Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2551 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bitcoin - Dijital Parayla Ticaret

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    iota denen bitcoin gibi sanal para birimimi ? ve ethereum hakkinda düsünceleriniz nelerdir birde son olarak evde kendimiz üretebilirmiyiz bunu

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye samet64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    101
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iota denen bitcoin gibi sanal para birimimi ? ve ethereum hakkinda düsünceleriniz nelerdir birde son olarak evde kendimiz üretebilirmiyiz bunu
    Eğer “mining” denen olayı kastediyorsan evde yapman sacma olur.

1. Bunun için çok güçlü bir bilgisayarın olması lazım
    2. Miningden kazandığın paranın fazlasını elektrik faturasına verirsin.

“Mining” yapan çoğu insan elektrik ucuz olan ülkelerde serverlerini kuruyorlar böylece büyük bi miktar para elde edebiliyorlar.

Iotaya gelirsek evet bitcoin gibi bir sanal birimi.

4. samet64 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    45 mesaja 134 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim bende 1500€ luk bi yatrim düsünmüstüm. Vok arastirdim, bende minen yapacaktim iyi bir bilgisayar yada artminer ile fakat almanya da sacma bunu üretmek, cünki atromkosten cok. Bulgaristan, bosna gibi avrupa ülkelerine gidersen belki bi ihtimal. Ama ben 1500€ yu öyle bilgisayara harcayaacgima, ben iota, xlm, .. gibi gibi ucuz währung lar aldim.

Iota almak icin, önce bitcöin alman lazim. Bitcoin degeri 6000€ ama sen illa 6000€ yatirmana gerekmiyor, kücük parcalarda alabilirsin 0,5 0,05 gibi gibi..

Ben bitcoin'i coinbase üzeri satin aldim. Yatirdigin paranon 1,5% u kesiliyor. Ordan bitcoin i bitfinexe yatirdim. Ve ordan'da btc yi iota'ya cevirdim. Istersen parani bitfinexte tutabilirsin, yada iota wallet indirip, oraya aktarabilirsin
    Konu Mahmut40 tarafından (07 Aralık 2017 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

6. 2 kişi Mahmut40 üyemize teşekkür etti:

Üye egeli-20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BW Almanya
    Ettiği Teşekkür
    4,843
    18 mesaja 50 teşekkür aldı
    Alıntı Mahmut40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim bende 1500€ luk bi yatrim düsünmüstüm. Vok arastirdim, bende minen yapacaktim iyi bir bilgisayar yada artminer ile fakat almanya da sacma bunu üretmek, cünki atromkosten cok. Bulgaristan, bosna gibi avrupa ülkelerine gidersen belki bi ihtimal. Ama ben 1500€ yu öyle bilgisayara harcayaacgima, ben iota, xlm, .. gibi gibi ucuz währung lar aldim.

Iota almak icin, önce bitcöin alman lazim. Bitcoin degeri 6000€ ama sen illa 6000€ yatirmana gerekmiyor, kücük parcalarda alabilirsin 0,5 0,05 gibi gibi..

Ben bitcoin'i coinbase üzeri satin aldim. Yatirdigin paranon 1,5% u kesiliyor. Ordan bitcoin i bitfinexe yatirdim. Ve ordan'da btc yi iota'ya cevirdim. Istersen parani bitfinexte tutabilirsin, yada iota wallet indirip, oraya aktarabilirsin
    Mahmut40 Arkadasim.
    IOTA icin hangi Walletì kullaniyorsun? Ben arastirdim ama saglikli bir sonuc alamadim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    45 mesaja 134 teşekkür aldı
    Alıntı egeli-20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahmut40 Arkadasim.
    IOTA icin hangi Walletì kullaniyorsun? Ben arastirdim ama saglikli bir sonuc alamadim.
    hicbir wallet kullanmiyorum. tüm param bittrex ve bitfinex'de. onun disinda iota icin IOTA Wallet var, fakat gecen haber okumustum, ordan paralarinin calindigini iddia edilmisti
    Konu Mahmut40 tarafından (25 Ocak 2018 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)