Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2158 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En uygun Kredi karti

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5000 dir galiba
    evet 0 birini unutmussum

2. Sponsor Reklam
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    @horoz, bu kartla yapilan ödemeler girokonto dan otomatik cekilmiyormu? Harcamalardan sonra sürekli kart hesabina parami yatirmak gerekiyor?

4. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @horoz, bu kartla yapilan ödemeler girokonto dan otomatik cekilmiyormu? Harcamalardan sonra sürekli kart hesabina parami yatirmak gerekiyor?
    kendi bankan olmadığı için otomatikman giro hesabından kesilmiyor

ayda bir online rechnung geliyor online da parayi ödeyebiliyorsun

Online sayfasından hesabını ve ödemelerini harcamalarını görebiliyorsun

6. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alın bir Advenzia Cart o kart mı bi kart mı diye uğraşıp durmayın https://mastercard.gebuhrenfrei.com/...dard&affid=aff

tek dikkat edilecek nokta zamanında geri ödemeleri yapmak

hesapları online ödeyebiliyorsunuz

başlangıçta 700€ civarı kredi limitiı oluyor kullandıkça yükseliyor

benim şunada 5000€ oldu

Kartengebühren

Jahresgebühr (dauerhaft) 0,- Euro
    Auslandseinsatzgebühr (weltweit) 0,- Euro
    Bargeldabhebungsgebühr weltweit
    am Schalter/Bankautomat 0,- Euro
    Kartenversand 0,- Euro
    Kartensperre 0,- Euro
    Notfallersatzkarte 0,- Euro
    Ersatzkarte 0,- Euro
    Ersatz-PIN (Geheimzahl) 0,- Euro
    Duplikat Rechnung 0,- Euro
    Adressrecherche 0,- Euro
    Rechnungsversand (Porto) 0,- Euro

Sollzins auf Ihre Einkäufe (Begleichung des Gesamtrechnungsbetrages bei Fälligkeit) 0 %
    Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat) 1,53 %
    Sollzins bei Bargeldabhebungen, 19,94 % p.a. Effektivzins ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,53 %
    Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsabrechnung um mehr als 3% mindestens jedoch um 50,- Euro 3,- Euro*
    * Dem Kunden ist der Nachweis gestattet, dass der Bank kein oder ein geringerer Schaden entstanden ist
    Selam hocam

Ben barblaycart check24 den bestellen yaptim.. video ident ile kimlik dogrulama yaptim..sora bana email olarak antrag geldi bilgilerim yazan sayfayi ausdrucken yaptim imzaladim yolladim normalde bu yeterli diye yaziyodu..
    Bugün yine email geldi.. bukez benden pasaporttaki oturumun resmini cekip email olarak yollayin diyor.. ben killandim bu isden yollamadim size bi sorayim dedim.. bu istedikleri seyler normalmi? Bi sorun olurmu ? Yoksa bu kredi kartini almadan direk iptalmi edelim ne dersiniz.. sizler nasil yaptiniz ?

Ettiği Teşekkür
    132
    Sürec nasil isliyor bilmiyorum ben horoz ustanin tavsiye ettigi kart icin basvuru yaptim,

Sehr geehrter Herr ...............,

herzlich willkommen bei Ihrer Gebührenfrei Mastercard Gold.

Wir werden Ihnen binnen 2 Wochen die Karte zusenden.

Sollten Sie in der Zwischenzeit Rückfragen haben, können Sie sich an unseren gebührenfreien 24 Stunden Kundenservice unter 0800 880 11 20 (Gebührenfrei aus dem deutschen Festnetz) oder +49 345 21 97 30 30 wenden.

Vielen Dank für Ihr Vertrauen.

Böyle cevap geldi beklemedeyim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    Sürec nasil isliyor bilmiyorum ben horoz ustanin tavsiye ettigi kart icin basvuru yaptim,

Sollten Sie in der Zwischenzeit Rückfragen haben, können Sie sich an unseren gebührenfreien 24 Stunden Kundenservice unter 0800 880 11 20 (Gebührenfrei aus dem deutschen Festnetz) oder +49 345 21 97 30 30 wenden.

