Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis ifadeye cagiriyor

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Polis ifadeye cagiriyor

Arkadaslar bundan 1 ay önce oglumla parka gittik.Orada bulunan bir kisiyi gelir gelmez bize farklı baktığını gördüm ama anlam veremedim ve biz oglumla oynamaya devam ettik.
    Sonra bu biz nereye gitsek etrafimizda oldugunu gördüm ve onu uyardim sözlü tartısma yasadik.
    Sonrasınsa bu Polisi aradı ve iftira atarak oglumu dövdügünü falan söyledi telefonda ve polisi oraya getirebilmek icin elinden geleni yaptı.
    Polis geldi durumu anlattik oglumada sorular sordular kollarina bacaklarina baktılar böyle birsey olmadigini ve yalan söyledigini ifademizde verdik.Polis oglumun kollarina bakti herhangi birsey olmadigini görünce fotograf cekebilirmiyiz dediler bu sizin lehinize olur kanit olur dediler bende kabul ettim.
    Neyse size polisten mektup gelecek dediler ve gittiler.Olay sadece biz ve Adam arasinda..baska bir görgü tanigi yok o anda kimsenin olmadigi parkin farkli bir yerindeydik.

Öncelikle sorum biz zaten ifademizi verdik neden tekrar cagiriyorlar? Ben tekrardan sözlü ifade vermek istemiyorum yazili olan ifademi polise versem olur mu? Nasil bir yol izlemeliyim?
    Bu konuda tecrübeli Arkadaslardan yardim istiyorum.
    Konu ozzi2022 tarafından (24 Ağustos 2023 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)