Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2761 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebay Kleinanzeigeden Telefon Aldim , Paket bana Ulasmadi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    60 euro icin avukata gitmeye degmez tabiki sigortan varsa bile degmez ugrasma paypal ile ödeyin kleinebay den aldiginiz herseyi, havale ile yapilan ödemelerde geri alamazsin polise gitsende birsey cikmaz adam ürünü göndermemis 60 euro icin yaptigi uc kagita bak bu almanmiydi türkmüydü ? biliyormusun

2. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    60 euro icin avukata gitmeye degmez tabiki sigortan varsa bile degmez ugrasma paypal ile ödeyin kleinebay den aldiginiz herseyi, havale ile yapilan ödemelerde geri alamazsin polise gitsende birsey cikmaz adam ürünü göndermemis 60 euro icin yaptigi uc kagita bak bu almanmiydi türkmüydü ? biliyormusun
    60 yasinda alman Bir kadin Telefonu adresi var bana 160 Km mesafede,, Avukat ilgilenmezmi yani ? yolladigina dair Quittung bilgilerini yolladi ,,, mesele para degil mesele sigortali anlasmamiza ragmen 2 euro kar edecem diye siortasiz yollamasi ,,, sigortasiz yolladigi icin posta ya calindi ya yanlis adrese gitti yada yollamadi

Paypal diyorsunuzda herkez kullanmiyor paypal ,, ilk teklifim paypal oluyor ama paypal hesabim yok deyince baska yol kalmiyor

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    avukat ilgilenmez olurmu ilgilenirde 60 sigortan yok sa 60 alcam diye ödücen parayi dusuncen, sigortan var ise sigortadan cikis alma olasiligin yuksek, ev adresi var ise git konus madem gönderdigine dair kagit var da kac gun oldu gecmedi eline belki gec gelir, ama sunu söyleyim kadinda digcek senin almadigini nerden bilicem ürünü,
    Yani cikmaza girecek daha önce ayni sey ben firma ile yasadigim icin biliyorum geri gönderdim aldigim araba parcasini ama sigortasiz gönderdim firma diye adamlar ürünü aldilar eminim ama almadik dediler ve 10 tane dhl e kayip basvurusunda bulundum ugrastim bulunamadi ürün 200 euro zarara girdim o gunden sonra buyuk kucuk herseyi izlemeli gönderiyorum hermes ile yolluyorum 3.80 euro 25 kg ya kadar

paypal da yok ise eger cok gerekli bir parca degilse sadece onda buldugum parca degilse yani onda 60 dir baska yerde 70 80 dir ama paypaldir 80 den aliyorum paypal var diye guvence cunku diger türlü havale yapip zarara girme ihtimalin yuksek tek sen degilsin cogu kisi bu sekilde dolandiriliyor

Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    60 yasinda alman Bir kadin Telefonu adresi var bana 160 Km mesafede,, Avukat ilgilenmezmi yani ? yolladigina dair Quittung bilgilerini yolladi ,,, mesele para degil mesele sigortali anlasmamiza ragmen 2 euro kar edecem diye siortasiz yollamasi ,,, sigortasiz yolladigi icin posta ya calindi ya yanlis adrese gitti yada yollamadi

Paypal diyorsunuzda herkez kullanmiyor paypal ,, ilk teklifim paypal oluyor ama paypal hesabim yok deyince baska yol kalmiyor

6. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 11 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 11 misafir)