Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3177 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benim Fotolar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    Yorumuna katiliyorum erhan.
    farkindayim, bazen fotolara renk, dizayn ve ton verince istemiyerek asiriya kaciyorum ve abartiyorum.
    malum sonucta hic iyi olmuyor. Ama daha yeni ve acemi oldugum icin her gecen gün ugrasmaktayim ve daha iyi olmak icin ter dökmekteyim

lightroom programi bana biraz agir geliyor, daha dogrusu bu program ile hic calismadim. Hafif ve uygun olan hemen hemen herkesin anlayacagi ve uygulabilecegi program olan elements 13 ile
    foto-bearbeitunga basladim. Ilerde belki lightrooma gecerim, o zamana kadar ama biraz daha ugrasmam lazim.

belirttigin gibi fotolarin cekilis zamanida önemli. Örnegin benim bazi fotolarda resim sanki ikindi aksam vakti arasi cekilmis gibi biraz tenha ve karanlik gözüküyor, ama aslen tam öglen vakti cekmisimdir. Fotoda gölgeler ile bunu görürsün. Yani demek istedigim vakite göre resimlere ton vermeyi daha beceremedik

fotolarin hosuna gitmesine sevindim.umarim sende paylasirsin.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye erhan__79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    50
    73 mesaja 93 teşekkür aldı
    Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumuna katiliyorum erhan.
    farkindayim, bazen fotolara renk, dizayn ve ton verince istemiyerek asiriya kaciyorum ve abartiyorum.
    malum sonucta hic iyi olmuyor. Ama daha yeni ve acemi oldugum icin her gecen gün ugrasmaktayim ve daha iyi olmak icin ter dökmekteyim

lightroom programi bana biraz agir geliyor, daha dogrusu bu program ile hic calismadim. Hafif ve uygun olan hemen hemen herkesin anlayacagi ve uygulabilecegi program olan elements 13 ile
    foto-bearbeitunga basladim. Ilerde belki lightrooma gecerim, o zamana kadar ama biraz daha ugrasmam lazim.

belirttigin gibi fotolarin cekilis zamanida önemli. Örnegin benim bazi fotolarda resim sanki ikindi aksam vakti arasi cekilmis gibi biraz tenha ve karanlik gözüküyor, ama aslen tam öglen vakti cekmisimdir. Fotoda gölgeler ile bunu görürsün. Yani demek istedigim vakite göre resimlere ton vermeyi daha beceremedik

fotolarin hosuna gitmesine sevindim.umarim sende paylasirsin.
    paylasmak isterdim ama isimiz dügün fotografciligi ve burda insanlari paylasmak uygun olmaz islemlerin ilerde eminim daha iyi olacaktir,herkes bu yoldan geciyor illaki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)

Bu Konu için Etiketler