Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2404 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Soru) Banka dolandiriciligi.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı dalga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaslar.
    Acmis oldugum Konuda gelisen sonucu bildirmek icin yaziyorum. Yazismalrim sonuc verdi. Kirdokuzuncu Hafta icerisinde banka veznesinden yapilmis olan 850€ ödeyeceklerine ayit bilgilendirme geldi.
    Yanliz ben bununla yetinmeyi hala düsünmemekteyim. Banka hesabin gecmise ait bir bilgeleri mevcut olmadigindan Banka gecmise ait bir ödeme yaptimi yapmadimi onun hakkindada bilgi vede belge Taebinde bulundum.
    Tabiki 850 € ödendigi icinde memun oldugum.
    Saygilarimla
    demekki zamaninda yanlis birseyler olmuski,,850 euro ödeyip,,davanin kapanmasi icin,,ugrasiyorlar,,onlardan kaynaklanan bir sikinti olmasaydi neden ödesinler,,salakmi bunlar ???

veyahutta nasil bir sert kaya ya carpacaklarindan haberleri yok ,,,kalkmislar birde meblagi ödüyorlar,,,onu ödemeleri demek,,hatayi kabul etmek demektir,,,,birak ödesinler ustam tam salak bunlar yaa

gidi$ati haberdar et merakta birakma bizi,,,madem sana size o kadar sikinti yapildi,,o sikintinin karsiligini vermeden birakma derim.

2. MEGAbond üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)