Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2737 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ab Montag 6 Uhr: Cyber Monday Woche (21.11.-28.11.2016)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Arkadaşlar ve bambumbam@ arkadaşım sunmuş olduğunuz linkte herhangibi bir yamukluk yoktur değilmi yani versteckte Kosten, ne bileyim misal 12 ay sonra 30.00€ felan olur. Ben hem kendime hemide bizim oğlana almayı düşünüyorum. Birde misal ben Kabel deutschland kundeyim. Burda Kunde olmamin ne gibi faydası var. Birde yurtdışında tr de kullana buliyoruzmu yani.

2. Sponsor Reklam
    Moderator bambumbam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Frankfurt am Main
    Ettiği Teşekkür
    399
    435 mesaja 1,271 teşekkür aldı
    Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ve bambumbam@ arkadaşım sunmuş olduğunuz linkte herhangibi bir yamukluk yoktur değilmi yani versteckte Kosten, ne bileyim misal 12 ay sonra 30.00€ felan olur. Ben hem kendime hemide bizim oğlana almayı düşünüyorum. Birde misal ben Kabel deutschland kundeyim. Burda Kunde olmamin ne gibi faydası var. Birde yurtdışında tr de kullana buliyoruzmu yani.
    Öncelikle Angebot senin hosuna gittigine ben Sevindim Kendi adima sizlere iyi bir Angebot bulup birde sunabildigim icin.

Gercekten bu Angebot da Birtane gözümde kötü tarafi var

24 ay dan Sonra Pahali olmasi.
    Ama benden tavsiye vertragi hemen Kündigen yap 1. Seneden Sonra buna ragmen isterseniz Handyflashi arayip yine orda tekrar sorabilirsiniz emin olmak icin ama ben buraya herseyi yazdim aslinda.

Saygilarimla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)