Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3078 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hakaret davasi acabilrimiyim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Bambini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    126
    2,682 mesaja 9,445 teşekkür aldı
    Merhaba,

acmasina acarsin, ama bu konuda Ispatlaman lazim sana yazili sekilde küfür ettigini ve Telefon acip küfür ettigini.

Yani demek istedigim, baya karisik ve uzun is olur bu ve inanki delliler pek senden yana olmayinca bu isi pek uzatmazlar.

Ama bence hic bu isi takip etme, yoksa sende iki üc kere Polise gidip bu tür olaylardan dava acmalisin.

Olurya seni, bu olaydan sonra, rahatsiz eder e tehdit gibi seyler yagdirirsa Polise gidip sikayette buluna bilirsin.

Malesef bu tür Insanlar var, takma kafani, agrimayan basini agritma, yok Polise git .... Mektup gelsin birdaha git...

Ve... kimin ne mal oldugu belli degil.... Allaha havale et, rahatina bak....

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı Bambini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

acmasina acarsin, ama bu konuda Ispatlaman lazim sana yazili sekilde küfür ettigini ve Telefon acip küfür ettigini.

Yani demek istedigim, baya karisik ve uzun is olur bu ve inanki delliler pek senden yana olmayinca bu isi pek uzatmazlar.

Ama bence hic bu isi takip etme, yoksa sende iki üc kere Polise gidip bu tür olaylardan dava acmalisin.

Olurya seni, bu olaydan sonra, rahatsiz eder e tehdit gibi seyler yagdirirsa Polise gidip sikayette buluna bilirsin.

Malesef bu tür Insanlar var, takma kafani, agrimayan basini agritma, yok Polise git .... Mektup gelsin birdaha git...

Ve... kimin ne mal oldugu belli degil.... Allaha havale et, rahatina bak....
    arkasdaim yazdigi küfürler telefonumda eBay klein anzeige zaten..ben ona dediimki kufurlu etme ben yasca buyuyugum ddim sonra gene bana yazmis...Si,,, git diye acip Telefon edebilirdim am ayapmadim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)