Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2481 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diesel araclar icin karar cikti

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye türko28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    165
    46 mesaja 180 teşekkür aldı
    Ben dün vw ye gittim konuştum.2016 model vw passat tsı 150 ps 24.000 km.de 22bin euro 3 yıl garanti.benim eski arabaya 6bin veriyorlar.satsam 500 euro etmez.yani 16bin euro ya geliyor.niye bu fırsattan yararlanmayim
    Bana bu fiyattan 3 yıl garantili arabayı kim verecek. Yani bu fırsatı kaçırmayın.taksit de yapıyorlar faizi 2.99 fena sayılmaz.

2. türko28 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı türko28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dün vw ye gittim konuştum.2016 model vw passat tsı 150 ps 24.000 km.de 22bin euro 3 yıl garanti.benim eski arabaya 6bin veriyorlar.satsam 500 euro etmez.yani 16bin euro ya geliyor.niye bu fırsattan yararlanmayim
    Bana bu fiyattan 3 yıl garantili arabayı kim verecek. Yani bu fırsatı kaçırmayın.taksit de yapıyorlar faizi 2.99 fena sayılmaz.
    konunun en basinda demistim imkani olanlar icin yeni araba almayi düsünenler icin bence cok güzel kampanya ama hala Öküz altinda buza aramak isteyenler oldugu icin elestiriler cok. Ne demis adam su üstünde yürüseniz bile YÜZME bilmiyor diyenler olacaktir

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Alıntı türko28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isyerin sehir merkezinde degilse dizel bir sorun degil, hemen al derim ama misal Stuttgart´ta calisiyor da hergün oraya sürmen gerekiyorsa asla almani tavsiye etmem.

Olay bu kadar basit, kisiden kisiye degisen bir durum var, genellemek cok yanlis. Sehir merkezine senede 3 kez giremeyeceksen bunun bir önemi yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)