Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 686 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [soru]- Bu BMW nin markasi ney acaba?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Bu devirde araba almak ve satmak çok zor usta, diğer konuda yazmıştım ben arabayı satarken daha gelmeden fiyat pazarlığı yapıyorlar genelde Cingeneler yarı Almanca ile.

Araba alırken dikkat et çok sahtekar var ortalıkta. Otomatik vites konusunda belki yanlış işaretlemiş olabilir o yüzden resimleri iyi incele.

Eklemiş olduğun arabaya o kadar para verilirmi bilmiyorum , bana kalırsa altında araba var acele etme araba fiyatları düşecek bundan eminim.

2. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,612
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu devirde araba almak ve satmak çok zor usta, diğer konuda yazmıştım ben arabayı satarken daha gelmeden fiyat pazarlığı yapıyorlar genelde Cingeneler yarı Almanca ile.

Araba alırken dikkat et çok sahtekar var ortalıkta. Otomatik vites konusunda belki yanlış işaretlemiş olabilir o yüzden resimleri iyi incele.

Eklemiş olduğun arabaya o kadar para verilirmi bilmiyorum , bana kalırsa altında araba var acele etme araba fiyatları düşecek bundan eminim.
    ustam yorumun fikrin icin tsk ederim.

ilk defa internette araba ariyorum,,bayagi bir dersler aldim yani,,diger arkadaslarada tecrübe olsun bazi sahtekarliklar.

neler duyuyorum neler ustam.

bundan 7-8 ay önce sevdigim bir aile dostum,,,VW passat kombi düz vites aldi. TR ye götürüp birakmak icin. izinlerde kullanmak icin.aslinda fazlada pahali bir araba degildi.ya 3500 yada 3700 euro olmasi lazim.

ba$ina gelen olay $öyle,,arabayi internetten 188.000 km de pazarlik yapip aliyor,,,7-8 ay sonra tüv yaptirmaya gittiginde arabanin tüv ünün bir önceki tüv de 300.000 km de tüv aldigi ortaya cikiyor. adam arabanin km sini geri cekmis,,hatta beyinden de geri cekmis,,leptop u arabaya bagladiginda araba salliyorum geri cekilmis yani 188.000 km yi gösteriyor...ama salak herif tüv olayini nasil aklina getirmezde böyle bir seye kalkar.

3500 euro luk bir araba icin mahkemeye verilirmi verilmezmi sen düsün artik,,,gerci tüv cü arabada bir sey yok tüv verdim demis,,kilometre olayinin haricinde.

heralde mahkemeyle ugrasmak istemiyor,,hem$eri,,bu haftada Tr ye yola cikacak o arabayla.

--------------------------------------------------------------------------------

herneyse bir araba daha buldum düsseldorf neus da renault espace

113.000 km de 160 ps euro=6

model 2016 otomatik diesel

fiyati 16.900 euro

ne dersiniz ?

aslinda aradigim bunun ta kendisi (marka model tip olarak)

benim arkadasa dedim gidip bakalim mi

arkadasta varsa iki tane banada alalim dedi...hatta 3 cü samimi bir arkadasimiz daha var,,, varsa onada alip hediye edelim dedi

iki önceki mesajimda bahsettigim arac bu iste 6000 euro luk arac. ( Corona bozdu milleti )

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...b-3c30e573d90d

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)