Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Aslinda ben Tahmin edebiliyorum neden yaptigini, IPTV konusunda Boardumuzda cok
    talep var ve bu konuda kendiside bayagi bilgili ve cok link de verdi buraya, ama ne
    olduysa gecen hafta oldu, Boardumuza bir IPTV Panel actim ve daha yeni baslamamiza
    rahmen cok talep olunca kendisi sadece "vay be helal olsun" diye kuru bir yorumdan sonra
    böyle bir girisimde bulundu, hatta onun linklerini de takip ettigimden o günün aksamina
    boardu baska bir adresde kopyalanmis olarak görüp karam usta ya durumu bildirdim.

Neyse Ak koyun ile Kara koyun belli oldu, yilmaz usta niyetini belli ederek Bizim gibi senelerin
    Tecrübesini kazanmis degerli bir Aile yi kaybetti. Hayatda ne olursa olsun hep iyilik kazanir
    ve Kötülük kaybeder, böylelikle kaybeden kendisi oldu.

Kalin Saglicakla!

2. 4 kişi Mesut64 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    Alıntı Mesut64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda ben Tahmin edebiliyorum neden yaptigini, IPTV konusunda Boardumuzda cok
    talep var ve bu konuda kendiside bayagi bilgili ve cok link de verdi buraya, ama ne
    olduysa gecen hafta oldu, Boardumuza bir IPTV Panel actim ve daha yeni baslamamiza
    rahmen cok talep olunca kendisi sadece "vay be helal olsun" diye kuru bir yorumdan sonra
    böyle bir girisimde bulundu, hatta onun linklerini de takip ettigimden o günün aksamina
    boardu baska bir adresde kopyalanmis olarak görüp karam usta ya durumu bildirdim.

Neyse Ak koyun ile Kara koyun belli oldu, yilmaz usta niyetini belli ederek Bizim gibi senelerin
    Tecrübesini kazanmis degerli bir Aile yi kaybetti. Hayatda ne olursa olsun hep iyilik kazanir
    ve Kötülük kaybeder, böylelikle kaybeden kendisi oldu.

Kalin Saglicakla!
    Benim tahminimde IPTV yüzündendi. Halbuki ikinizde beraber cok iyi is basarmisdiniz bu kargasa cekememezlik niye bilmiyorum yazik.
    Ki panel acmanda bir sakinca göremiyorumki ? Ne güzel bir hizmet herkesin sevinmesi gurur duymasi gerek. Ayni isi yapan bile destek cikmasi gerek.
    Sen panel yapdin diye onun linkleri ölcek diye birsey yokki ?

Nedense buda yine bizim milletimize has bir olay, biz o yüzden yavas gelisen bir ülke/milletiz hep bu itis kakis yüzünden birakin ya kim ne yaparsa yapsin daha iyisi yapanda varsa saygi gösterip helal olsun demek gerekir.

bide bizde olaylar hemen kirip döküp daha fazla zarar vermeye kalb kirmaya gidiyor. halbuki ortada cok basit birsey varken hal olmicak birsey bile yokken.
    Konu lazkopat tarafından (26 Şubat 2018 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

5. 4 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)