Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2808 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Krank " li iken Patronun eve gelmesi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani mobing yapıyor bende mecburen doktora görünmek zorunda kalıyorum.
    .
    * 20 senenin üzerinde büyük bir sirkette calisiyorum.
    Bende mobing yüzünden kranka cikdim 3 aydir krankdayim,Bu 3 ay icerisinde.bana neyin var diye mektup geldi,(sizi ilgilendirmez diye cevap verdim)
    ondan 3 Hafta sonra BEM Gespräch icin cagirdilar,(Krankim gelemem diye cevap verdim)
    Gecen hafta yine BEM icin mektup geldi,Kafalarina göre bir gün ayarlamislar beni cagiriyorlar

Telefon Ettim krankim gelemem dedim,Kranksaniz yatalak degilsiniz dedi bana,Bende sizi ilgilendirmez,Krank oldukca gelme mecburiyetim yok dedim,Telefonda beni tehtid ve korkutmaya calisdi

Yinede randavuya gelemecegimi söyledim.sonunda bana kizip telefonu yüzüme kapatti

sonucda isden cok sogudum son bir senede,dahada calismak istemiyorum,Atsalar abfindubgu alip hemen tr ye döncem

2. clon üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı clon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * 20 senenin üzerinde büyük bir sirkette calisiyorum.
    Bende mobing yüzünden kranka cikdim 3 aydir krankdayim,Bu 3 ay icerisinde.bana neyin var diye mektup geldi,(sizi ilgilendirmez diye cevap verdim)
    ondan 3 Hafta sonra BEM Gespräch icin cagirdilar,(Krankim gelemem diye cevap verdim)
    Gecen hafta yine BEM icin mektup geldi,Kafalarina göre bir gün ayarlamislar beni cagiriyorlar

Telefon Ettim krankim gelemem dedim,Kranksaniz yatalak degilsiniz dedi bana,Bende sizi ilgilendirmez,Krank oldukca gelme mecburiyetim yok dedim,Telefonda beni tehtid ve korkutmaya calisdi

Yinede randavuya gelemecegimi söyledim.sonunda bana kizip telefonu yüzüme kapatti

sonucda isden cok sogudum son bir senede,dahada calismak istemiyorum,Atsalar abfindubgu alip hemen tr ye döncem
    BEM gitme mecburiyetin yok ama sizi ilgilendirmez dersen işverene büyük bir koz vermiş olursun

eğer ileride firma çıkış verirse ellerinde kartları iyi olacaktır çünkü biz elimizden geleni yaptık diyeceklerdir

BEM in problemlerin anlaşılması ve ortadan kaldırılması ortak noktaların bulunması içindir

BEM katillacak kişileri sen belirleyebilirsin Betriebsrat Personalbüro veya Schwerbehindervertretung

inanın benim çalıştığım firma yılbaşında kapatıldı yani 6 aydır bunalıma giriyorum

Piyasada iş yok olan yerlerde malum Leihfirmalar

birde yaşınız yüksek ise iş bulmak imkansız

ha sırtımı Jobcenter e dayarım derseniz verecekleri para nedir ki?

çocuksuz aileler fazla para alamıyor

demek istediğim işinize sahip çıkın ( bu hasta hasta çalışın demek değil .. hastaysan hastasındır ... biliyoruzki Almanya da yapılan Krankların %80 keyfidir) )

önceden işyerinde ahlanıp sızlananlar şimdi keşke işimize devam etseydik diyorlar

işinizin değerini işsiz kalınca anlarsınız

birde Abfindunga güvenmeğın çünkü yasal bir dayanağı yok eliniz boşta gidebilirsininiz .. hakimin kararı belirliyor

5. 5 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BEM gitme mecburiyetin yok ama sizi ilgilendirmez dersen işverene büyük bir koz vermiş olursun
    birde Abfindunga güvenmeğın çünkü yasal bir dayanağı yok eliniz boşta gidebilirsininiz .. hakimin kararı belirliyor

Bana krankdayken termin yollayip ne oluo olmadigini sorduklari icin öyle dedim,cünkü onlarin öyle bir soru sorma hakki yok

Isde asil sorunda Abfindung icin yasal dayanak yok
    Bana kalsa cikisimi alip Tr ye dönecemde,cikisimi alip gidersem pesimden gülerler enayi diye
    o yüzden 5-10 ne alirsam kar diye düsünüyorum

7. clon üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)