çoktan kendimize gıcık ettik. Gelen vatandaşlarımızın çoğu hep kavga yüzünden.
    Usta devlet büyükleriyle, dizilerle ne alakasi var.
    Diziye bakip agresiv olan ardindan baskalarina agresiv davranan biri varsa, sorun dizide degil milletin kendisi de

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)