Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2956 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sunexpres,de biletler ucuzlamis

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akilsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    194
    80 mesaja 144 teşekkür aldı
    bu yil bütün eyaletler son 2 yila göre ayni anda tatile girmedigi icin bircok biletler cok uygun...

Sun Express ile gecen yil ilk defa ucmusdum .. ucus cok iyidi ve hostesler genc güleryüzlü ama maalesef ucakda LEDTV gibi hic birsey yokdu..

yani egerki yaninizda tablet yoksa inanin cok sIkIliyorsunuz.. yemekler icecekler ücretli, siz yiyorsunuz yaninizdaki baska yolcu yemiyor filan insan cekiniyor yani...

ama Turk Hava Yollari hersey 10 numara, keske Izmir den de direkt FFM ucus olsa

2. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı NEMO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yil bütün eyaletler son 2 yila göre ayni anda tatile girmedigi icin bircok biletler cok uygun...

Sun Express ile gecen yil ilk defa ucmusdum .. ucus cok iyidi ve hostesler genc güleryüzlü ama maalesef ucakda LEDTV gibi hic birsey yokdu..

yani egerki yaninizda tablet yoksa inanin cok sIkIliyorsunuz.. yemekler icecekler ücretli, siz yiyorsunuz yaninizdaki baska yolcu yemiyor filan insan cekiniyor yani...

ama Turk Hava Yollari hersey 10 numara, keske Izmir den de direkt FFM ucus olsa
    turk havayollarinin fiyatlarida 10 numara ayrica yanindakinden cekinecek bir sey goremiyorum yemek konusunda o sahis kendi istemiyorsa ben ne yapabilirimki ? ben kendim cok kullandim sun expresi fiyatlari kendin seciyorsun zaten bir keresinde yemeksiz sectigim halde butun ucaga yemek dagittilar bende sasirdim ben secmedim dedim bizim ikramimizdir dediler ucak full doluydu ustune ustluk ben genelde yemek aramam ucakta uc saatlik yolda yesen ne olur yemesem ne olur binmeden yiyorum iciyorum zaten yemekte canim istemiyor ben memnunum su ana kadar aksilik yasamadim cogunuda online yapiyorum kendim.

4. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)