Aynen banada öyle ama geldikce geliyor.. video ident isteniyor kimlik dogrulama .. sora antrag posta ile geliyor ilk sayfayi imzalayip yolladin simdide pasaporttaki oturum fotosunu yollayin diyorlar.. yollamadim beklemedeyim gerekli bilgileri verdim ve video ident ilw kimligim dogrulandi.. bu daha neyin nesidir.. olmasaa iptal edicem.. kendi bankamdan alicam gebührenfrei dan tasarruf edelim derken dolandirilicaz

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294

yakında kartın ve şifren gelir web sayfasına girip mTAN için cep telenunun onaylıyordun galiba

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    Arkadaslar forumda okadar tavsiyede bulunuyor kullandiginizi memnun oldugunuzu söylüyorsunuz bizlerde size inanip güvenip bu kredi kartlarini almak istiyoruz ama sora süreclerde kimse yardimci olmuyor okadar sey sordum kimse cikipta söyle böyle demedi ,, neden yardimci olmuyorsunuz sizler bu kredi kartlarini nasil aldiniz sürec nasil ilerliyor check24 de bstellen yaptim ,, video ident ile kimligimi dogrulattim bana brblaykarttan antrag geldi ilk sayfayi imzaladim yolladim ve bikac gün sora email geldi bukezde pasaportumdaki oturum ilan sayfanin resmini cekip yollayin diyorlar ,, bu istekler normalmi Barblay kredi karti alan oldumu kullanan arkadaslar da ayni sekilde yaptilar iki kelime yazicaksiniz neden kimse ilgilenmiyor ??

Ettiği Teşekkür
    132
    Gebührenfrei.com dan Advenzia karti bugün geldi aktivierung icin sadece mektuba koyduklari kagidi imzalayip geri göndermemi istemisler, onlara ulastiginda kart aktivieren oldu diye e-mail bestätigung gelecekmis o andan itibaren kart kullanilabilecekmis tabiki ayni anda online portal dan registierung isleminide yapmak gerekiyor harcama ve ödemeleri takip etmek icin.

@sekilsef arkadas e-mail e kadar sendeki gelismelerde ayni olmus bakalim benden herhangi bir talepte bulunacaklarmi, belki farkli vatandaslik durumunda ek bilgi talebinde bulunuyorda olabilirler.

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Gebührenfrei.com dan Advenzia karti bugün geldi aktivierung icin sadece mektuba koyduklari kagidi imzalayip geri göndermemi istemisler, onlara ulastiginda kart aktivieren oldu diye e-mail bestätigung gelecekmis o andan itibaren kart kullanilabilecekmis tabiki ayni anda online portal dan registierung isleminide yapmak gerekiyor harcama ve ödemeleri takip etmek icin.

@sekilsef arkadas e-mail e kadar sendeki gelismelerde ayni olmus bakalim benden herhangi bir talepte bulunacaklarmi, belki farkli vatandaslik durumunda ek bilgi talebinde bulunuyorda olabilirler.
    sayfaya giriş yapınca mTAN için cep numaranı kayıt edeceksin bu kadar ..

başka kağıt kürek yok

böyle bir mail geliyor

Sehr geehrte(r) Herr xxxxx

herzlich willkommen zum Online-Service meine.karte der Gebührenfrei MasterCard Gold.
    Um Ihre Registrierung erfolgreich abzuschließen, klicken Sie bitte auf diesen Link:

----------------------
    https://mein.gebuhrenfrei.comxxxxxxxxx
    Aktivierungscode: 1xxxxxx (dieser wird nur benötigt, wenn Ihr Browser den Aktivierungslink nicht unterstützt)

bunlarda karttın içinde dahil

Die gratis Reiseversicherung, eine Reisegutschrift

Konu hOrOz tarafından (18 Temmuz 2018 Saat 15:13 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92

sizler alman vatansiysaniz baska biseye gerek yok benden pasaporttaki aufenthaltserlaubnisin oldugu sayfanin resimimi cekin email ile yollayin dediler bende yollamadim

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizler alman vatansiysaniz baska biseye gerek yok benden pasaporttaki aufenthaltserlaubnisin oldugu sayfanin resimimi cekin email ile yollayin dediler bende yollamadim
    ben Türk Vatandaşıyım

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    @sekilsef: Bence Barcley Bankasinin senden Aufenthaltserlaubnis Sayfasinin kopyasini istemesi bir normal prosedür. Yoksa senin bir EU Ülkesinden oturumlu bir Türk vatandaşi olduğunu nasil tespit etsin.

17. ffb üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    tam yazlık komedi ya

adam sana kredi kartı verecek sen onunla binlerce Euroluk alışveriş yapacaksın

tabiki senin kim olduğu bilmek isteyecek ...

senden pasaportun kopyasını isteyecek

boşver hocam sen kart mart alma .. hiç gereği yok ..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    @Horoz tamamen bodoslama cevap vermissin.. benim yazdiklarimi okumadan cevap vererek asil sen kendini komik duruma düsürmüssün ,,,, bikac gündür burda bu meseleye cevap bekledim "" evet normal prosedür sakincasi yok "" diye biri cikip yazsa pasaportun resmini cekip hemen yollayacaktim .. ama kimse yazdiklarimi görmedi cevapta yazmadi ....sen simdi cikmisin "" Bosver hocam Sen kart alma gerek yok "" diyerek ne yapmaya calisiyorsun ?? video ident ile kimlik tespiti dogrulamasi yapildi hem benim hem pasaportumun her iki sayfasininda resmi cekildi ,, bu yeterli degilmiydi ?

burda okadar konusu gecti dedim belki daha evvel alan olmustur sürecin nasil ilerledigini bilmedigim icin burda daha önceden acilmis konudan devam ettim Video ident ile kimlik dogrulama yapildigi halde birde ekstradan pasaportun oturum sayfanin istemeleri beni biraz rahatsiz etti belkide normal durumdu.. ne var yani bunu sormak sucmu bilgisi olanlarin iki kelime yazmasi okadarmi zor ..

