Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2044 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba sigortani degistir 60 Euro Amazon Gutschein'i kap.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Nereden
    regensburg
    Ettiği Teşekkür
    34
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    araba sigortasi diyimce bugun arabamin arka kapisina yandaki spurda Tir polanya plakali carpti sucunu kabul etti aynanin ölü noktasinda kalmisim beni görmemis polis ceza yazdi tirciya ama tutanak tutmadi bende onun sigaorta ve ehliyetinin fotosunu aldim bide fotograf cektim kazayi ne yapmam lazim simdi avukatami gidim sigortayami araba kaskolu filam degil sadece hauptflicht siortasi var
    ilk defa basima geldi o yuzden yazdim.(burda sucunu kabul ettti hadi polanyaya gittiginde aksini inkar ederse?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı 01adanaLi01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba sigortasi diyimce bugun arabamin arka kapisina yandaki spurda Tir polanya plakali carpti sucunu kabul etti aynanin ölü noktasinda kalmisim beni görmemis polis ceza yazdi tirciya ama tutanak tutmadi bende onun sigaorta ve ehliyetinin fotosunu aldim bide fotograf cektim kazayi ne yapmam lazim simdi avukatami gidim sigortayami araba kaskolu filam degil sadece hauptflicht siortasi var
    ilk defa basima geldi o yuzden yazdim.(burda sucunu kabul ettti hadi polanyaya gittiginde aksini inkar ederse?
    yabancı plakalı araçlarla yapılan kazalarda en iyisi polis çağırıp tuttanak tuturmak

bende böyle yabancı bir tırla kaza yapmıştım

avukata verdim bir tanıdık boyacı hesap çıkardı kabul etmediler kendilerininkinden aldık

bu TIR cıların bağlı olduğu sigorta var KRAWAG onların üzerinden halletmiştik

Üye
    Nereden
    regensburg
    Ettiği Teşekkür
    34
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    polis tutanak tutmadi ama benim avukatim polisten istedi ertesi gün daha gelmedi biraz sürer herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)