Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 467 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPREM 7,4 kahramanmarasta

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Nereden
    Uzaydan
    Ettiği Teşekkür
    97
    6 mesaja 16 teşekkür aldı
    Böyle günde fitne yapman ne kadar doğru olduğunu sorgulaman lazım, Devletimizin verdiği bilgileri sorgulayıp ve baskalarin kim olduğu bilinmiyenlerin varsayımlarını burda paylaşman ne kadar doğru . Ben Türk Milletin ne kadar hayırsever olduğunu gördüm ve Insanımızdan ve Türk Devletimizden gurur duyuyorum . Hatatlar yokmu ? hemde çok var , İnşat sektörün yaptığı Binalar oyuncak Binalar gibi yıkıldı ,Denetlenmesinde Devletimizin ve Belediyelerin çok yanlışları var ama şimdi ZAMANI değil !!!! şimdiki zaman BIRLIK Beraberlik kuru ekmeği paylaşmak zamani

2. 3 kişi Ombro üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    332
    251 mesaja 366 teşekkür aldı
    Alıntı Ombro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle günde fitne yapman ne kadar doğru olduğunu sorgulaman lazım, Devletimizin verdiği bilgileri sorgulayıp ve baskalarin kim olduğu bilinmiyenlerin varsayımlarını burda paylaşman ne kadar doğru . Ben Türk Milletin ne kadar hayırsever olduğunu gördüm ve Insanımızdan ve Türk Devletimizden gurur duyuyorum . Hatatlar yokmu ? hemde çok var , İnşat sektörün yaptığı Binalar oyuncak Binalar gibi yıkıldı ,Denetlenmesinde Devletimizin ve Belediyelerin çok yanlışları var ama şimdi ZAMANI değil !!!! şimdiki zaman BIRLIK Beraberlik kuru ekmeği paylaşmak zamani
    kentsel dönüsüm cok yavas ilerliyor, bunun da tek suclulari var, bina/daire sahipleri, bir kurus veya bir m2 daha koparacagim diye, senelerdir bir imzayi atmiyorlar.

bana istanbul da oldu. dairemiz 7 seneden beri kentsel dönüsümde, insallah bu sene bitecek. onda da bir daire sahibi yan geldi, ben herkezden daha cok istiyorum dedi, ve bütün block magdur oldu.
    6 seneden beri depreme dayinisli olmayan evlerde kirada kaldilar.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Alıntı Cengiz Bond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kentsel dönüsüm cok yavas ilerliyor, bunun da tek suclulari var, bina/daire sahipleri, bir kurus veya bir m2 daha koparacagim diye, senelerdir bir imzayi atmiyorlar.

bana istanbul da oldu. dairemiz 7 seneden beri kentsel dönüsümde, insallah bu sene bitecek. onda da bir daire sahibi yan geldi, ben herkezden daha cok istiyorum dedi, ve bütün block magdur oldu.
    6 seneden beri depreme dayinisli olmayan evlerde kirada kaldilar.
    Usta olay kusra bakmada insanimizin ac gözlügü,,
    Millet ac göz
    Muhendis daha ac göz..
    Hak
    Hukuka rivayet etmek yok..
    Ben yazinca bazi arkadaslar kiziyor..
    Akibetimiz böyle..
    Herseyimiz maddi cikar olmus,,al komsum buda senin olsun hepimiz burds oturalim kalmamis..
    Sonra birini bulup abali ilan ediyoruz ve vur abaliya diye feryadi basiyoruz,,yanlis yapiyoruz,,lafim burdan disari kendimize ceki duzen verelim..
    Konu webci tarafından (09 Şubat 2023 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.

6. 3 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)