Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@batum ; usta burda yiyenini kıskanıyor olabilirmisin farkında olmadan?

Büyük ihtimal senin çocukların ve sen izine gidince annen ve babam sizlere o kadar ilgi alaka göstermiyor olabilirmi?

Bu her zaman öyledir, yanındaki evlat veya torun diğerlerinden her zaman farklı olur.

Bak ben annemlerle aynı binada kalıyorum, ve en küçük çocuklarıyım o yüzden abim ve ablam aynı şehirde falat ayrı yerlerde kalıyorlar ben her zaman onlardan 2-3 kat daha fazla ilgi görüyorum.

Bazen hep birlikte oturunca konu gelince annem beni savunur fazla laf söyletmez hemen söylenmeye başlarlar hemen oğlunu korumaya aldın yine diye…

Ben onların en yakınında kaldığım için hemen hemen her işleri ilede ben ilgileniyorum, bunu kimse görmüyor görmek istemez.

Senin yapman gereken annen ve babanla bu sene izinde konuşman ve daha sonra kız kardeşinle beraber oturunca bu mevzuyu açman, istediğin sonucu alırmışım bence Hayır hatta belki kız kardeşin ve kocası işe tartışmaya kadar gider bu olay…

Değermi sence , aile içinde huzursuzluk ?
Neyse
Konuya biraz daha aciklama getireyim olay kiskanma olayimi sen karar ver

Anlattigim gibi Anne Babam 80 yaslarina yaklasiyorlar
cogu yaslilar gibi onlarda bu yasda sessizlik ve huzur ister,cocuk sesi falan filan kaldiramazlar

Yegenim(lerim) uzun süre okuyacagiz diye Anne Babamin yaninda veya evlerinde kaldilar ama okumadilar
Babamlar hepsini postaladi

Babamlar bunlari kovdukdan sonra kiz kardesim ve ufak yegenim
Annem Babam icin ölsünler,gebersinler,bundan sonra yüzlerine bakmayiz gibi diye laflar söylemisler
BU LAFLAR BANA KADAR GELDI ,YANI DUYDUM

::::::::Anne Babam duymadilar::::::::

ufak olan (konuda bahsettigim yegen) bir sene sonra yine geri geldi
cünkü Baba calismiyor,Anne emekli yani gelir az para sikintisi var

Okumak istiyorum diye Anne Babami kandirmis
Öglen saat 14-15 lere kadar uyuyor

okumak veya calismak gibi bir niyetide yok

Annemin bankamatik karti kizda,banka uygulmasi kizda,kontoyu bosaltmis 1000 TL kalmis
Annem bilmiyor bile
Ben diyince sasirdi o kadar az para olduguna
--------------------------------------------------------------------------------------

Simdi ben bu soruyu konuda yazanlara degilde tek sana yaziyorum
Adam gibi cevap yazacaksin

Sen sahsen Anne Babana
Annem Babam icin ölsünler,gebersinler,bundan sonra yüzlerine bakmayiz gibi diye laflar söylemisler

Diyen insani ne yaparsin ?????????????????????????????

**Ben o laflari Anne Babam duymadan o kizi o evden uzaklasdirmak istiyorum

Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kiz evlimiydi ya..orasini takip etmemisim..tabi isin icinde damat da var.
Bu huzursuzluk bitmez..
Niye cunku;
Sevgi ozgur kilar,tutku tutuklar..bu kizda sevgi yok,tutuklanmis..bazen insanlari cozmek icin codlarina girmeli,,bunu bizler pek anlamayiz..cogunun sorunu beyinalti pisikolojisi..
Aslinda batum kardesinin hayatini daha iyi taniyor..

Simdilik Damat filan yok olsa beraber kalirlardi herhalde
Saka gibi ya

Az kaldi
Ben onun codlarini cözcem