Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2368 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Schwerbehindertenausweis ve haklarim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye yadikar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin/ istanbul
    Ettiği Teşekkür
    430
    131 mesaja 578 teşekkür aldı
    Alıntı ANKARALI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mazra6774 kardeş benim oğlum için de bakım parası ödüyorlar verhinderungspflege olayı nasıl oluyor bunu bilmiyoruz biraz açıklık getirirmisiniz
    verhinderungspflege pflege gradi olan her kisiye yilda 42 gün icin 2445 euro ödenen bir para. örnek seni bakan kimsenin her yil 42 gün izin hakki var ve o kisi izindeyken seni bakmaya gelen baska kisi icin ödenir fakat bu kisi birinci derecede yakinin olmayacak her hangi bir komsun veya tanidigini yazabilirsin ve eger bu haktan faydalanmadiysan geriye dönük 4 yil tüm parayi alabilirsin, ben bir cok kisiye bu parayi aldirdim eger bu konuda yardima ihtiyaci olan varsa özelden veya buradan yazsin elimden geleni yaparim.

2. 3 kişi yadikar üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    13 mesaja 19 teşekkür aldı
    Alıntı yadikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verhinderungspflege pflege gradi olan her kisiye yilda 42 gün icin 2445 euro ödenen bir para. örnek seni bakan kimsenin her yil 42 gün izin hakki var ve o kisi izindeyken seni bakmaya gelen baska kisi icin ödenir fakat bu kisi birinci derecede yakinin olmayacak her hangi bir komsun veya tanidigini yazabilirsin ve eger bu haktan faydalanmadiysan geriye dönük 4 yil tüm parayi alabilirsin, ben bir cok kisiye bu parayi aldirdim eger bu konuda yardima ihtiyaci olan varsa özelden veya buradan yazsin elimden geleni yaparim.
    eger bu haktan faydalanmadiysan geriye dönük 4 yil tüm parayi alabilirsin, ben bir cok kisiye bu parayi aldirdim eger bu konuda yardima ihtiyaci olan varsa özelden veya buradan yazsin elimden geleni yaparim.[/QUOTE]
    slm. bu konu hakinda bilgi
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bu Konu Hakinda bilgi Verirseniz sevinirim Böyle bir hakimiz oldugunu bilimiyordum. eskiden pflege 1 aliyorduk simdi yeni kanunla 2017 den itibaren 3 aliyoruz. yaklasik 10 yildir bu dediginiz 42 gün icin bir Para falan almadik. böyle bir kanunla bilgimiz yok nasil yaralana biliriz Yardim ederseniz sevinirim.
    Konu Cihan tarafından (28 Kasım 2017 Saat 16:43 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)