Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2992 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: A3 bilitz bilgi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    13 mesaja 22 teşekkür aldı
    hızlı gitmenin suç olduğunu söyleyende arabaları hız yapma hüneriyle yaptıran aynı devlet. Adamlar bizi bir kafese koymuşlar nereye baksak kanun ve ceza uyguluyorlar, fakat kendileri kanun ve ceza tanımazlar. Mesela VW nin hilelikleri, Merkelin radiyasyonlu atıkları denize dökmesi.
    Ben mantıklı buluyorum kendi kanuna saygı göstermeyen sahtekarların kanununu ben ne edeyim?

2. 4 kişi hoca üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    cok farkli bir gorus dusunce bu yonden hic dusunmemistim dusunme me vesile oldun sagollasin gercekten verdigin linkden yarlancam insallah

Alıntı hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hızlı gitmenin suç olduğunu söyleyende arabaları hız yapma hüneriyle yaptıran aynı devlet. Adamlar bizi bir kafese koymuşlar nereye baksak kanun ve ceza uyguluyorlar, fakat kendileri kanun ve ceza tanımazlar. Mesela VW nin hilelikleri, Merkelin radiyasyonlu atıkları denize dökmesi.
    Ben mantıklı buluyorum kendi kanuna saygı göstermeyen sahtekarların kanununu ben ne edeyim?

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hızlı gitmenin suç olduğunu söyleyende arabaları hız yapma hüneriyle yaptıran aynı devlet.
    Adamlar bizi bir kafese koymuşlar nereye baksak kanun ve ceza uyguluyorlar, fakat kendileri kanun ve ceza tanımazlar.
    Mesela VW nin hilelikleri, Merkelin radiyasyonlu atıkları denize dökmesi.

çok saçma bir mantık
    o zaman herkes eline silah alsın diğerini vursun veya bassın gaza adamı çiğnesin geçsin..
    niye o zaman adam öldürmek suç olsun değil mi .VW egzoz değerlerini ile oynamış

kanunlar , yasalar ve dini yasaklar toplumları bir çizgiye getirmek için konulmuştur..
    uymayanlar ise cezalandırılırbu doğada aynıdir ...

aynı dini yasaklar gibi ...mesela dinde haram olan şeyler vardır ... o zaman o yasaklarıda es geçelim
    kimse kırmızı da durmasın herkes 100-130 ile şehir içinde sürsün..
    Nasrettin Hocanın güzel bir sözü vardir
    Pire yi kızıp yorganı yakmak diye

6. 3 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)