@ffb verdigin yanit icin tesekkürler ..

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Hekimoglu, basta sana cük düsük limit verecekler. 300 - 500 ancak. Git 20 Euroluk bir benzin al ve fatura gelince hemen öde. 5-6 ay yap, limitini 2500 - 5000 Euro arasi yaparlar.

Bu bankanin iyi tarafi, herkese sans veriyor. Ayligina fazla bakmiyor.

Aslinda kredi karti lazim olmayan herkese kredi kartini tavsiye ederim. Neden size anlatayim. Biz bir arkadas var, 1500 Euro ayligi vardi. Kendi bankasi bile kredi karti vermedi. Oda istiyordu. Cünkü gece gündüz acil bir durm olsa, Türkiye'ye ucmak istese nerden bulsun o kadar parayi hemen. 1500 Euro gelir olan adamin zaten kirasi ciktiktan sonra ay sonunda birakin para biriktirmeyi borca girmiyorsa yine iyi.

Arkadasa ordan kredi kartini aldik. 6 ay icinde 2500 Euro oldu. Sonra kullanmayi birakti. Cebinde kara gün parasi olarak duruyor. Ama avantaji su. 1500 Euro aylik ve iki cocuk ile millet dükkanda taksitle beyaz esya bile vermiyordu veya zor veriyordu. Is sansa kaliyordu. Ne zaman kredi karti 2500 Euro limit oldu, sorunlar bitti. Cünkü taksit yaptigin yer Schufaya arka tarafta soruyor. Ve adamin Limitini görünce düsünce su oluyor. Bu adamin demekki baska geliri varki, bu banka vermis.

Kendi bankasi bile 1000 Euro Dispo zor veriyordu. Onlara misafirligi gittigimize gir gir olsun diye mail attik bankasina dispo istiyoruz diye. Girgir olsun diye 2500 Euro istedik. Aninda verdiler.

Cogu arkadaslar bilmez, bir yerde Finanzierung yaparken, ec-Karte soruyorlar. Bilgisayara ec-Karteyi not ediyor. Ben herzaman diyorum, ordaki saticiya sorun, ec-Karte yerine kredi karti yazma yeri varmi. Aslinda hepsi var. Kredi karti numarasini yazinca sistem hemen limitinizi görüyor ve aninda tamam diyor.

Bana mesala Advanzia 5000 Euro verdi zamanla. Kendi bankama girgir olsun diye Mail attim ve 10000 Euro Dispo istedim. Halbuki 2500 Euroydu dispom. Lazim bile degil aslinda. Adamlar hic itiraz etmeden 10000 Euro Dispo verdiler. Allah kimseyi borca düsürmesin, ama ben bu 15000 kullanmasamda cebinde sakli tutuyorum. Kafan rahat oluyor. Acil bir durum olsa, ailece Türkiye'ye gidilcek olsa, hemen kredi karti ile bilet online aliyorsun. Paypalde oluyor, ama onlar belirli bir rakamdan sonra tereddüt edebiliyor.

Lafin kisasi, burdan alacaginiz bir kredi kartini bir kac ay kullanin, vaktinda yatirin, Schufaniz otomatiken yükseliyor.

Kredi kartini Paypal ve Amazon'da da kayit et. Cünkü bagzi oluyor, mesal beyaz esya al amazon'dan fiyat yüksekse Lastschrift ile kontondan ödemeyi kabul etmiyor sistem. Ama kredi kartin orda kayitli olunca, sistem diyorki, bu adamda limit var nasil olsa ve kabul ediyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (24 Temmuz 2018 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Advanzia Bankasi (Gebührenfrei Mastercard GOLD), Fidor ve Revolut Schufa´ya kayit yapmiyor.
    Sadece Santander Bank ve N26 benim Schufa Auskunft´da gözüküyor.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Bende gözüküyor Advenzia.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92

hocam durum nedir sizdende "" aufenthaltstitels , arbeitserlaubnis und aktuellen gehaltabrechnung "" istedilermi ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    ben Gebührenfrei Mastercard GOLD 2 ay önce aldim limit 300 euro 2 defa rechnung geldi hepsini ödedim limiti arttirmadilar
    mail attim yükeseltin diye olumsuz cevap aldim

25. Sparda üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)