Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2085 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zweitwagen ariyorum ....

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    1000- 1500 Euroya genelde tamir cikaracak araba bulabilirsin, sansin cok yaver giderse iyi birine denk gelebilirsin.

Ben kizim Ausbildung yaptigi icin ona 2006 model bir Polo almistim 5 sene önce, su ana kadar sadece bir kez Zündspuleyi degistirdim, baska masraf cikartmadi. 4000 Euroya almistim. Vergisi 95 Euro, sigortasi ise ikinci araba olunca %150 den basliyor, yani ilk sene 1170 Euro ödemistim, ikinci yil 700 Euro ya düsmüstü galiba, senin su anki SF klassenle alakasi yok yani cünkü ikinci bir araba bu.

Benzinli ve 100 km de 6 Litre yakiyor.

Kisacasi, Polo tavsiye ederim, zweitwagen konusunda en cok kullanilan model bu zaten. Cok uzun bir süre arastirmistim ve Polo´ya karar vermistim. Ilk basta ben de senin gibi 1500 Euro civari bir sey düsünmüstüm ancak arastirdikca bu miktar giderek artti, ucuz aldiginda sorun da alacagina kanaat getirmistim. Su anki aklim olsa Automatik Getriebe alirdim.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)