Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3228 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Evinde kedi besleyen var mi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı cenyal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atsiz77 ustam , eğer bugün al 6 ay sonra masaya tomar ile para koysalar vermezsin. Buna inan. Ben ne insanlar gördüm bu eve kedi kesinlikle giremez diyenler şimdi kucağında alıp öpüp seviyorlar.
    Hele sana bir alışsın sabah kalkınca akşam eve gelince seni kapıda karşılasın sevgi göstersin. Bak bakalim birdaha verirmisin.

Banada burda dua edersin.
    Yaw dur anlatıp durma işten gelirken kapıda beni bekleyecek … daha 2 gün önce yukardaki kiracıya çıktım eve girdim kedi almış erkek kedi bakamıyorum artık diyordu çok ilgi istiyormuş kediler orda bilene nen kalorifer petekleri uğraşırken koltuğun üzerine çıkmış beni seyrediyordu…

Ama bilmiyorum evde kedi kokusu oluyor, evde kendin kalınca alışıyorsun ama dışardan gelince kokuyu fark ediyorsun.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cenyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    9
    42 mesaja 77 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw dur anlatıp durma işten gelirken kapıda beni bekleyecek … daha 2 gün önce yukardaki kiracıya çıktım eve girdim kedi almış erkek kedi bakamıyorum artık diyordu çok ilgi istiyormuş kediler orda bilene nen kalorifer petekleri uğraşırken koltuğun üzerine çıkmış beni seyrediyordu…

Ama bilmiyorum evde kedi kokusu oluyor, evde kendin kalınca alışıyorsun ama dışardan gelince kokuyu fark ediyorsun.
    İnan kedinin hiç kokusu olmuyor. Yani benim kediden yok. Britisch kurzhaar. Bacanakta da var ondada yok. İnan kucağına al kokla sıfır koku. Kediler durmadan kendilerini temizlerler köpeğe benzemez. Birde Kedi beslemek sünnettir. İnanmayan araştırsın.
    Dinimizde evde beslemesi caiz olan tek hayvandır kedi.

Bacanak dairede oturuyor. Hiçte zor değil. Zaten hayatlarının 3/2 si uyumakla geçiyor.
    Kedinin dili antibakteriyel salgı üretir ver kendisini temizler. İnanmayan araştırsın.

4. 3 kişi cenyal üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)