Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3016 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    Selam

2 Aralik 2016 dan beri E-Zigarette basladim,kullandigim makina JoyeTech eVic VTwo Mini + Cubis Pro Clearomizers 4,0 ml .E-Zigarette basladigimdan beri cok rahatladim, sigara icerken sabahlari sigara ictikten sonra felaket öksürük ve mide bulantisi oluyordu,arabanin ici igrenc sigara kokusu kalmadi kül derdi sigarayi nereye atayim,cakmak derdi sigaram bitti nerden alayim sorunu kalmadi,insanin eline üstüne sinen sigara kokusu ne kadar igrenc bir kokuymus,kesemize verdigi zarar ayri bir dert zaten,e-zigarette kokusu bana sanki meyveli bir gazoz icmissin gibi bir tad ve koku birakiyor o igrenc sigara kokusu kesinlikle yok E-Zigarette da,Tabiki Tütün tadida sigara gibi E-Zigarette da yok, maksat zaten duman üflemeyip kendimizi kandirmak degilmi bunuda E-Zigarette da buluyorum.

Tabiki En sagliklisi hic icmemek,E-Zigarette de sigara kadar olmasada zararli bence ama sigara ile kiyasladigimda E-Zigarette nin cok cok artilari var.

ilk iki hafta makina ile beraber bir kac tane e-liquid ismarlamistim 2 hafta onlari kullandim secim yapmak icin buaradada karisimi kendim yapmak icin Malzemeleri ismarlamistim Aroma+PG+VG+Bunker Base 48mg ,kendime 65 VG + 35 PG karisiminda 09 mg nikotinli liquid hazirladim 1 haftadirda kendi karisimimi kullaniyorum,

Makinanin bir tek Cubis PRO verdampfer memnun degilim cok cabuk isiniyor ve ara sira sicak liquid insanin agzina geliyor cekerken, bu aralar cok yapmaya basladi bir cok kisininde bu Verdampfer dan mennun olmadigini okudum.artik verdampfer danmi icindeki choil denmidir düzgün calismiyor.

2. Deliyurek35 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)