Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2362 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev aldim Banka Problem Yapiyor.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardes, benim evi satin aldigimda tami tamina ayni olay ile bende karsilastim Sparkasse ile.

Banada 60.000 EUR´luk tamiratin faturalarini getir verelim dediler. Bende gittim degisik sirketlerden 60.000,- EUR´luk Angebot´lar aldim. Msl. Isolierung, Pencereler, Elektrik, su tesisati vs.

Ilk önce kabul etmediler ancak ben hicbir sirketin önden para almadan ise baslamadigini ve faturalari en sonunda is bittikten sonra verilecegini cünkü ev tamiratindan ne zaman, neler ile karsilasilacagini bilmediklerini söyledim. Bu sekilde kabul ettiler ve bana parayi verdiler...

Bu sekilde sansini dene istersen...

2. Sponsor Reklam
    Üye Kanuni1974 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes, benim evi satin aldigimda tami tamina ayni olay ile bende karsilastim Sparkasse ile.

Banada 60.000 EUR´luk tamiratin faturalarini getir verelim dediler. Bende gittim degisik sirketlerden 60.000,- EUR´luk Angebot´lar aldim. Msl. Isolierung, Pencereler, Elektrik, su tesisati vs.

Ilk önce kabul etmediler ancak ben hicbir sirketin önden para almadan ise baslamadigini ve faturalari en sonunda is bittikten sonra verilecegini cünkü ev tamiratindan ne zaman, neler ile karsilasilacagini bilmediklerini söyledim. Bu sekilde kabul ettiler ve bana parayi verdiler...

Bu sekilde sansini dene istersen...
    Sağolasin kardeş ama benim mal vermittler bankadaki adama benim kaçak yaptiracağimi söyledi adamlar bunu not ettilerse firmalara yaptirmiyacağimi anlarlar.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Farketmez..zaten rechnungssuz para vermezlerse ne onemi var..sana yukardada yazdim isini bitirmene bak Angebot lar al..takip etmiyorsun gibime geliyor..ikinci hatan paran olmadan usta calistirmak olmus..bu turk pankacilarla is yapmayin diye kacdefa yazdim..

Üye Kanuni1974 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farketmez..zaten rechnungssuz para vermezlerse ne onemi var..sana yukardada yazdim isini bitirmene bak Angebot lar al..takip etmiyorsun gibime geliyor..ikinci hatan paran olmadan usta calistirmak olmus..bu turk pankacilarla is yapmayin diye kacdefa yazdim..

Kardeş neyi takip etmiyorum anlamadim birde ne türk bankacisi onuda anlamadim benim beratem Almandi.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    İnsanın iki türlü derdi vardır; çok karışık gerçekleri öğrenemez, çok basitlerini de unutur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)