Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2100 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elektrik hangi anbieter?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı SesSizliK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yillardir her sene degisirim hicte dediginiz gibi bisey olmadi tüm faturalar hepsi mevcut ne yakmisiz ne ödemisiz artisi eksisi neyse o .. yani tespitiniz yanlis yada hic bilinmiyen bi firmayla muhattap olmussunuz siz.
    Arkadas güvenli yerlerden yapmamistir. Sagda solda. Check24 üzerinden yapacaksin. Karsinda bir muatap var. Yillardir kendiminki, annemlerin ve bir arkadasin degistiririm ve hic sorun yasamadim. Yeterki kimseye güvenme, sistemin nasil calistigini anla.

Mustafa kardesin belgi Almancasi yoktur. Ama büyük cocuklari varsa onlar ilgilenmesi lazim. Yoksa neye yarar o cocuklar.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas güvenli yerlerden yapmamistir. Sagda solda. Check24 üzerinden yapacaksin. Karsinda bir muatap var. Yillardir kendiminki, annemlerin ve bir arkadasin degistiririm ve hic sorun yasamadim. Yeterki kimseye güvenme, sistemin nasil calistigini anla.

Mustafa kardesin belgi Almancasi yoktur. Ama büyük cocuklari varsa onlar ilgilenmesi lazim. Yoksa neye yarar o cocuklar.
    öyleki mesele diyelim bu sene vatenfall dayim elektrik emprimoya geciyorum mesela seneye tekrar vatenfal isime geliyorsa yine vatenfala geciyorum hic bi skinti olmuyor tüm gutschenlarimi sorunsuz ödüyorlar. hic bi sorun yasamadim bu arad evet ben her sene Check24 üzerinden yapiyorum memnunum .

Son olarak gece günlerde yaptim karsilastirmalari GAZ suan grünwelteyim en iyi teklif emprimodaydi ona geciyorum, kezaa elektrik suan vatenfallda yine en iyi teklif emprimodan geldi yani önümüzdeki sene hem elektrik hem gaz emprimodayim.

5. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Mustafa senin sorunun tahmin ettigim gibi. Sen internetden yapmiyorsun. Disardaki yerlerde yapiyorsun. Onlarda sana yarim yamalak anlatiyor.

Sen Almanya dogumlumusun?

Alıntı durak78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım bonuslu fiyati hesapladin? yellow daha pahali

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk
    Yok, direk yello sayfasindan hesapladim.

Alıntı SesSizliK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyleki mesele diyelim bu sene vatenfall dayim elektrik emprimoya geciyorum mesela seneye tekrar vatenfal isime geliyorsa yine vatenfala geciyorum hic bi skinti olmuyor tüm gutschenlarimi sorunsuz ödüyorlar. hic bi sorun yasamadim bu arad evet ben her sene Check24 üzerinden yapiyorum memnunum .

Son olarak gece günlerde yaptim karsilastirmalari GAZ suan grünwelteyim en iyi teklif emprimodaydi ona geciyorum, kezaa elektrik suan vatenfallda yine en iyi teklif emprimodan geldi yani önümüzdeki sene hem elektrik hem gaz emprimodayim.
    Birde bu elektrik isi, borsa gibi biraz. Fiyatlar oynuyor bagzi haftalar. Su anda annemlerinkini degistirdim. 535 Euro'ydu. 554 Euro isteniyordu kac haftadir. Simdi 535 Euro'ya veren var, üstüne birde 30 Euro para veriyorlar 60 gün sonra. Kimden kötü 30 Euro kar. Allah berekt versin. Daha fazla düsüremiyorum. Hep bu isler ile ugrastigim icin hobi olarak, tasin suyunu birdaha sikmaya calisiyoruz oda zor oluyor.
    Konu Memoli1976x tarafından (10 Eylül 2018 Saat 09:08 ) değiştirilmiştir.

7. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    yello strom daha pahali, orada iki yıl kalirsan %10 rabat aliyorsun oda sadece ilk yil icin, sen muhtemelen rabatli hesap ettin
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa senin sorunun tahmin ettigim gibi. Sen internetden yapmiyorsun. Disardaki yerlerde yapiyorsun. Onlarda sana yarim yamalak anlatiyor.

Sen Almanya dogumlumusun?

Yok, direk yello sayfasindan hesapladim.

Birde bu elektrik isi, borsa gibi biraz. Fiyatlar oynuyor bagzi haftalar. Su anda annemlerinkini degistirdim. 535 Euro'ydu. 554 Euro isteniyordu kac haftadir. Simdi 535 Euro'ya veren var, üstüne birde 30 Euro para veriyorlar 60 gün sonra. Kimden kötü 30 Euro kar. Allah berekt versin. Daha fazla düsüremiyorum. Hep bu isler ile ugrastigim icin hobi olarak, tasin suyunu birdaha sikmaya calisiyoruz oda zor oluyor.
    Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)