Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 435 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aok 78 hafta krankgeld ve Sonrasi ne olacak

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Ben film çevirmiyorum. Bana inanbilirsin çünkü mesleğim bu.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben film çevirmiyorum. Bana inanbilirsin çünkü mesleğim bu.
    Birbey kardesim, meslegin buysa saygi duyarim, ama dilin cok sivri insanlara cevap yazarken cok kirici oluyorsun biraz daha dikkat et lütfen, yada bu meslegini sadece calistigin ortamda yap bu platformda insanlarin sorularina cavap vermek zorunda degilsin.

Bende bundan 1 bucuk yil evveline kadar cok güzel bir meslekte ve asgari saat ücreti suan 12€ dersek ben bunun tam 2 kati saat ücreti ile calisan isimde basarili ve cevremde sevilen bir insandim. Ama maalesef bu hastaligi Yüce Rabbim bana verdi ve yillardir büyük bir imtihanla mücadele ediyorum, ve suan ne isim gözümde ne aylik aldigim dolgun maasim gözümde ne mal mülk hicbisey umrumda degil, simdi tekbasimayim dost dedikkerim bile artik yoklar ben bu hastalikla mücadele ederken bi yandanda kagit isleri ile ugrasiyorim evet benim meslegim bu isler degil ve dogal olarak zorlaniyorum, ve hata yapmak istemiyorum, bu platformda sizler gibi bilgi sahibi olan insanlardan sorularima yardim istiyorum. Sizlerde ister cevap verirsiniz ister görmezden gelirsiniz, ama cevap verirkende sivri dille kirici asagilayici hor görücü tavirlar takinmanizida ayrica Siddetle kiniyorum,

Bizler aylik 3-4 bin euro aldigimiz islerimizi keyfimizden birakipta Arbeitsamtin verecegi 1000€ ALG1 yada Deutsche Rentenin verecegi 800€ ile idare ederiz diye düsünmedik, Allah bize bir hastalik verdi calisamaz hale geldik deoresyona bunalima girdik ve yasalarda bize bu durumda böyle bir hak verdiyse emekli olursak ceker gideriz memleketimize Kalan ömrümüzü idare ederiz diye düsündük

Hastalandik kanser olduk genc yasta defalarca ameliyat olduk yuva kuramadik evlat sahibi olamadik hayattan koptuk, bu yasta yapayanliz kaldik ve risk devam ediyor nekadar yasariz Allah bilir.

Allah Sende dahil kimselere böyle dert vermesin, lütfen yardimci olmak istemiyorsan yazma kimseye bu sekilde kirici dille verdigin bilgiyede kimsenin ihtiyaci yok.

Degerli Arkadaslar Konuyu Acan ben oldugum icin ve Birbey kardesimizin kirici cevaplarina maruz kaldiginiz icin hepinizden özür dilerim.

Kalin saglicakla..

Gesendet von meinem SM-N960F mit Tapatalk

4. 6 kişi sekilsef üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)